Crazy College Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Figyelem! Az oldal teljes tartalma csakis regisztrált, felhasználók számára elérhetõ!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tó- és tópart

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Angelina Salvatore
Crazy Bitch
Angelina Salvatore


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Jan. 20.
Age : 31
Tartózkodási hely : St Trinian's

Tó- és tópart Empty
TémanyitásTárgy: Tó- és tópart   Tó- és tópart EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 8:08 pm

***
Vissza az elejére Go down
Natasha Moss
Daddy's little bad girl
Natasha Moss


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Jan. 22.

Tó- és tópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó- és tópart   Tó- és tópart EmptySzomb. Jan. 22, 2011 5:38 pm

Tó- és tópart C-S-chuck-and-serena-16536329-480-240

Tó- és tópart Natbrandon

- Gyere Pippy, megyünk sétálni. Kiszökünk a tóhoz, rendben? – Óvatosan vettem fel a kutyát a kezembe, miközben azon járt a fejem, hogy még hét hónap, és nem Pippyt fogom így emelgetni. Nem mondtam még el senkinek, csak Chloe-nak, hiszen ő a legjobb barátnőm, muszáj lesz kiderítenie, hogy kié ez a gyerek. De hogyha még én sem tudom, akkor ki fogja tudni? Kész rémálom az egész, nem alszom két napja. Eddig nem igazán érdekelt, hogy most mi lesz velem, egészen addig, amíg Chloe fel nem fedezte azt a pici dudort a hasamon. Na ott majdnem szívinfarktust kaptam. Ha így haladunk, akkor lassan kis sem tehetem a lábam a szobából. Bulizni se voltam egy hete. Fiúval meg már majdnem egy hónapja. Felkapom a pórázt az asztalról, és halkan becsukva magam mögött az ajtón elindulok kifelé. Még ha észre is vesznek, se szólnak. Ezért jó apám lányának lenni. Apám… na, az lesz még egy szép menet, elmondani neki, hogy a pici lánya, a szeme fénye, akit mindig jónak, és erkölcsösnek hitt, tizenhét évesen anyuka lesz. Mert elvetetni nem fogom, az már egyszer biztos. Pár percbe telik, mire kiérek az udvarra, onnan pedig tíz perc mire a tóhoz érek. Nagyon kétségbe vagyok esve, de nem tudok kibújni a bőrömből, én csak újra bulizni akarok, és mindenkivel hemperegi.

Leülök az egyik padra, és felhúzom a lábam és ráteszem az állam a térdemre. Pippy boldogan rohangál össze-vissza, és nagyon merem remélni, hogy nem esik bele a vízbe. Nincs kedvem most utána ugrani. Kiveszem a telefonom a táskámból, és kikeresem Brandon számát a címlistából. Bííííííp, bíííííííp, kattanás.
-Szia, nincs kedved kijönni a tópartra? Unatkozom. – Az egyetlen ember, aki tutira fel tud vidítani, vagy csak eltereli a figyelmem azzal, hogy levesz a lábamról.


Szavak: 285
Ruha: ez
Megjegyzés:remélem tetszik <3
Vissza az elejére Go down
Brandon Hawk
I want your body baby
Brandon Hawk


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2011. Jan. 22.

Tó- és tópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó- és tópart   Tó- és tópart EmptySzomb. Jan. 22, 2011 6:32 pm

Natasha Moss& Brandon Hawk


Most kivételesen otthon ültem, mivel anyámék valamilyen banketten voltak a világ másik végében, amiről nagyon gyanítom, hogynem bankett hanem valami egészen mást csinálnak, de nem akarom elképzelni, hogy mit mert az meglehetősen undorító lenne. Lassan sétllgattam a lakásban közben pedig végighúztam a kezem a bútorokon, hátha van rajta egy kis por és akkor beszélhetnék avval a francia csajjal aki most nállunk dolgozik.. Ok nélkül nem akarom letámadni, mert még angolul sem tud az én francia tudásom pedig igen csekély ahoz, hogy valami értelmes beszélgetést kezdeményezhessek. Bár a gondolataim közt nem beszélgetünk.. hanem egészen mást csinálunk.. Azért a nevemet csak ki tudja mondani! Vagy hát én abban sem vagyok bizts. Van benne r betű és a franciák.. áhh őrjitő.

Lassan lesétálltam a konyhába és odamentem apám bárszekrényéhez, kivettem a whiskeyt és töltöttem. Nem tehetek róla unatkozom és az unalmat egy kisivással lehet elütni. Halk neszezésre lettem hirtelen a sarokból és mikor hátrapilantottam az egyik takarítót pillantottam meg. Remek, eggyel több a gondom. - Semmit nem látott!- Néztem a szemébe, majd sietős léptekkel felszaladtan az emeletre ahonnan a telefonom hangos csörgését halottam. Az egyik asztalra raktam a már kiürült poharat és a kijelzőre néztem : Natasha Habozás nélkül vettem fel a telefont.

-Cicám, hozzád bármikor elmennék, fél óra és ott vagyok!- Nyomtam ki a telefont egy elégedett mosollyal. Legalább lesz ma valami elfoglaltágom is. Újra felvettem a telefont és tárcsáztam a sofőr számát, hogy áljon ki a limonkkal a garázsból. Hát igen mi ezt is megtehetjük.. Visszamentem a szobámba és átölttöztem valami kevésbé kényelmesbe. Piros póló, fekete öltönyfelső, fekete farmer. A szokásos megjelenés.. Akig telt el 20 perc a készülődésemmel, amire igazán böüszke vagyok, és már a fekete limuzinban ültem, és mondtam hogy hova vigyenek. Nem is kelett sok időt várnom, hogy elérjek oda ahova menni szeretnék.

-Natasha! Drágám de rég láttalak!- Néztem rajta végig kritikus szemekkel és úgy ítéltem, hogy rajta semmi sem változott meg. Ugyan olyan szőke haja van mint eddig volt, a mozdulatai is olyanok és akutyája is a régi. Intettem a sofőrnek,majd zsebre vágtam a kezem és Natasha felé igyekeztem, mikor mellé értem a derekánál húztam magamhoz közelebb. -Ma is olyan makulátlan vagy mint mindig!- Suttogtam bele a fülébe és engedtem el. Lassan indultam sétállni és pár lépés után megis álltam, hogybevárjam. Ha már a tóhoz jöttem ki én biztosan nem ülök egy helyben..

-és mi van veled? Nem rég volt az egyik legjobb medencés buli és nem látttalak..- Húztam el a szám. Valami azért mégis meg változott benne, csak tudnám, hogy mi.. Ő az egyetlen személy akivel még a bulikban is tudok értelmesen beszélgetni, persze az már más dolog, hogy a beszélgetésből ugyanaz az sül-e ki mint a többi llánnyal.. -hiányoltalak!- Néztem újra végig rajta.
Vissza az elejére Go down
Natasha Moss
Daddy's little bad girl
Natasha Moss


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Jan. 22.

Tó- és tópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó- és tópart   Tó- és tópart EmptySzomb. Jan. 22, 2011 7:23 pm

Tó- és tópart C-S-chuck-and-serena-16536329-480-240

Tó- és tópart Natbrandon


Fél óra. Úristen, mit csinálok én fél órán keresztül? Nem ülhetek itt ezen a hideg padon, mert felfázom, és abból sem nekem sem a picinek nem származnak semmi haszna. Most nagyon kell magamra vigyázni. Lassan állok fel, és indulok el… nos, valamerre. Brandon úgyis megtalál, ha akar, az meg nem kell, hogy más is megtaláljon. Igazából ő az a srác, akit el tudnék viselni tartósabb pasinak is, nem csak egy két éjszakára. Mondjuk, több van már mögöttünk, mint egy két éjszaka, de mindenképpen a legjobb barátaim közé sorolom. Elvégre kicsi ő volt az, aki elvette a szüzességem, hogyne lennénk jóban. Hátra nézek, és mosolyogva figyelem, ahogy Pippy egy botot lökdös maga előtt felém, hogy dobjam el. Lehajlok, megsimizem és elhajítom neki a botot. Nem tudom, mire mennék már nélküle, olyan ő nekem, mintha a lelkem egy rész volna. Neki mindent elmondhatok, mindig meghallgat, és nem piszkít a szőnyegre. Jobb esetben. Mikor felegyenesedek, megpillantom Brandont, és mosoly kúszik az arcomra. Egy apró, teljesen jóindulatú szemforgatással nyugtázom a végigmérést, nem is ő lenne, ha nem tenné. Meg kell róla győződnie, hogy tökéletes vagyok, bár mostanában nem érzem magam annak, külsőre mindenképpen az vagyok. A többi meg nem érdekes.

- Ezt örömmel hallom. Te is ellenállhatatlan vagy. – Nyomok egy apró puszit az arcára, mikor magához húz, majd végignézek rajta. Valóban ellenállhatatlan. Mindig imádtam a stílusát, olyan tökéletes. Elindultam utána, és mikor mellé értem rámosolyogtam. Hátranéztem Pippyre, és megadóan sóhajtottam. Való igaz, nem rég volt az egyik legjobb buli az évben, és én nem voltam ott. Szomorú szemekkel néztem rá, és neki dőltem a korlátnak. – Az a helyzet, hogy akadtak… khm… problémák az elmúlt két hónapban. A közeljövőben nem biztos, hogy megyek bulizni, legnagyobb sajnálatomra. De ha te ott vagy, akkor az biztos nem lehet lapos buli. Igazából volt bennem egy kisebb hátsó szándék mikor felhívtalak. Arra lennék kíváncsi, hogy a kapcsolataid által ki tudnád-e deríteni kik voltak ott az Owens bulin? Ami két hónapja volt. – Közelebb megyek hozzá, és a nyaka köré fonom az egyik karomat. - Tudom, hogy nagy kérés, de meghálálom. – Belesuttogok a fülébe, majd egy csábos pillantással tovább indulok. – Na és, hogy, hogy otthonról jöttél? – Újból eldobom a botot Pippynek, és félredöntött fejjel nézem, ahogy fut utána. Olyan kis pirinyó, szinte semmit nem nőtt kicsi kora óta, mégis gyors, mint a golyó, és néha elég agresszív. De legalább megvéd, hogyha arra kerül a sor.


Szavak: 394
Ruha: ez
Megjegyzés:nagyon nem vagyok formában, de szívből jött ♥
Vissza az elejére Go down
Brandon Hawk
I want your body baby
Brandon Hawk


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2011. Jan. 22.

Tó- és tópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó- és tópart   Tó- és tópart EmptySzomb. Jan. 22, 2011 8:08 pm

Natasha Moss& Brandon Hawk

Szemforgatására csábosan elmosolyodtam. Még mindig tisztán él az emlék bennem amikor elősször találkoztunk. Egy buliban, he nem ott láttam volna elősször akkor nem is én lennék.. És hát azthiszem tőlem tanulta meg az éjszakai életet, hiszen én vettem el a szüzességét is, abban a bizonyos buliban. Majdnem csak ő az egyetlen akivel, nem csak egy alkalommal bújtam ágyba, kimodnott szeretőnek viszont nem mondanám magunkat! Ez inkább olyan kedvtelésből jön mindkettőnk számára, talán az a tipikus " a legjobb barátommal is ki kell próbálni.. kapcsolat. És őszíntén mondom, hogy jót tett nekünk, sokkal jobban megértjük egymást, sokkal közelebb állunk egymáshoz ez által.

-Tudom, hogy ellenálhatatlan vagyok! Ha belegondolok hány nő járt már emiatt az ágyamban!- Ezt nem hagyhattam ki. Muszály volt megemlítenem, ez olyan kihagyhatatlan dolog nállam. Nem akartam azt mondani neki, hogy Tudom, hogy ellenálhatatlan vagyok, eddig még sosem utasítottál vsizza! Mert még fogja magát és elmegy és én amúgy sem vagyok olyan ember aki mások bocsánatáért eseng..

- A szüleid rájötek, hoyg nem az vagy akinek képzelnek?- Húzatm fel a szemöldököm amikor azt mondta, hogy nem jön többet bulizni. Az ember csak akkor nem jár buliba ha az ősei megneszelték a dolgot és erősebben fogják a gyeplőt. Hálát adok a pokol egyetlen urának, hogy az én szüleim még gondolni se mernek erre, avgyis apám tudja, hogy milyen életmódot folytatok deanyám.. Húhúhú ha ő megtudja akkor vége az életem, bár nem értem mert ő is ezt csinálta.. Visszatérve apámra neki tényleg csak egy kikötése volt, mégpedig, hogy ne csináljak gyereket.. vagy ha mégis besikeredik valahogyan akkor vegyem feleségül a gyerek anyját, ne legyen zabi szerencsétlen kis krapek! De én jó kisfiú lévén biztosítottam apám, hogy nem lesz egy ideig unokája.

-Te mindig akarsz valamit, magadtól sosem hívsz!- Nézek rá sértetten.. Jó ez nem teljesen igaz, dee így érhetem legjobban el amit szeretnék, benne sohasem kell csalódnom ilyen téren. Ezért is imádom, hogy annyira jól érti a dolgát, de itt is az enyém az érdem,milyen jól bevezettem a dolgokba! Nállam jobban senkinek nem ment volna!-Bizony ám nagy kérés Natasha, cicám, de ha tényleg meghálálod akkor kiderítem neked..- Adtam meg magam egy óriási sóhajjal, mintha abba egyeztem volna bele, hogy felgyújtom a várost.. -Kiesett az éjszaka?- Néztem rá gúnyosan, majd utánna indultam. Közben már azon gondolkodtam, hogy hogyan is fogom megszerezni a névlistát. Hát elsősorban ahoz megyek akinél a party volt és kapásból 4 lányt isfel tudok sorolni akik ott voltak, meg persze azokat akikkel ott voltam, de atöbbiek.. húhúúú hát az nem kevés feladat lesz, mivel nem csak 10-en voltunk ebbe a partyba.

-Anyámék a világ másik felén tartanak bankettet!- Ejtem ki gúnyosan az utolsó szót. -Képzelheted milyen banketet nyomnak le kettesben.. tehát szabd a ház.. valamikor meglátogathatnál!- Raktam a kezem a csipőjére és így haladtunk tovább. UIgen mindenképpen meglátoggathatna, mert azt a francia csajt nehéz lesz megfűzni.. olyan szende szűz a csaj, hogya férfiak közelébe sem mer menni...
Vissza az elejére Go down
Natasha Moss
Daddy's little bad girl
Natasha Moss


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Jan. 22.

Tó- és tópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó- és tópart   Tó- és tópart EmptyVas. Jan. 30, 2011 9:55 pm

Tó- és tópart Chuck-serena_o_GIFSoup
Tó- és tópart Natbrandon


Hevesen megrázom a fejem, mire az összes hajtincsem össze-vissza repked, és egy nagy mosollyal nézek rá. Lehet, el kellene mondanom neki, hogy mi a helyzet, de tulajdonképpen félek. Hogy mitől magam sem tudom, talán attól, hogy itt hagy, és nem látom többet. Elvégre ő nem az a fajta, aki apa akar lenni. – Dehogyis, csak egészségügyi problémák adódtak, és az elkövetkező hét hónapban nagyon kell figyelnem az egészségünkre. Nem szabad innom, se semmit igazából, nehogy baja legyen. – Úgy beszélek, mintha már mindenről tudna, és eléggé okos ahhoz, hogy leszűrje mi a helyzet. És valószínűleg kapni fogok egy hatalmas fejmosást. Bár pont ő papol nekem arról, hogy nem szabad gyereket csinálni, mikor ős is állandóan lepedőakrobatát játszik. Még szerencse hogy nem tőle van a gyerek, kisebb szívrohamot kapna szegényem. Tovább megyek, és onnan nézek rá, mikor megszólal. Kicsit rosszul esik, de valahol mélyen igaza van. Többnyire csak akkor hívom, ha kell valami, de azok a valamik, neki is nagyon szoktak tetszeni. Úgyhogy nem tudom, mit van így kiakadva.

- Ugyan, tudod, hogy mindig javadra válik, ha én kérek valamit. – Hozzá bújok, és egy apró puszit adok a füle mögötti érzékeny területre. – Nálam jobbat úgysem találsz, tudod jól. – Kisiklok a karjai közül, és neki dőlök a korlátnak. Olyan természetesen tudok vele viselkedni, olyan könnyen jön minden. És nem elfelejthető, hogy neki köszönhetem ezt a létformát is. Vagyis akkor a babát is. Ez már aztán pech. Dejó, akkor ő fog nekem segíteni, felnevelni a babát. Most már csak apunak kell megmondanom valahogy. Nézem, ahogy gondolkodik, és végigsimítok az arcán. Olyan kis édes így, mikor töri a buksiját. Öhm… na, álljunk csak meg egy aprócska másodpercre, Brandon Hawk mint aranyos? El vagyok, tévedve azt hiszem.

Nagyokat bólogatok, szóval a szülei elutaztak, üres a ház. Pillanatokon belül kiderül, hogy ugyanarra gondolunk, és mikor közel húz, magához megcsókolom. Ez annyira természetesen jön, olyan mintha ezer éve ezt csinálnák, pedig nagyon ritkán találkozunk, így, hogy csak sétálunk valahol. Elhúzódom, és rá mosolygok.
– Azt hiszem, ma megpróbálok átszökni akkor. Vagy mehetünk akár most azonnal is. – Simítok végig a mellkasán, és végignyalom a szám. Igazán rám férne már egy kiadós Hawk féle kényeztetés, elvégre ő a legjobb benne. Ezt senki nem vitathatja.

Szavak: 362
Ruha: ez
Megjegyzés:nagyon nem vagyok formában, de szívből jött ♥
Vissza az elejére Go down
Brandon Hawk
I want your body baby
Brandon Hawk


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2011. Jan. 22.

Tó- és tópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó- és tópart   Tó- és tópart EmptyKedd Feb. 01, 2011 11:03 pm

Natasha Moss& Brandon Hawk


Lassú sétállás közben megrázta a haját, ami miatt a szőke tincsei ide-oda himbálóztak, így pont felém söpörve a frissen mostt haj illatát. Mélyen beszipantottam a számomra kedves illatot. Imádom ezt az illatot.. Elképedve figyeltem a szavaira amivel körül írta az állapotát. Az arcomról rögtön lefagyott a mosoly ahogy értelmet nyertek a szavai, és helyett a düh foglalta a el hellyet. Nem is tudom, hogy mit éreztem pontosan, egyszerre haragot és totálisan nem tusom, hogy mit, de semmi jó nem forgott akkor az agytekervényeim között. Már kész is volt a frappáns és valószínűleg sértő válaszom, de ez az adott pillanatban nem tudott érdekelni. Persze az agyam egyik hátsó zuga tiltakozott mind ez ellen, de a nagyobb része beleegyezett.

-Te normális vagy?? Hogy tehettél ilyet Natasha el se tudom képzelni, hogy-hogy lehettél enynire felelőtlen. Hányszor mondtam neked el, hogy védekezz! Hányszor kötöttem a lelkedre, hogy anélkül nincs szex! Annyiszor papoltam erről, a tanítás alatt is, te meg semmibe veszel! És nézd meg! Most itt álsz egymagad egy gyerekkel és ki fog támogatni? Apád? Mert nem vagyok benne biztos.. Nem bírom felfogni se! Rád se ismerek!- Próbálltam visszafogni magam kifejezés terén de a hangom még így is felemeltem, mire több ember ránknézett. De egy pillantás volt már, rögtön nem is mertek ránknézni. Mmég mindig paprikásan néztem Nat-ot, boralmasan mérges voltam rá, nem tudtam mi lesz vele. Persze én mindig melette állnék és mindenben támogatnám, de ezt perpillanat nem szándékozom neki elmondani, de valószínűleg ezt magától is tudja. Még felfogni is alig bírom, hogy-hogyan tudott ennyire felelőtlen lenni, már csak az hiányzik, hogy én legyek az apja. Nem tudom mi történne a megtudnám, hogy én vagyok a hibás.. És mi lesz most így? A sok buli ki van lőve, amik vele a legjobbak, így élvezni se fogom a dolgokat, de csak nem vonhatom ki magamat a forgalomból, csak mert terhes. Bár még sohasem voltam együtt terhes nővel úgy, hát most ezt is ki fogom próbállni.. nagyon még terhes nőket se ismerek, hogy milyenek is ők. Azt tudom, hogy kívánósak és ingadozó hangulatúak, de hogy ezenkívűl mire kell majd számítanom..

-Persz kívéve amikor nem válik hasznomra!- Toltam kissé elmagamtól, Még mindig mérges voltam rá, de korántsem annyira mint a pillanat hevében. Hiszen a legjobbarátom rá lehetetlen lenne sokáig haragudni, csak megrebegteti a hosszú szempilláit ás máris elszáll az ember haragja. Nem is emlékszem, hogy mikor voltunk huzamosabb ideig össze veszve és mi okból.. nem is akarok rá emlékezni.
-Biztos vagy te abban, hogy nem találhatnék jobbat?- Húztam fel a szemöldökömet incselkedve, na már nem is tudok rá haragudni. -És most mit fogunk így csinálni, hogy ööö... terhes vagy? Malmozunk?- Ejtettem ki a terhes szót kisssé nehézkésen, de az utolsó kérdésem már csöpögött is a gúnytól. Természetes dolog, hogy húzzuk egymást, mint az is, hogy nem gondoljuk komolyan az ilyen hülyeségeket, de jó érzés ezt csoinálni. Mint ahogy sok jóérzés van .. Rámosolyogtam amikor végigsimított az arcomon és a keze után kaptam amikor leeresztette. A kezeinket összekulcsóltam és így indultunk tovább. Ha most valaki ránknézne azt mondaná, hogy szerelmesek vagyunk, pedig csak így esik jól az embernek sétállni. Észrevettem egy vattacukor árust. Ez minek van itt? -Kérsz?- Néztem felé.

-Végülis mehetünk most is!- Mosolyogtam ördögien és a derekára fontam a kezeimet. Szokás ez is, vele minden olyan spontán jön, minden olyan egyszerű, nem kell gondolkozni, nem haragszik. -Hívjam a sofőrt?- Nyúltam a zsebem felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tó- és tópart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó- és tópart   Tó- és tópart Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tó- és tópart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Crazy College Life :: Külváros-
Ugrás: