Crazy College Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Figyelem! Az oldal teljes tartalma csakis regisztrált, felhasználók számára elérhetõ!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Emily és Stefan

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Angelina Salvatore
Crazy Bitch
Angelina Salvatore


Hozzászólások száma : 142
Join date : 2011. Jan. 20.
Age : 31
Tartózkodási hely : St Trinian's

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptyPént. Feb. 11, 2011 10:09 pm

Emily és Stefan  281xwqt

I'm the little miss sunshine
...just a little girl...
and all I need is Love, the true and real Love...


Emily és Stefan  Drlzxmz373k8sjvoo3dz

New Message
Unknown Number


Vissza az elejére Go down
Stefan Somerhalder
You can’t believe in love, when you kill it
Stefan Somerhalder


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jan. 24.
Age : 35

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptyPént. Feb. 11, 2011 10:54 pm

Emily és Stefan  Paul-paul-wesley-18459946-500-235

Szia Emily…Stefan vagyok, a kávézóban találkoztunk, és csak annyit szeretnék kérdezni, hogy jobban vagy-e?! Bár a forró csokoládé még áll, ha nem fertőzöl, akkor átvihetem, ha gondolod… de, ha terjed is, akkor is szívesen megyek át.
Vissza az elejére Go down
Emily Faris
Little miss sunshine
Emily Faris


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jan. 20.

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptyPént. Feb. 11, 2011 11:21 pm

*******************************************************************************************
Emily és Stefan  C59gfp645nq1q44r4bko
*******************************************************************************************

Szia. igen emlékszem rád Smile Kicsit meghűltem, de már jobban vagyok. Nem , nem fertőzöm, és szívesen elfogadnék egyet Smile
Vissza az elejére Go down
Stefan Somerhalder
You can’t believe in love, when you kill it
Stefan Somerhalder


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jan. 24.
Age : 35

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptyPént. Feb. 11, 2011 11:26 pm

Emily és Stefan  Paul-paul-wesley-18459946-500-235

Nos, akkor talán most rögtön is indulhatok, hisz ha minden igaz akkor tudom melyik szobában vagy…remélem nem haragszol, igazából Angeline adta meg a számodat, bár eszembe volt, hogy elkérjem, de leginkább még a csók előtt…jaj, ezt talán személyesen kéne megbeszélni és nem így sms-ben. Szóval egy forró csokoládé rendel! De remélem, hogy most is nagyon be vagy takarózva Smile
Vissza az elejére Go down
Emily Faris
Little miss sunshine
Emily Faris


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jan. 20.

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptyPént. Feb. 11, 2011 11:42 pm



**********************************************************************************************
Emily és Stefan  C59gfp645nq1q44r4bko
**********************************************************************************************

Az - az igazság, hogy ma Angevel lányos napot tartunk....., és nem hiszem hogy örülne egy fiúnak ma. és semmi gond. örültem neked. de esetleg máskor, vagy máshol megihatnánk azt a forrócsokit, ha esetleg van kedved Smile
Vissza az elejére Go down
Stefan Somerhalder
You can’t believe in love, when you kill it
Stefan Somerhalder


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jan. 24.
Age : 35

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptyPént. Feb. 11, 2011 11:46 pm

Emily és Stefan  Paul-paul-wesley-18459946-500-235

Szép, másodjára koptatsz le, pedig most meg se csókoltalak, ez lett volna a békítő forró csokoládé, amit én dobok össze. És megint Angelina mentett ki, de egye fene, akkor legközelebb…de szavadon foglak, és hogy tudd, lehet a Trinian’s előtt foglak várni egy gőzölgő bögrével, nem futhatsz el…kivéve ha megint esik, akkor talán, de lehet a forró csoki lesz akkor is a legjobb ötlet.
Vissza az elejére Go down
Emily Faris
Little miss sunshine
Emily Faris


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jan. 20.

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptyPént. Feb. 11, 2011 11:59 pm



**********************************************************************************************
Emily és Stefan  C59gfp645nq1q44r4bko
**********************************************************************************************
Hisz nem kosaraztalak ki, csak most nem alkalmas Rolling Eyes holnap szívesen elfogadnám valahol azt az italt azt hiszem Rolling Eyes Smile

Vissza az elejére Go down
Stefan Somerhalder
You can’t believe in love, when you kill it
Stefan Somerhalder


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jan. 24.
Age : 35

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptySzomb. Feb. 12, 2011 12:06 am

Emily és Stefan  Paul-paul-wesley-18459946-500-235

Igazából nem is gondoltam úgy, sajnálom…hát sms-ben se vagyok sokkal jobb, mint élőben ott is elszóltam magamat egyfolytában. Na, de akkor holnap elkaplak a bögrével együtt, remélem nem bénázom el, és öntelek le, de hátha így kimondtam, akkor nem történik meg…egy újabb őrült dolog tőlem, ami magyarázatra szorul, csak van egy ilyen elképzelésem, ha hangosan kimondod, akkor nem történhet meg… mindegy. Szóval holnap…óra előtt, vagy után, levezetésként?!
Vissza az elejére Go down
Emily Faris
Little miss sunshine
Emily Faris


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jan. 20.

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptySzomb. Feb. 12, 2011 12:12 am



**********************************************************************************************
Emily és Stefan  C59gfp645nq1q44r4bko
**********************************************************************************************
Nekem megfelel holnap az órák után inkább. úgy több időnk lesz beszélgetni, hisz a múltkor lerohantam én is, kétszer is ami azt illeti . gyere át , és ha kint nem is de valamelyik teremben biztos megtalálsz, vagy csörögj rám előtte

Vissza az elejére Go down
Stefan Somerhalder
You can’t believe in love, when you kill it
Stefan Somerhalder


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jan. 24.
Age : 35

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptySzomb. Feb. 12, 2011 12:19 am

Emily és Stefan  Paul-paul-wesley-18459946-500-235

Semmi baj, lehet én is ezt tettem volna a helyedben...de akkor holnap, az órák után, meddig vagy, vagy inkább csörgesselek?! De ha kell bejárom az egész iskolát, és benyitok minden terembe, ha ki is rúgnak, akkor is Rád találok...csak lehet az alatt elhűl a forró csokoládé, és a hab is beleolvad...de akkor majd csörgök
Vissza az elejére Go down
Emily Faris
Little miss sunshine
Emily Faris


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jan. 20.

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptySzomb. Feb. 12, 2011 12:26 am



**********************************************************************************************
Emily és Stefan  C59gfp645nq1q44r4bko
**********************************************************************************************
azt azért ne, csörgess meg és meg leszek Smile és kár lenne a habért Smile

Vissza az elejére Go down
Stefan Somerhalder
You can’t believe in love, when you kill it
Stefan Somerhalder


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jan. 24.
Age : 35

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptySzomb. Feb. 12, 2011 12:31 am

Emily és Stefan  Paul-paul-wesley-18459946-500-235

Akkor majd megcsörgetlek, bár nem hiszem, hogy ne találnálak meg...hacsak nem David Bowie Labirintusa az iskolátok...egy újabb béna vicc tőlem, sajnálom, próbálok majd leszokni róla. Na, de akkor majd telefonálok, nehogy a hab, ahogy fogalmaztad Angie "kárba ne menjen" Razz


Vissza az elejére Go down
Emily Faris
Little miss sunshine
Emily Faris


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jan. 20.

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptySzomb. Feb. 12, 2011 12:36 am



**********************************************************************************************
Emily és Stefan  C59gfp645nq1q44r4bko
**********************************************************************************************
Jaj, sajnálom ,egyszerűen elvette tőlem,de már vissza szereztem. ahogy olvasgattam lebeszélt nekem egy találkát. tényleg szívesen találkoznék veled bármikor, és jó is a holnap... Smile

Vissza az elejére Go down
Stefan Somerhalder
You can’t believe in love, when you kill it
Stefan Somerhalder


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2011. Jan. 24.
Age : 35

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptySzomb. Feb. 12, 2011 12:47 am

Emily és Stefan  Paul-paul-wesley-18459946-500-235

Semmi baj, Angelina nem fog megváltozni, türelmetlen és teljesen romantikátlan személy, és még sorolhatnám, de most Neked írok, és nem Neki...de sajnálom, hogy így Rád nyomultam megint, tényleg nem akarom Rád tukmálni magamat...de akkor holnap egy forró csokoládé, rendel...a többit meg majd...további kellemes napot Nektek, Te meg vigyázz magadra Kicsi lány!

Vissza az elejére Go down
Emily Faris
Little miss sunshine
Emily Faris


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2011. Jan. 20.

Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  EmptySzomb. Feb. 12, 2011 12:50 am



**********************************************************************************************
Emily és Stefan  C59gfp645nq1q44r4bko
**********************************************************************************************
nem történt semmi sem Smile és majd akkor holnap... vigyázok csak előtte elkapom Anget. szia....örültem, hogy kerestél Smile

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Emily és Stefan  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily és Stefan    Emily és Stefan  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Emily és Stefan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stefan Somerhalder & Zachary Wilkins szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Crazy College Life :: Emily Faris Iphone-ja-
Ugrás: