Crazy College Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Figyelem! Az oldal teljes tartalma csakis regisztrált, felhasználók számára elérhetõ!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Golf Pálya

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Angelina Salvatore
Crazy Bitch
Angelina Salvatore


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Jan. 20.
Age : 31
Tartózkodási hely : St Trinian's

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Golf Pálya   Golf Pálya EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 8:10 pm

***
Vissza az elejére Go down
Brandon Hawk
I want your body baby
Brandon Hawk


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2011. Jan. 22.

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:24 pm

Golf Pálya 2hrhnp5


AUTUMN MEESTER & BRANDON HAWK

A reggelem valami borzalmasan telt. Ahogy hirtelen ültem fel belenyilallt a fájdalom a fejemre, ezért kissé ernyedten hanyatlottam vissza a párnára. Kár lenne tagadni, hogy szép estém volt, de ennek sajnos meg vannak a következményei amik néha fájdalommal járnak. De most másnapos vagyok, rég nem történt ilyen most mégis, és ennek a következményei, hogy ágyhoz vagyok kötve. Magamhoz vettem a telefonom és bepötyögtem a vezetékes telefonunk számát, várva hogy felvegye valaki. Öt csörrenés után egy félénk hang szólalt meg.-Igen tessék ez itt a Hawk rezidencia!- Majdnem elnevettem magam. Ezek komolyan így veszik fel a telefont?? Ez borzalmas... -Ó remek én Brandon Hawk vagyok és szeretném ha Mary itt lenne a szobám előtt egy fájdalomcsillapítóval egy perc múlva!- Nyomtam ki a telefont és dobtam az ágyra. Nem vagyok most valami rózsás hangulatomban, utálom ha nem mehetek ki a házból, szórakozás után kutatva.. Itt kell benn feküdnöm és a tévé bámulásánál jobb elfoglaltságot nem tudok találni.. Ilyenkor mindig megfogadom, hogy egy kortyot sem iszom majd, de nem tudom megállni.. Pia nélkül szinte létezni sem tudnék.. Lételememnek számít az életembe, és aki ismer az tudja is..
Halk kopogás hallatszott be a szobába én meg erőtlenül nyögtem ki egy szabadot. Mary a házvezetőnőnk volt az egy nagy tálcával a kezében, amin reggeli is pihent, de nem kívántam. Letette mellém a tálcát, avgyis le tette volna ha nem feküdt volna ott valaki. Nem emlékszem a nevére de mindenképp jól nézett ki.. A neve nem is lényeges... úgyse találkozom vele többször, remélhetőleg.. Elvettem a gyógyszert a tálcáról és egy kevéske narancslével le is öblítettem.. Hmmm így mindjárt más lesz ez a helyzet.. sokkal jobb. Mutattam Marynek, hogy tegye a dohányzóasztalra a tálcát és menjen ki.. Ferde szemmel nézett rám, szerintem észrevette, hogy tegnap más ment ki a hálószobámból.
Visszadőltem az ágyra és behunytam a szemem, utána csak a sötétségre emlékszem..

**** Órákkal később****
Arra ébredtem, hogy valaki az arcom csókolgatja. Kinyitottam a szemem és ott volt felettem az a lány akinek a nevét sem tudom.. Remek már csak ez hiányzik nekem... -Jó reggelt!-Búgta. -Neked is!- Másztam ki az ágyból. Most már jobban vagyok. Odadobtam neki a ruhákat,de nem vette a célzást, hogy elmehetne, ehelyett felkapta a ruháit és visszafeküdt az ágyamba. Valamit ki kell találnom ahova nem akar velem jönni, mert nem fogom egykönnyen levakarni magamról..
-Tudod golfozni megyek, kirakhatlak valahol...-Ajánlottam és a telefonomért nyúltam. Délután kettő.. Jézusom, késő van már.. Elindultam kifelé a szobából a lány pedig követett, és még épp láttam, hoyg Mary bemegy a szobámba rendet rakni..
-Brandon én nem a pálya közelében lakom, el sétálok odáig de itt a számom tessék!-Dugta a zsebembe a cetlit én mosolyogva bólintottam, majd búcsúzóul megcsókoltam és be is szálltam a limóba.. -Golf pálya!-Adtam ki az úti célt. Kivettem a zsebemből a cetlit és ránéztem. Sarah.. ez volt a neve. Elégedetten elmosolyodtam majd kihajítottam a lapocskát az autóból.. A pálya előtt pedig megálltam és leültem egy padra.
Vissza az elejére Go down
Autumn Meester
Good girl, Good friend?!
Autumn Meester


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya EmptyKedd Feb. 15, 2011 7:36 pm

Golf Pálya 141t15
Brandon ♥ ^^


Ma elég korán ébredtem, ami azért tőlem elég meglepő. Ahogy felültem az ágyban, rögtön találkozott a tekintetem a tükörképemme, ugyanis sajnálatos módon, a tükör pont szemben van az ágyammal, és nekem minden reggel tudomásul kell vennem, hogy mennyire ronda vagyok. A karikák a szemem alatt, a kócos hajam....borzalmas. Komolyan mondom, hogy néha olyan érzésem van, mintha nem is ember lennék, hanem egy....ufó.
Gyorsan kipattantam az ágyból, majd berohantam a mosdóba. Egy gyors tusolás után ismét belenéztem a tükörbe. Már nem néztem ki úgy, mint valami hadirokkant, de azért a karikák a szemem alatt még mindig ott voltak. De sebaj! Egy kis smink csodákra képes.
Először jó alaposan megmostam a fogamat, majd elvettem a polcról a kis táskámat, amiben mindenféle kencefice megtalálható. Kivettem egy lilla szemceruzát, majd jó alaposan kifestettem vele a szemem. Mikor kész lettem vel, mosolyogva vettem tudomásul, hogy a karikák eltűntek a szemem alól....már amennyire el lehet tűntetni onnan.
A következő dolgom a szám volt. Kivettem a táskámból egy kicsit sötétebb színű szájrúzst, majd kifestettem a szám is. Miután azzal is végeztem, elvettem a hajszárított, majd megszárítottam nedves hajamat. Máris könnyebb volt megfésülni.
Visszamentem a szobámba, majd kinyítottam a ruhásszekrényem ajtaját. A ruháim kupacban álltak, még csoda, hogy nem ömlöttek vele szemben. Valahogy sosem volt rősségem a szekrényem rendbetartása.
Kivettem kék farmernadrágot, egy fehér rövidujjú pólot, meg egy lilla capucnit, aztán felöltöztem.Megetettem ki állatkáimat, majd egy újabb pillantást vetettem magamon a tükörbe. Mosolyogva vettem tudomásul, hogy tök normálisan nézek ki. Főleg ahhoz képest, ahogyan még a reggel néztem ki.
Mikor már végre a friss levegőre értem, alaposan körbenéztem. Nem tudtam, hogy valójában hová is szeretnék menni, így csak elindultam előre. Majd csak kijukadok valahová.
Először arra gondoltam, hogy talán shoppingolhatnék egyet, de mivel utálok egyedül vásárolni, inkább úgy döntöttem, hogy elhalasztom más napra. Bár ami azt illeti velem senki sem szeret nagyon vásárolni járni, amit meg is értek. Ugyanis én elviselhetetlen vagyok vásálás közben. Ezt már rengetegen mondták nekem. De mit csináljak, ha imádok vásárolni?
Zsebre dugott kézzel haladtam végig egy hosszú utcán, miközben azon agyaltam, hogy hol töltsem el a mai napom. Mert hát ugye a vásárlás ki van zárva. Mehetnék mondjuk fodrászhoz vagy manikűröshöz, csak hogy egyikhez sem igazán volt kedvem.
Arra is gondoltam, hogy felkeresem valamelyik barátnőmet, mondjuk Natashát, de mióta totálisan belezúgtam Brandonba, nem merek még a szemébe sem nézni. Jó, hogy Ő semmiről em sejt, de akkor is.
Egy hangos sóhajjal haladtam tovább, míg meg nem pillantottam a golf pályát. Még sosem golfoztam, de még csak golfütőt sem fogtam soha életemben. Nem is hszem, hogy tudnék játszani, de azért egy próbát megér, nem? Meg amúgy is szeretek új dolgokat kipróbálni.
Mikor beértem a pályára, alaposan körbenéztem. Attól tartottam, hogy ez a hely nem nekem való. Sosem voltam túl jó semmilyen sportból - már ha a golf annak számít -, és valahogy volt egy olyan érzésem, hogy ez sem fog menni.
Inkább úgy döntöttem, hogy mégis csak ellátogatok a fodrászomhoz, mikor egy ismrős arcot pillantottam meg. Brandon volt az. Hirtelen földbe gyökerezett a lábam, és a szívem gyorsabban kezdett verni. Tudom, hogy az lett volna a leghelyesebb, ha úgy teszek, mintha nem vettem volna észre, vagy ha csak úgy szó nélkül távoznék, de nem ment. Azt akartam, hogy vegyen észre, és, hogy beszélgessen velem.
Mosolyogva elindultam feléje, miközben abban reménykedtem, hogy nincs itt valahol a közelben Natasha is.
- Szia.
Köszöntem neki, miközben a szívem annyira verdesett, hogy úgy éreztem, hogy ki fog ugrani a helyéről.
Vissza az elejére Go down
Brandon Hawk
I want your body baby
Brandon Hawk


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2011. Jan. 22.

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya EmptySzer. Feb. 16, 2011 8:09 pm

Golf Pálya 2hrhnp5


AUTUMN MEESTER & BRANDON HAWK

Egyedül a golf pálya előtt nem valami jó dolog ücsörögni. Egyrészt halálra unom magam, másrészt ki látta már Brandon Hawkot magányosan? Egészen kiborító élmény, még nekem is. Borzalmas a magány, főleg egy ilyen társasági lénynek mint nekem, de most nincs kedvem vissza menni a házba. Nincs hozzá kedvem.. Ott is egyedül lennék, csak más lenne a környezet. Itt kint vagyok ott meg bent lennék, semmivel sem jobb, és azért az embernek mégis csak számít, hogy kint legyen a friss levegőn, még akkor is ha ez a levegő nem igazán friss, hanem szennyezett.. De levegő levegő, nekem egyre megy.. Meg mindenki másnak is. Aki nem akar ilyet szívni azt mit tesz? Nem vesz levegőt? Hát hajrá, kíváncsi lennék meddig megy neki. Szerintem nem sokáig bírná.. de azért végig nézném. Igen ez én vagyok.. Totálisan.
Azért, hogy leplezzem az unalmamat a járókelőket kezdtem el bámulni. Fiatal lányok, szabad prédák. Ez az én napom igazán, de most nem megyek oda hozzájuk, csak távolról legeltetem rajtuk a szememet, de valószínűleg mind észre vették, mivel vagy pirulva elsiettek, vagy lassabban mentek rázva a csípőjüket. Imádom ezt az életet, soha nem is fogom megbánni, hogy ezt választottam. Ez pont jó, élvezetes és valós. Valahogy olyan érzés lehet nekem ez mint a drogosoknak. Függő vagyok ilyen téren.. Nem bírnák naphosszat egyedül a szobámban ülni nők nélkül. Valószínűleg depresszióba esnék vagy nem is tudom mi lenne akkor ezt még sohasem kellett kipróbálnom és a magam részéről cseppet sem fűlik hozzá a fogam. Inkább halnék meg itt és most, minthogy megfogadjam, hogy soha többé nem fogok nővel találkozni..
Lassan felálltam az eddigi ülőhelyemről és a szembe lévő hot-dog árushoz sétáltam. Kifejezetten éhes voltam, aznap még egy falatot sem ettem,, Nem volt kedvem elájulni vagy valami és mivel nem volt kedvem egyedül étterembe menni, hogy megszégyenüljek, ezért más megoldás nem lévén sétáltam át a szemközti bódéba. Már messziről éreztem a hot-dog illatát amire kiült a fintor az arcomra. Utálok ennyire gyors kajákat enni, de mivel jele pillanatban nem áll más rendelkezésemre, ezért ezt kell választanom, evvel kell jól laknom. Odaléptem a kiadófülkéhez és megpillantottam az idős hölgyet aki unott képpel bámult rám és leadta a napi rutint.. " Mit szeretne? Mit adhatok?" Sokáig álltam ott néma csendben mire kiböktem a legfinomabbnak látszó étel nevét és kértem egy kólát.
Nem sokáig kellett várnom máris megkaptam, miután kifizettem el is siettem, hogy a nő ne lássa a fintort az arcomon. Mert fintort vágtam amikor egy kisebbet haraptam belőle. Valami borzalmas volt a művirsli a hagyma az uborka és a többi hozzávaló keveredése. Ráadásnak kaptam bele egy hajszálat is amiért majdnem hánytam.. Rögtön a kukába landolt ez az igazi ehetetlenség, és gyorsan leöblítettem egy kis kólával. Máris jobban éreztem magam.. A hányingerem is lassacskán elmúlt. Visszaültem oda ahol az "evés" előtt is voltam. Bámészkodtam, amikor megpillantottam egy ismerőst. Autumn az. Nem is lepleztem, hogy bámulom. Egy féloldalas mosollyal néztem végig rajta. Szép volt. Kifejezetten szép, szemre való. Nem is tudtam róla elvenni a szemem, csak bámultam. Kissé messze volt tőlem, de egyre közeledett. Már épp köszöntem volna neki de ő előbb megtette. -Szia szépségem!- Álltam fel és mellé léptem. Újra végig néztem rajta, ám most szemem megakadt a lábaim. Hosszú másodpercekig csak azt néztem, majd felemeltem a szememet, hogy az övébe tudjak nézni.
-Rég találkoztunk már, de a véleményem még mindig az, hogy jól nézel ki!- Fogtam meg a kezét és pörgettem meg. Most már egészen jobban érzem magam, hiszen nem vagyok egyedül. Már ketten vagyunk és az is sokat jelent, hogy ő lány tehát hatással van rám.

Vissza az elejére Go down
Autumn Meester
Good girl, Good friend?!
Autumn Meester


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya EmptyPént. Feb. 18, 2011 7:58 pm

Golf Pálya 141t15
Brandon ♥ ^^

ÚRISTEN! Brandon Hawk szépségnek nevezett. Oké, oké tudom, ezen nem kéne nagyon meglepődnöm, mivel minden nő nemű lénynek azt mondja, de akkor is. Úgy, hogy nekem mondja, annyira....jó. Persze tudom, hogy köztünk soha semmi nem lehet, de akkor is valahogy olyan boldog lettem miatta, mint még soha.
- Köszönöm. Te sem nézel ki rosszul.
Válaszoltam mosolyogva, majd ahogy megfogta a kezem megpördültem. Hirtelen úgy éreztem magam, mintha a felhőkön járnék. Gyorsan kikaptam a kezem az övéből, majd zsebre dugtam. Ezután újra rámosolyogtam, majd lehajtottam a fejem, mivel éreztem, hogy elönt a pír. Sőt mi több, azt hiszem, hogy már rég olyan piros voltam, mint egy rózsa. Csak reménykedni tudtam, hogy Ő semmit nem vett észre. Főleg, hogy Ő nem sejt semmit sem. Bár azt azért nem hinném....
Mikor már meggyőződésem volt, hogy nem vagyok többé úgy kipirulva, felemeltem a fejem és ismét ránéztem. Fogalmam sem volt, hogy mit mondjak, így csak továbbra is vigyorogtam, mint valami idióta. Komolyan mondom, hogy nem tudom mi ütött belém. Még sosem voltam ilyen szerelmes, hogyha meglátok egy fiút ne tudjak megszólalni. Hát ez normális dolog? Szerintem nem.
- És, hogy álltok Natashával?
Kérdezetm végül. Ez elég hülye kérdés volt, mivel igazából nem nagyon tartozik rám, de tudnom kell, hogy esetleg valamikor nekem is lenne-e esélyem. Persze Natasha biztosan elmesélné ha nem lenne minden rendben köztük. Mindenesetre én reménykedem.
Jajj Istenem!!! Miket hordok itt össze? Ez nem helyes dolog! Már, hogy akarhatnám, hogy a barátnőm boldogtalan legyen? Attól tartok, hogy a maradék eszem is elment.
Talán jobb lenne, ha Natashának megmondanám az igazat. Aztán vagy megbocsájt, vagy nem. Bár nem nagyon szeretném elveszíteni a barátságát. Mióta csak ismerem mindig mellettem állt mindenben, erre én beleszeretek abba a fiúba, akibe Ő, sőt még azt is kívánom, hogy boldogtalan legyen. Azt hiszem, hogy ez nem egy jó barátnőhöz illő viselkedés. De amit a legkevésbé sem szeretnék az az, hogy Brandon sejtsen valamit is az érzelmeimről. Mert akkor aztán tuti, hogy eltávolodna tőlem, és én azt biztosan nem élném túl. Na jó....az azért egy kicsit túlzás lenne. De az akkor is biztos, hogy depresszióba esnék. Pedig egyszer megfogadtam, hogy soha egy fiú miatt sem fogok könnycseppet ejteni, és most tessék. Végül is, még nem is sírtam, de reggel mikor felkelek Brandonra gondolok, este meg amikor lefekszem, szintén Ő jár a fejemben. Ez tuti, hogy egyáltalán nem normális viselkedés. Valami baj van a fejemmel. Remélem, hogy minél hamarabb kiverem az egész őrültségemet a fejemből.
Vissza az elejére Go down
Brandon Hawk
I want your body baby
Brandon Hawk


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2011. Jan. 22.

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya EmptyKedd Feb. 22, 2011 8:27 pm

Golf Pálya 2hrhnp5


AUTUMN MEESTER & BRANDON HAWK

Elnevettem magam azon, hogy azt mondta hogy jól nézek ki. Nem is tudom, hogy mért kezdtem el nevetni, talán azért mert furcsa volt ezt hallanom, elvégre a nők nem szoktak egy férfinak bókolni, ezért is furcsálltam. Mégis olyan fura ez, hogy ilyet mondott. Persze az más ha Nat mond ilyeneket, mert élvezetből vagyunk együtt, de ő… Neki nekem kell bókolnom. Kissé összehúztam a szemem, ami fenyegető lehetett volna ha közben nem mosolyogtam volna ezerrel.
-Hmm.. hízelgő de nekem kell bókolnom neked és nem fordítva!-
Kissé csalódottan pillantottam rá miután kikapta a kezét az enyémből. A fejét lehajtotta de így is láttam az arcát, mire muszály volt elmosolyodnom. Annyira jó amikor egy csaj azért pirul el, mert bókot mondtam neki. Hízelgő érzés, talán ezért se tudtam megállni, hogy az álla alá nyúljak és felemeljem. Nem is a pírt néztem az arcán, hanem a szemét néztem. Próbáltam kutatni, olvasni belőle és megérteni magát a lányt, mert mindenkiből vagy mindenkiről mást lehet elolvasni..
-Nattal?? Hát mégis, hogy állnánk? Vagyis igazából nem is értem a kérdésed!- Kissé zavartan fordítottam el a fejemet. Mégis miből gondolja, hogy van köztünk valami Natashával? Mert most mit tagadjam van valami pezsgés köztünk, de én nem is tudom, hogy pontosan mit érzek vele kapcsolatban. Persze többet érzek már mint alkalmi partner akivel néha-napján összereppenünk egy lepedő-akció ideéig.. És különben is én még nem tudom, hogy le tudnék-e ragadni mellette, nem tudom, hogy képes lennék-e arra, hogy feladjam ezt az életet, és amúgy se tudom, hogy ő mit érez velem kapcsolatban.. Sokat szoktam ezen gondolkodni, néha elalvás előtt néha máskor, teszem ezt és nem tudok dűlőre jutni. Nem tudom, hogy jobb lenne ha elmondanám neki, vagy inkább ne? Vagy ne mondjam hanem mutassam meg? Nem tudom, és ez rossz, ennyire még sohasem voltam bizonytalan. Most az vagyok, nem tudom, hogy melyik lépés lenne a jó.. Az ha elfelejteném Natot és tovább lépnék, vagy az ha nem lépnék tovább és elmondanám, hogy mit érzek.. De mit érzek? Nem tudom.. Nem tudnám elmondani, de ilyet én még sosem éreztem..
-És mond csak nincs kedved sétálni itt egy kicsit? - Fogtam meg a kezét, és kissé erősen fogtam, de ügyelve hogy ne okozzak neki fájdalmat. Azért fogtam így, hogy ne tudja kihúzni a kezét az enyémből. Összekulcsoltam a kezeinket és elkezdtem magam után húzni, hogy jöjjön. Kevesen voltak most itt, nyugodtan lehetett beszélgetnünk.
-És mond csak.. te most jóban vagy Nattal igaz?- Húztam fel a szemöldököm, de a kérdésem nem fejezett ki többet mint szimpla érdeklődés. Érdeklődő arcot erőltettem magamra, hogyha rám néz csak ezt lássa.
-Ha igen akkor mond meg neki, hogy üdvözlöm!- nem is tudom, hogy mért akartam, hogy elmondja, csak az érdeklődés végett talán. Lassan odaértünk a Golf pálya bejáratához. -Ha már itt vagyunk golfozzunk egyet!- Indultam el befelé. Csak intettem a srácnak miközben felutattam a tag kártyámat. Nem sokszor járok ide, dehát ha az ember ilyen helyekre jár akkor had ne fizessek már.
Gyorsan elvezettem a szekrényhez amiben a golffelszerelésem volt. -Tudsz golfozni?- Ültem bent az öltözőben le egy padra. Azt el is felejtettem mondani, hoyg nem azért jövök én a lgtöbbször ide hogy golfozzak.. hanem, hogy jól érezzem magam.
Vissza az elejére Go down
Autumn Meester
Good girl, Good friend?!
Autumn Meester


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya EmptySzer. Feb. 23, 2011 9:22 pm

Golf Pálya 141t15
Brandon ♥ ^^

Mikor nevetni kezdett egy kicsit furcsán néztem rá. Mi olyan vicces abba, hogy jól néz ki? Hiszen az az igazság. Vagy....Úristen! Rájött volna? Nem. Azt nem hiszem. Dehát mit csináljak? Nem tudom, hogy mit felelhettem volna mást a bókjára. Csak annyit, hogy köszi? Az olyan....fuán hangzott volna. Na de mindegy. Legalább tud arról, hogy nekem is jó véleményem van róla.
- Oh...az igaz.
Mondtam, majd én is nevetni kezdtem, annak ellenére, hogy nem találtam viccesnek. Egy lány miért ne bókolhatna egy fiúnak? Na mindegy. Azért elég izgi volt az a kijelentése. Már csak azért is, mert szavaiból azt vettem ki, hogy több bókot is fohok tőle kapni. Huha...azt hiszem, hogy ez lesz életem legjobb nepja!
Mkor felemelte a fejem csak még jobban éreztem, hogy pirulok, sőt mi több tuti, hogy az neki is feltűnt. De nem tehetek róla....
- Öhm...hát...semmi. Meg sem szólaltam.
Huha....ez égő volt. De azt hittem, hogy járnak. Komolyan. Főleg, hogy Nat nem rég vallotta be, hogy szerelmes Brandonba. Na jó....azt mondta, hogy kezd szerelmes lenni belé. Én hülye meg azt hittem, hogy járnak. Jajj na....nem értem. Na de miindegy. Ha nem járnak csak annál jobb nekem. Bár azt hiszem, hogy azt Natasha sosem bocsájtaná meg nekem.
Mikor sétálni hívott, azt sem tudtam mit mondjak. Mondjak igen és akkor csak még jobban beleszeretek, vagy inkább mondjam azt, hogy inkább vissza megyek a suliba? Na ige...hülye lennék ilyen lehetőséget elhalasztani. Natashának nem kell megtudnia, hogy ma hol voltam és kivel. Gonosz vagyok tudom, de mit csináljak? Szerelmes vagyok és nem tudok azon változtatni, és nem is akarok.
Nem válaszoltam kérdésére mivel megragadta a kezem és maga után húzott. Aztaaa!! Már megint megfogta a kezem, sőt mit több...nem is akárhogy. Úgy mentünk, mintha valami szerelmes pár lennénk. Bár az nem is lenne olyan rossz.
A következő kérdése meglepett. Nagyon nem számítottam rá. Perssze azt sem mondom, hogy nem esett rosszul. Velem van és Natasháról érdeklődik. Oyan igazságtalanság. Persze nincs ahonnan tudja, hogy én, hogx érzek, de akkor is.
- Igen. Még jóban vagyunk.
De már nem sokáig lesz így, mert előbb vagy utóbb rájön, hogy milyen barátnő is vagyok valójában. Persze azért ezt nem mondtam ki hangosan.
- Persz, megmondom.
Vágtam rá gyosran, majd egy újabb mosolyt erőltettem arcomra. Bevallom, hogy az is megfordult a fejemben, hogy nem mondom meg. Nem vagyok én postás. Szeretem Natashát, csakhogy Brandont jobban. Nehogy már én legyek az aki tolmácsol köztük. Oldják meg maguk. A napnál is világosabb, hogy Brandon is szereti Natashát. Különben miért üzenne, hogy tőlem. Persze az is lehet, hogy csak én képzelem be magamnak. Mostanában teljesen zakkant lettem.
- Ó, nem. Én nem golfozok.
Még csak az kéne nekem. Mindig is béna voltam mindenbe ami sporttal kapcsolatos, nehogy már golfozzak. Persze már késő volt tiltakozni, ugyanis elindult befele. Odaent valami kártyát mutatott, aztán valami szekrényhez mentünk. Úgy tűnik, hogy gyakran szokott ide járni.
- Hát nem tudom, hogy tudok-e. Még sosem próbáltam.
Vallottam be miközben még mindig mosolyogtam. Egyszerűen nem tud leolvadni a vigyor az arcomról, annyira örülök, hogy vele lehetek.
Vissza az elejére Go down
Brandon Hawk
I want your body baby
Brandon Hawk


Hozzászólások száma : 81
Join date : 2011. Jan. 22.

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya EmptyKedd Márc. 01, 2011 6:32 pm

Golf Pálya 2hrhnp5


AUTUMN MEESTER & BRANDON HAWK


Kissé furcsán nézett de ez engem nem zavart, tényleg úgy gondolom, hoyg nem illik ha a lány bókol. Vagyis illik csak az rám nézve elég gáz, tekintve, hogy Brandon Hawk vagyok. Tudjátok az a Brandon Hawk akit mindenki ismer, de nem vagyok sztár.. csak úgy szimplán ismerik a nevemet. Még az idősek is.. Csakk meghallják és eszükbe jut, hogy ki is vagyok. Persze nem mondom, hogy mindig jó véleménnyel vannak rólam..
-Tudom, hogy igazam van..- Vigyorodtam el. Ebben jó vagyok, bár nem csak ebben hanem elég sok mindenben is, de ezeket nem sorolnám mert nem hhizsem, hoigy mindenki kiváncsi rá és külömben is szerintem mindenki tudja, hogy mire gondolok....
Csak halgattam a nevetését. Imádom ha valaki boldof, nem szeretem a búskomor, "mindjárt eret vágok" embereket. A hideg is képes kirázni tőlük meg néha az IMO-soktól. Én csak így hívom őket.. Persze vannak köztük olyanok is akik szépek, de nem mind tartozik bele ebbe a kategoriába..
Mikor felemeltem a fejét még jobban pirult. Ez tetszett. Elmosolyodtam, és úgy néztem le rá.
-De, de ,de megszólaltál és igazán kíváncsi vagyok, hogy mit tudsz, szóval halljuk!- Néztem rá komolyan. Tutira érdekelt. Nem csípem ám, hogy ha titkolnak előlem valamit. Evvel lehet a legjobban az őrületbe vinni, de ez totálisan komoly. A lányokban csak ezt nem szeretem.. hogy anniyra bírnak titkolózni, meg susorogni a barátnőjükkel és ha az ember megkérdezi, hogy miről pusmorognak szinkronban mondják, hogy semmit.. A véleményem az, hogy a semmin nem lehet nevetni és arről nem lehet mondani. Egy normális ember, nem sugja oda a melette ülőnek, hogy semmi és nem nevet rajta..
Kissé meleg volt a keze ahogy nekem is. Jóérzés volt, hogy az ujjunk összeszorult és miközben sétálltunk közöttünk lóbáltam a kezünket. Tényleg jó érzés volt, de nem az a fajta amit az ember akkor érez mint amikor a szíve választottját fogja kézen és sétállnak. Na mondom én aki annyiszor volt szerelmes..
-Mééég? Mit fogsz csinálni te lány?- Húztam hirtelen magamhoz, és egy pillanatra meg is öleltem ez álltal. Tehát csak még? Hát akkor a közeljövőben biztos, hogy fog köztük valami történni ami "összetöri" a barátságukat. Az valami borzalmas ga összevesznek, sajnos volt már részem. Nem is tudom, nállunk férfiaknál nagyon ritkán van az, hogy összeveszünk, mi összetartó társaság vagyunk de ők.. Hajajajj, pletykálnak ám rendesen, veszekednek, tiszta dráma az életük... És hogy tudják utálni az embert, gyilkos szemmel méregetik, lenézően amitől inába száll az ember bátorsága..
-Kössz...- Válaszoltam arra, bár kicsit kételkedem benne, hogy elmondja elvégre annyira gyorsan vágta rá, de hiszek neki és azért akarom ezt az üzenetet eljutattni Nat-hoz, hogy húzzam egy kicsit. Elvégre olyan rég találkoztunk így meg biztos el jön vagy találkozunk valahol és akkor tutira egymásnak eshetünk, de abban nem lesz ám köszönet, mert ha én valamibe belelendülök akkor aztán lesz ne mulass!!
-Hát nem muszály golfozni, mert maradhatunk ám itt ketesben az öltözőben..- Perverzen vigyorogtam. Igen most előjött a perverz énem és tipor mindent, ami jó és erkölcsös meg szemérmes. Melettem nem lehet ám jónak lennie az embernek, én a rosszat az ördögöt hozom ki mindenkiből..
-Viszont ha szeretnél akkor golfozhatunk is..- Nekem aztán mindegy hogy itt bent vagy kint élem meg a perverz énemet..

Vissza az elejére Go down
Autumn Meester
Good girl, Good friend?!
Autumn Meester


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 13.

Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya EmptySzomb. Márc. 05, 2011 7:17 pm

Golf Pálya 141t15
Brandon ♥ ^^

Még sosem történt olyan, hogy egy fiúnak bókoljak. Sőt, amit mondtam igazából nem is bóknak szántam. Csak úgy kicsúszott a számon. Elég ciki, nem? De mindig ez van ha egy olyan fiúval beszélgetek, akit szeretek. Hülyeségeket beszélek. Na jó....igazából még sosem voltam szerelmes senkibe....De most....most nem is tudom az vagyok-e. Fogalmam sincs, hogy milyen érzés lehet szerelmesnek lenni. Csak azt tudom, hogy érzek valamit Brandon iránt.
- Ó, a kis egoista.
Na....még ilyet se mondtam senkinek. Úgy tűnik igen nagy bajok vannak velem. Vagy csak agyamra ment a mai nap. Vagy nem is tudom mi van velem. De egy biztos: ilyen boldog még sosem voltam. Normális dolog ez? Beszélek egy fiúval - akibe mellesleg az egyik legjobb barátnőm is szerelmes -, és boldog vagyok.
Gondolhattam volna, hogy nem fog leszáll arról a témáról. Jaj....miért nem tudom befogni a szám? Gőzöm sem volt, hogy mit felelhettem volna? Csak nem mondhatom meg, hogy Natasha nem rég vallott be SMS-ben, hogy beleszeretett Brandonba. Szeretek titkot tartani, meg hát ezt amúgy sem igazán szeretném elárulni. Nem muszáj mindenről tudni. Jajj már....megint csak magamra gondolok. Miért nem vagyok képes felfogni, hogy Brandon a Natasháé?
- Mondom, hogy semmi.
Nagyon remélem, hogy nem fog megharagudni vagy valami. Azt tuti, hogy nem bírnám elviselni. Bár nem olyannak ismerem, aki minden semmiség miatt felfújja magát. Huha....olyan, mintha magamról beszélnék. Ugyanis ez inkább rám vall. Én vagyok olyan, aki a bolhából elefántot tud csinálni.
- Nézd....nem tudok semmiről, oké?
Mondtam majd felsóhajtottam. Mit veszíthettem volna ha mégis elárulom azt, amit tudok? Nem sokat. Sőt....talán még örömet is okozhatnék neki. Még az is lehet, hogy Natasha is hálás lenne érte. De akkor mit nyerhetnék én? Semmit. Még annyi esély sem lenne arra, hogy valaha bármi is történjen Brandon és köztem, mint most. Tehát a titok biztonságos helyen van nálam.
Mikor összekulcsolt kezünket lógatni kezdte, már nem éreztem úgy magam, mintha a szerelmemmel lennék. Inkább úgy, mintha az óvodában sétálgatnék a "nagy Ő-vel." De azért az is jó, nem? Elvégre is megfogta a kezem, ami szintén boldogít.
A következő kérdésére igazán nem számítottam. Nem gondoltam volna, hogy kivesz bármit is abból az ostoba mondatomból. Jobban vág az esze, mint gondoltam volna. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy hülyének nézem vagy valami, csak szerintem más nem lett volna kivenni abból a mondatból a lényeget.
Mikor közelebb húzott magához és még át is ölelt földbe gyökerezett a lábam. Azt sem tudtam, hogy mit csináljak vagy egyáltalán mint válaszoljak, annyira zavarba jöttem. Mikor elengedett hirtelen két lépést hátráltam, miközben abban is biztos voltam, hogy ismét lángokban ég az arcom. Egyre kínosabb....
- Hát....öhm...nem fogok semmit csinálni. Csak tudod, egyik barátság sem tart örökké.
Ó, egek. Sosem ment nekem valami jól a hazudozás, de ez most valami borzalmas volt. Még jó, hogy egy barátság sem tart örökké! Hiszen általában mindegyik a szerelem miatt ér véget. Hát jó....nem mondom, hogy mindenki olyan rémes barátnő, mint én, de azért néha tényleg így van.
- Nincs mit. Hiszen erre valók a barátok, nem?
A barátok szót egy kicsit jobban megnyomtam, ami remélem, hogy nem tűnt fel neki. Megpróbáltam magamra valami mosoly féleséget erőltetni, de egy cseppet sem vagyok benne biztos, hogy sikerült is. Inkább mintha grimaszoltam volna, vagy mi.
- Mármint, hogy csak TE meg én??
Kérdeztem döbbenten. Elég hülyén hangzott ez a kérdés, de nem tudtam mit felelhettem volna mást. Kettesben maradni Brandon Hawkal....hát az valami csodálatos dolog lenn. Na jó....ha úgy vesszük eddig is kettesben voltunk, de nem úgy. Itt senki más nincs rajtunk kívül, és hát azért Brandont ismerve biztosan nem beszélgetni szeretne.
- Hát....nem is tudom....
Következő kérdésén szintén elgondolkodtam. Fantasztikus választási lehetőségeim vannak. Vagy kettesben maradok Vele egy öltözőben, vagy golfozni megyek szintén csak Vele. Huha.....Legszívesebben azt válaszoltam volna, hogy menjünk inkább golfozni, már csak Natasha miatt is, de az, hogy itt maradjunk ketteseben valahogy jobban csábított.
- Hát....inkább maradjunk itt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Golf Pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Golf Pálya   Golf Pálya Empty

Vissza az elejére Go down
 
Golf Pálya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Crazy College Life :: Külváros-
Ugrás: