Crazy College Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Figyelem! Az oldal teljes tartalma csakis regisztrált, felhasználók számára elérhetõ!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  - Erdő -

Go down 
+3
Chloe Tyana McCallister
Tyler Durden
Angelina Salvatore
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Mirabella Whitewolf
No fear, be brave
Mirabella Whitewolf


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Jan. 23.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 5:27 pm

Kyle


" Amikor hozzábújtam nem tolt el, de még csak meg sem lepődött. Viszont én igen, mióta vagyok én ilyen? Nem vagyok én ribanc, de ettől függetlenül nagyon jólesik, hogy megölel. Annyira régen ölelt át valaki, nem tenném rá az életem, hogy nem csak kihasználni akar, de perpillanat nekem így is megfelel. Nem tudtam, hogy mit akarok tőle, hogy őszinte legyek legalább magamhoz, még sosem volt pasim úgy igazából. Volt egy pár akivel úgy nézett ki, hogy majdnem de a végén soha senkivel nem jött össze. Ezért nincs önbizalmam, viszont ez most már kezd egy kicsit zavarni, ezért vettem erőt magamon és ha már Kyle nem lépett, léptem én. Még a tudat is jól esett, hogy megtettem egy lépést, ami talán valaminek az első lépése. Mondjuk lehet, hogy egy hét múlva egy buliban megcsalna egy hullarészeg libával, de legalább én megpróbáltam. " * Ahogy ezt végig gondoltam gyakorlatilag le is mondtam arról, hogy bármi is lehet köztünk. * " Mindegy próbának jó volt. " * Döntöttem el és ahelyett, hogy ezen stresszelek inkább elengedtem magam és még szorosabban hozzá simultam már amennyiben ez lehetséges. *
- És most, hogyan tovább? * néztem rá kérdőn, valamit csinálni kéne, vagy beszélgetni vagy nem tudom. Utálok csöndben egy helyben ülni, nem azt mondom hogy hiperaktív vagyok, de többször is fogták már rám. *
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 6:21 pm

Mira



Számolhatnék azzal a variációval, hogy az ölelésből kibontakozik és közli, hogy ő ebből nem kér. Hisz itt teljesen mások a terepek, mint mondjuk egy bulin. Mindketten szín józanok vagyunk, önálló döntésekkel és ilyenkor olyan nehéz befolyásolni a másikat, hogy arra vetemedjen, amire szeretnénk. De reménykedtem abban, hogy az ellentettje lesz, és úgy tűnik, beválik. Legalábbis annak látszik. Mondjuk eddig sem esett nehezemre taktikázni, de innéttől taktikáról szó sincs, hisz ő a kezdeményező. És én meg hogy is tudnék egy ilyen szép lánynak ellenállni? Már eddig is csak próbáltam kulturált, jól nevelt fiút játszani, de most, hogy hozzám bújt, ez megváltozik némileg. Ezt a kis jelet nem lehet félreértelmezni. Vagy az, vagy nem az. És ez előbbiről van most szó.
- Hogy mi legyen? - ördögi vigyor jelenik meg az arcomon, miközben az arcát fürkészem. - Nos én tudok egy tippet, hogy is tölthetnénk el hasznosan a további időt. Garantálom, tetszeni fog.
És ezzel készen lett a tervem. Nem akartam több időt szavakra pazarolni, az itt már teljesen fölösleges. Látszik rajta, hogy nem ellenkezne, és bármire kész. Kicsit lelkiismeret furdalásom is lett tőle, de azzal nem akarok foglalkozni, egyszerűen csak élni szeretnék a lehetőségekkel, ami csak úgy idepottyant az ölembe. Tovább nem is akarom fecsérelni az időt, még a végén meggondolná magát és csak úgy itt hagy. Az pedig nem a legjobb állapot. Most, hogy kezdek ráérezni a lényegre, követelőzően, de finoman lesmárolom. Most még akár visszaléphet, vagy akár fel is pofozhat, de ha belemegy és viszonozza, onnéttól nincs megállás.
Kezdem egyre inkább érezni, hogy a hormonok tombolni kezdenek bennem és egyre hevesebb késztetést érzek, hogy a lányt megszabadítsam a ruháitól.
Vissza az elejére Go down
Mirabella Whitewolf
No fear, be brave
Mirabella Whitewolf


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Jan. 23.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 7:04 pm

Kyle


* Miközben válaszolt arcán ördögi vigyor jelent meg, kissé megijedtem mivel sejtettem, hogy mire gondol. Én még szűz vagyok kiáltotta a fejemben egy kis hangocska amit nagyon gyorsa elhessegettem. *
- Hát remélem is * válaszoltam neki kacéran és egy pajkos vigyor jelent meg az arcomon. *
* Óvatosan de szenvedélyesen megcsókol én pedig készségesen visszacsókolok. * " Most írtam alá a halálos ítéletemet. Azt sem tudom ki ez a pasi, de most komolyan, ha ezt a régi sulimban meghallották volna az lett volna az első, hogy lekurváznak. Itt pedig ez a természetes. Már nem léphetek vissza, megcsókolt én pedig viszonoztam ezzel minden továbbiba beleegyeztem. Nem mintha nem akartam volna csak féltem, féltem hogy fájni fog vagy, hogy nem lesz jó. Nem tudtam mit várjak a dologtól, erről nekem soha senki nem beszélt. Tudom ez nem az őskor létezik internet, de otthon még félénk kislány voltam itt pedig még nem jutott rá lehetőségem. " * Ettől függetlenül Kyle tovább csókolt én pedig, kezdtem nem emlékezni nem, hogy a gondolatmenetem elejére, de az előző mondatára sem. Iszonyú jól csókolt, igaz még csak most csókolóztam először, de ő nem úgy nézett ki mint aki most csinálja ezt először. Mondani akartam valamit, de elfelejtettem inkább a hajába túrtam és még közelebb vontam magamhoz. *
Vissza az elejére Go down
Mirabella Whitewolf
No fear, be brave
Mirabella Whitewolf


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Jan. 23.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 6:44 pm

Kyle


* Nagyon jó volt, de elfáradtam. Majdnem elaludtam ott helyben. *
- Bánom, hogy eddig halasztottam ezt a csodálatos érzést. * mondtam neki, majd egy kicsit összeszedtem magam és elkezdtem megkeresni a ruhadarabjaimat. Felöltöztem és megcsókoltam. * Köszönöm, tényleg nagyon köszönöm ezt a csodálatos érzést. * mondtam neki még mindig mosolyogva, majd eltűnt a mosoly az arcomról. * És most gondolom mondok egy viszlátot és soha többet nem látlak. Meghúztál szóval most már a buliba vivős ötletedet is elvethetjük. Igaz? * kérdeztem tőle. A hangom nem volt számon kérő csak beletörődő. * " Amikor vissza csókoltam már akkor tudtam, hogy csak elveszi a szüzességemet, majd magamra hagy. Innentől boldoguljak egyedül, de mindegy egy vadidegennel vesztettem el innentől már nincsenek gátlásaim." *Majdnem elsírtam magam, de még volt bennem annyi tartás, hogy inkább rámosolyogjak. * " Majd a kocsiban kisírom magam. "
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 7:49 pm

Mira


Lassan összeszedem minden cuccomat és immár tetőtől talpig rendesen fel vagyok öltözve. Míg Mira öltözik, beletúrok kicsit szétzilált hajamba, hogy helyre tegyem kicsit, majd a lányt kezdem figyelni. Hálálkodik ezerrel, meg mosolyog is, de a szeme árulkodik. És teljesen az ellentettjét árulja el arról, amit mutat valójában. Felismerve ezt a tényt, rögtön csalódott képet vágok.
- Ejnye, ennyire bízol bennem csak? - kérdezem megjátszva a sértődöttet. - Mondtam, hogy elviszlek egy ilyen helyre és ott aztán berobbanhatsz akár. Nem fog zavarni. Jegyezd meg, ha mondok valamit, akkor az úgy is lesz. - mosolyodok el bátorítóan, és most már remélhetőleg Mira sem lesz túlságosan kishitű és letört. Igazából ez csak egy dolog volt, ami az előbb történt. De a fejembe vettem, hogy akkor is beviszem egy buliba és igazi pörgős vadmacskát csinálok belőle. Persze csak ha nem ellenkezik. Mert az adottságai megvannak hozzá, csak nem használja ki. Ami nagy hiba.
- Tudod mit? Add meg a számod és akkor majd szólok, ha jön egy ilyen alkalom. - vetem fel az ötletet, hogy valamit tudjak már bizonygatni és ne csak üres levegőnek tűnjön, amit mondtam. Tény, hogy nem fogok érzelmi alapon vonzódni hozzá... De attól még tarthatjuk a kapcsolatot valamilyen módon.
Vissza az elejére Go down
Mirabella Whitewolf
No fear, be brave
Mirabella Whitewolf


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Jan. 23.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 8:29 pm

Kyle


- Bocs, de igen pont ennyire bízom meg benned. * mondtam neki minden bűntudat nélkül, hisz biztosan pontosan tudja, hogy mennyire megbízhatatlan. * Remélem is, hogy nem versz át. * nagyobb lett a szám, mióta... na szóval azóta. Nem tudom mi, de valami megváltozott bennem, igazából úgy éreztem hogy nekem már mindegy. Úgy éreztem magam, mint egy mocskos ribanc. *
- Jó. *mondtam neki táskámból előhalásztam egy lapot és egy tollat ráfirkáltam a számomat, a kezébe nyomtam, majd mielőtt elsírom magam a kocsimhoz mentem. Beültem de a könnyeim rögtön potyogni kezdtek. * " Mit tettem? Ezentúl, hogy fogok tükörbe nézni? Mióta ide jöttem minden elvemet feladtam... mindet. " * Kiabálni akartam, de nem mertem, Mirabella újra irányított, de csak egy kis ideig, majd elüvöltöttem magam. Jobb lett, de nem sokkal. Beindítottam a motort és bekapcsoltam a rádiót képtelen voltam elindulni, mivel könnyeim függönye takarta az utat. *
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:03 pm

Mira



Ahogy sejtettem, előszed egy papírt, és leírja a számot. Végig csendben vagyok, nem igazán tudom, mit kéne ilyenkor tennem. Ha egy lánynak lelki bajai lesznek, akkor egyszerűen nem tudom hogy kezeljem a helyzetet. Így inkább semmit sem szólok, csak átveszem a papírt. Látszik rajta, hogy valami bántja, de ahogy az előbb megszólalt... mintha kicsit már most másabb lenne, mint mikor idejött. Tényleg ekkorát változtatott rajta az, hogy elvesztette a szüzességét? Nem hittem volna, hogy a lányok reagálhatnak így is. Bár nem csodálom, hisz a legtöbbet nem látom már az eset után. Mire felébrednek, én már rég otthon csücsülök vagy a suliban, vagy épp egy másik bulin. Kiszámíthatatlan.
Köszönés nélkül megy el, ami arra enged következtetni, hogy tényleg megbántódott. Vagy csak megijedt saját magától? Nem tudom. Őszintén, nem értem az ilyen helyzeteket, a nők, akármennyire is kitapasztalom magam, rajtuk nem lehet kiigazodni. Épp ezért meg sem fordul a fejemben, hogy utána menjek, inkább megnézem a papírt, ami még mindig úgy belegyűrve van a tenyerembe, aztán zsebre teszem. Még nézek egy ideig a lány után, amíg el nem tűnik, aztán megfordulok és a biciklim felé indulok. A fülhallgatót ismét a fülembe dugom és felpattanok a bringára. Nem is indul rosszul a nap, hát akkor mit várjak még a maradék időtől?
Lassan elindulok, magam mögött hagyom ezt a kis tisztást és a várostól egyre távolabb és távolabb jutok. A zene pedig csak bömböl a fülemben, jókedvem pedig a tetőfokára hág.
Vissza az elejére Go down
Mirabella Whitewolf
No fear, be brave
Mirabella Whitewolf


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Jan. 23.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:43 pm

* Még mindig a könnyeimmel küszködtem, de már csillapodott a sírásom. Már láttam magam előtt az utat. Elindultam, vissza a St. Trinian's-ba és már el is felejtettem Kylet. Tudtam, hogy nem fogja betartani amit ígért, de nem zavart. Még mindig mocskosnak éreztem magam, de legalább megtapasztaltam milyen jó érzés a szex. Ezen is túlestem, visszaértem a suliba kiszálltam a kocsiból, beballagtam a szobámba és lefeküdtem aludni. *

// Vége //
Vissza az elejére Go down
Vanessa Calaway
The devil compared to me nothing
Vanessa Calaway


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : St. Trinian 's leány iskola

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:16 pm

 -  Erdő  - - Page 2 AducksaysmooatCAUTION2
Alex Razz de csak ésszel Razz


Megint egy nap. Egy unalmas nap. Egy fájdalmas nap. Főleg azóta, amióta Damennel összefutottam a bárban... Hát igen. Azt még sosem mondta nekem senki, hogy a viszonozatlan szerelem boldogsággal tölti el az embert. Főleg a tanulás mellett, mivelhogy és közepe van, s nagyban megy a magolás. Unaloooom! Főleg hogy most már nincs kit piszkáljak. Hát, igen. Éppen ezért kimozdultam a késő délutáni órákban a városba. Persze nem találtam a helyem, így csak mászkáltam és mászkáltam, míg az erdővel nem találtam szemben magam. Nem nagyon szoktam még a környéket sem megközelíteni. Nem azért, mert félek, mert könnygáz és citromspray van a táskámban. HOPPÁ! A táskám nincs nálam. Szerencsére a pulcsim belső zsebében van egy kis citromspray. Ezt megúsztam. Nos, ha már itt vagyok, bementem az erdőbe, de már megbántam. Elég félelmetesnek bizonyult a hely, pedig nem vagyok ijedős, de hát az utóbbi időben egy picit meggyengültem. Egyre beljebb mentem az úton, és végül letértem az ösvényről. Mi baj lehetne? Azon kívül hogy nincs nálam a telefonom. De hát végül is... Most egy medve rám ront? baromság. Rablók meg meg már nincsenek. Tiszta hülyeség... Na mind egy. Egy kidőlt fatörzsbe ütköztem, mert persze nem az orrom elé figyelek. Persze, miért is kéne?! A sípcsontomat egy kicsit beütöttem. Nem vészes. De ezért leültem a száraz recsegős fatörzsre, és hallgattam az erdő zaját... Hülyeség! Tiszta csönd volt, de hirtelen egy bagoly elkezdett huhogni. Felsikítottam, majd elkezdtem nagyban káromkodni.
-Hülye bagoly! A frászt hozod rám...
Motyogtam végül morcosan, majd elrendeztem magam. Kis híján leestem arról a nyominger törzsről. De ha leestem volna... Elmegyek a városba, veszek egy puskát, vissza jövök és lelövöm! Minden vicc és hülyeség nélkül, komolyan!
Vissza az elejére Go down
Alex Ryan
Only Trust Myself
Alex Ryan


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Jan. 30.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptyPént. Márc. 18, 2011 7:05 pm

A haverokkal megbeszéltük, hogy az erdei házban tartunk egy kisebb kiruccanást, és bulit. Megbeszéltük ki mit hoz. Szépen meg is érkeztünk mind annyian, a csajok is megjöttek, és nappal ide vagy oda belecsaptunk a buliba, meg persze a magán bulikba is. Ritkán szoktunk ilyet csinálni, de akkor elég ütősek ezek a bulik. Már volt bennem két üveg sőt, amikor egy csini baba elkapott, és a mosdóban kötöttünk ki, ahol éppen nem azt jutott neki, amire számított. Nem volt kedvem meghúzni, ellenben ő készségesen kielégített, de a viszonzás elmaradt, mert ott hagytam miután elvégezte a dolgát. Búcsúzásul csak annyit mondtam neki, menjen fel az emeletre az utolsó szobába, majd felküldtem utána valakit. A csaj ittas, a srácnak alig jut valami, hát jót is kell cselekedni.
Éreztem, hogy húzza a fejemet a pia, ezért inkább levegőzni indultam. Ahogy az erdőben sétáltam egyszer csak egy női hang ütötte meg a fülemet, így elindultam felé. Jóval távolabb álltam meg, és úgy szólaltam csak meg, még a végén nekem esne valamivel.
- Eltévedtél talán?
Türelmesen vártam, hogy reagáljon, és meglásson. Ezért is álltam jól látható helyen. Legalább lássa, hogy nem valami szatír vagy egyéb valaki lelt rá. Kíváncsi vagyok, hogy ő is a buliba jött e, vagy csak kószál az erdőben. Ez utóbbi eléggé veszélyes dolog, főleg ilyenkor, és főleg egy lánynak.
Vissza az elejére Go down
Vanessa Calaway
The devil compared to me nothing
Vanessa Calaway


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : St. Trinian 's leány iskola

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptyPént. Márc. 18, 2011 7:58 pm

 -  Erdő  - - Page 2 AducksaysmooatCAUTION2
Alex Smile


Már-már kezdtem megnyugodni, és újra befogni a számat, leülni, amikor egy férfi hangot halottam meg. Egyből felpattantam, és megfordultam. Szememmel keresgéltem a hangforrást, és hamar megtaláltam. Szerencsére nem bújt el, de így is megijesztett egy csöppet.
-Nem.
Hangzott el a kurta válasz, miközben folyamatosan azt az alakot kémleltem. Minden rezdülését követtem, hátha puska, vagy kés van nála... Hülyeség! Tiszta paranoiás lettem. Biztos valami találkáról, vagy egy sétáról keveredett a környékemre. A fatörzs másik oldalára mentem, hogy ha leülök, akkor vele szemben legyek. Egyhamar fel is adtam, így újra elhelyezkedtem.
-Egyébként Te ki vagy?
Érdeklődtem kedvesen, s megpróbáltam az arcát figyelni, de nem igazán láttam sokat, hisz már egyre sötétebb lett, és az is rájátszott, hogy az erdő kellős közepén ücsörgök, ahova a nap sugarai nem igazán tudnak behatolni, de ennek ellenére elszántan néztem, hogy mit csinál, habár nem nagyon mozdult... Újra felálltam, s közelebb mentem hozzá, talán csak 6 lépésnyire álltam meg tőle. Most már sokkal jobban láttam, mint onnan, a fatörzsről. Habár még mindig nem volt ismerős az alak.
Vissza az elejére Go down
Alex Ryan
Only Trust Myself
Alex Ryan


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Jan. 30.

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptyVas. Márc. 27, 2011 4:50 pm

Úgy látom sikerült a drágára a frászt hoznom, mert elég gyorsan felpattant. De most mit csináljak, vagy ez, vagy közvetlenül a háta mögött szólalok meg, és akkor tuti halálra rémisztettem volna.
- Akkor mit keresel kint az erdőben ilyenkor, és ráadásul egyedül, a végén megtámad valaki, és megerőszakol. főleg, hogy picit arrább épp egy buli folyik, ahol nem a józanság, és a józanész a főszempont.
Jegyeztem meg neki a dolgot, ami igaz, az igaz. Lehetnék én is egy közülük, és ahogy a haverokat ismerem, ilyen állapotban már tuti rámásztak volna a kis csajra.
- Ezt én is kérdezhetném tőled. Alex vagyok amúgy.
Most hogy tudja, hogy ott vagyok elindultam felé, de így is tartottam a távolságot.
- Szóval mit keresel itt?
Vissza az elejére Go down
Vanessa Calaway
The devil compared to me nothing
Vanessa Calaway


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011. Feb. 13.
Tartózkodási hely : St. Trinian 's leány iskola

 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 EmptyVas. Márc. 27, 2011 5:35 pm

 -  Erdő  - - Page 2 AducksaysmooatCAUTION2
Alex Very Happy


Nekitámaszkodtam egy fának, s kíváncsian hallgattam a mondandóját. Sóval buli? Nem is gondoltam... De én most nem szeretnék elmenni. Főleg nem az Én "kedvenc" szobatársam közelébe. Meg már a bárban történtek óta már egy csaj szinte mindenhol engem les. Csak a pletykalapba ne kerüljön a sztori...
-Hát, akkor elmegyek innen, ha azt akarod.
Mondtam morcos hangon, s visszamentem a fatörzshöz. Az erdőből elmenni nincs kedvem, inkább maradnék, itt legalább egyedül vagyok, nyugalomban... Csak Én és az erdő zaja. Igen, ez így is volt, eddig. Nem mint ha a srác zavarna, mert eddig minden rendben ment. Eddig.
-Vanessa Calaway.
Válaszoltam, s leültem, mire lépések zajára lettem figyelmes. Igen, most Ő jött felém. Nem jött közel, kb. annyira, amennyire Én voltam hozzá. Kíváncsian figyeltem, mit szándékozik tenni.
-Hát, sok mindent nem, az biztos. Egyedül akartam lenni, sok nekem már az az élet, ami az iskolában folyik.
Mondtam röviden, s elgondolkodtam: Mi lenne, ha elmennék innen, Edinburgh-ból egy kis időre... Jót tenne nekem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





 -  Erdő  - - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: - Erdő -    -  Erdő  - - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
- Erdő -
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Crazy College Life :: Külváros-
Ugrás: