Crazy College Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Figyelem! Az oldal teljes tartalma csakis regisztrált, felhasználók számára elérhetõ!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Edinburgh Beach

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Chloe Tyana McCallister
Admin / Blonde Princess
Chloe Tyana McCallister


Hozzászólások száma : 363
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : St. Trinian's leányiskola

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyKedd Feb. 15, 2011 5:38 pm

Edinburgh Beach  Meelup-beach
Vissza az elejére Go down
http://crazycollegelife.secrets-stories.com
Chloe Tyana McCallister
Admin / Blonde Princess
Chloe Tyana McCallister


Hozzászólások száma : 363
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : St. Trinian's leányiskola

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyKedd Feb. 15, 2011 9:15 pm

Edinburgh Beach  Xrb5l_www.kepfeltoltes.hu_
Edinburgh Beach  Herecomesthesun-2
    * Néhány hónapja úgy érzem az életem végre teljesen révbe ért. Megtaláltam a tökéletes iskolát, a tökéletes barátokat Michelle, Natasha és Cornelia személyében és ami talán a legfontosabb, rátaláltam a nagy szerelemre hála Tylernek. Minden csodálatosan alakult leszámítva néhány "apróságot" amiről igyekeztem tudomást sem venni. Igyekeztem figyelmen kívül hagyni azt a rejtélyes alakot aki állandóan hazugságokat ír gossipmongerre, a szüleimet akiknek néha napján az eszébe jutok, de csak azért, hogy a tanulmányaim felől érdeklődjenek, hogy emlékeztessenek arra, hogy nem tehetek semmi olyat amivel szégyent hozok rájuk és, hogy emlékeztessenek arra is, hogy nyáron szeretnék ha haza mennék és nem maradnék az itteni villámban. Szegénykéim még nem tudják, hogy eszem ágában sincs haza menni hozzájuk hanem végleg itt telepedek le hogy közel lehessek a barátaimhoz és a szerelmemhez. Na de hagyjuk is ezt és térjünk vissza a mai napomhoz...*

    * Reggel arra ébredtem, hogy a nap meleg sugarai végig cirógatják az arcomat én pedig ennek hatására hatalmas mosollyal, kipihenten, jókedvűen ébredtem fel. Mikor felültem az ágyamban észrevettem, hogy a szobatársnőim már réges - régen elmehettek mert az ágyuk be van vetve, én pedig teljesen egyedül vagyok. Nyújtóztam egy nagyot majd azon kezdtem el gondolkozni, hogy mivel is üssem el a mai napot. Ahogy kitekintettem az ablakon észrevettem, hogy odakint csodálatos az idő, erről egyből az jutott eszembe, hogy a szabadban kellene töltenem az időt. Épp ekkor szólalt meg a mobilom én pedig először kissé szomorkásan pillantottam a szekrényemre mert már berögzült, hogy ha keres valaki az általában rossz híreket közöl, de amikor észrevettem, hogy Tyler keres egyből visszatért a jókedvem. A drága ezért keresett, hogy megkérdezze nincs e kedvem vele lenni ma hiszen végre végzett a vizsgáival és tudna rám egy kicsivel több időt szakítani. Természetesen nem kellett kétszer kérdeznie azonnal belementem, de azzal a feltétellel, hogy a tengerpartra menjünk mivel csodálatos az idő. Tylernek szerencsére tetszett az ötlet így hát megállapodtunk abban, hogy a parton találkozunk fél 2kor. Miután letettem a telefont siettem is a fürdőszobában, hogy vehessek egy forró fürdőt. Nem hiába számomra úgy indul tökéletesen a nap ha túlestem egy lazító fürdőn, egy finom reggelin és egy beszélgetésen Tylerrel. Fél órával később egy pamut köntösben jöttem ki a fürdőből és a szekrényemben kezdtem el keresgélni ruha után kutatva ami megfelelő a helyhez és egy randihoz. Nem szeretek túl sok időt szakítani arra, hogy feltúrjam a szekrényemet most sajnos mégis erre kényszerültem mivel a legtöbb cuccom ami elől volt alkalmi ruha, szoknya, ing a part pedig sajnos nem ilyen öltözéket kíván. Miután végre rátaláltam az ideális fürdő és nyári ruhára már a tükröm előtt is teremtem, hogy kifésülhessem a hajamat amit ezuttal kiengedve hagytam majd belebújtam a papucsomba és elindultam a part felé *

    * Az idő egyszerűen remek volt, a nap magasan járt az égen kellemes meleget árasztva magából amit egy kis szellő tett tökéletessé. Nem telt bele sok időbe, hogy a kollégiumomból a partra juthassak, gyalogosan úgy 15 - 20 perc lehetett talán, de ezúttal nem figyeltem az idő múlására mivel teljesen elvonta a figyelmemet a sirályok felettem való körözése, a tenger mámorító illata, a varázslatos táj. Nagyon szeretek a szabadban lenni, talán azért is örülök annyira, hogy Skóciába keveredtem mert a kilátás mindenhonnan gyönyörű, kedves emberek vesznek körül és végre egy kicsit szabadnak érezhetem magam. *

    * Miután megérkeztem a találkozónk helyszínére észrevettem, hogy kicsit korábban jöttem mint az megbeszéltük így hát levettem a táskámat a vállamról és kivettem belőle egy pokrócot amit a földre terítettem, majd kibújtam a ruhámból amit összehajtogattam és a táskámba tettem. Felvettem a napszemüvegemet és leültem a pokrócomra majd csak figyelni kezdtem a tengert ami a szélnek köszönhetően most kisebb hullámokat bocsájtott a part felé. Nem kellett sokat várnom hamarosan két erős kar ölelését éreztem meg a hátam mögül. Elmosolyodtam majd egy kicsit hátra döntöttem a fejemet, hogy láthassam a mögöttem ülőt. *
    - Szia kedves - *köszöntem mosolyogva majd elloptam tőle a szokásos üdvözlő csókomat *
    - Gyors voltál - * állapítottam meg miután elhúzódtam tőle *
    - Épp kapóra jössz, kell valaki aki bekeni a hátam naptejjel. Megtennéd? - *villantottam rá egy bájos mosolyt és már nyújtottam is neki a tubust *

    Ruha.: Ez
    Neki írtam.: Tyler ♥
    Megjegyzés.: Szívből jött ♥
Vissza az elejére Go down
http://crazycollegelife.secrets-stories.com
Tyler Durden
Incendiary Casanova
Tyler Durden


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Jan. 22.

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyKedd Feb. 15, 2011 11:10 pm

Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_ Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_ Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_

*Az életem talán kezdene révbe érni? Nem, sajnos még koránt sem minden tökéletes. De hát már így is sokkal többet kaptam, mint amit megérdemeltem a sorstól, vagy valamilyen nagyobb hatalomtól, ha ugyan ilyen létezik. Hiszen itt van már nekem Chloe. Vannak barátaim. De ők még mindig nem tudják, hogy mit műveltem. Nem ismerik az igazi Tylert, aki megölte az apját. Vajon Chloe mit szólna ahhoz, ha ez kiderülne? Szeretem és érzem, hogy ő is, de ezt is képes lenne vajon elfogadni? Vagy éppen a családi gondjaimat amik mindig vissza-visszatérnek, akkor is, hogyha végre boldognak érzem magam? Annyi kérdésem van és annyira nem érkezik soha válasz... Nem akarom elrontani azzal a kedvemet, hogy ezen gondolkozok újra, meg újra, mikor tudom, hogy semmit sem tehetek a bűntudat ellen és az ellen sem, hogy nekem kell erősnek lennem, azért, hogy a családomat el tudjam látni. Közeleg a nyár. Ez mindig azt az időt juttatja eszembe, hogy hamarosan haza kell mennem, hogy újra fel kell vennem a felnőtt énemet. Bár nincs messze a kollégiumtól a kastélyunk romjai és a cselédszállás, ahol mi élünk, de az már is fáj, hogy Chloetól el kell szakadnom. Bár ha minden jól megy nyáron is tudok vele találkozni... remélhetőleg.

Egy újabb gyönyörű nap kezdetének lehetek a tanúja. Most megint csak korán keltem fel, még akkor mikor sötét volt. Olyan hajnali négy és fél öt között lehetett ez az idő, de ezen meg sem lepődtem, hiába voltam fent sokáig tegnap. Megszoktam Chloe közelségét ezért nélküle nehezebben alszok el és korábban ébredek még a szokásosnál is. Látom a napfelkeltét, ami mint mindig csodálatos tud lenni, de kezdem elvetni a sulykot, mert ennyire soha nem szoktam szentimentálisba átmenni. Ez az egyetlen olyan hatása Chloenak ami számomra rossz, meg maximum még az, hogy előtte már egész jól megnyíltam az idő során, már tudja azt, hogy az én családom sem olyan idilli, mint aminek tűnik... de a részleteket még ő sem tudja. Azon gondolkozom, miközben a nap első sugarait nézem, amint megjelenik a láthatáron, hogy ma csinálni kellene valamit. Ha lehetséges Chloeval együtt.

Lassan a szabadidőm többségét csak vele töltöm el és főleg most, hogy a vizsgáimnak végre vége szakadt és már túl vagyok az egész herce-hurcán. De tudom, hogy ilyenkor még biztos nincs ébren ezért jószívű leszek és kivételesen nem fogom azért felkelteni, mert én most azonnal látni akarom... persze már volt erre példa. Nem nagyon örült annak, hogy felkeltettem, bár kifejezetten édes, amikor olyan kis kómás és álomittas... na jó, megint ez az álmodozás. Felkelek és elintézem a reggeli dolgaimat, amik elengedhetetlenek. Amikor végzek a kicsit vizes tincseim a szemeimbe hullnak és nem csoda, hogy a szobatársaim még mindig aludnak... Hiszen még mindig nagyon korán van. Leülök és nekiállok olvasni, közben türelmetlenül nézegetem az órámat és közben folyamatosan az visszhangzik bennem, hogy: "Vajon felébredt-e már? Á, biztos nem." Lassan Dylan és Kyle is ébredezni kezdtek, majd mikor látták, hogy jelenleg nagyon türelmetlen kedvemben vagyok inkább hagytak is magamban türelmetlenkedni. Annyira már ismertek, hogy ilyenkor nem érdemes zaklatni semmiféle hülyeséggel. Végül már túlságosan eluralkodik rajtam a türelmetlenség, ezért felhívom. Szerencsére sikerült ébren találnom és ez végtelenül megnyugtat. Amíg arra vártam, hogy felébredjen számba vettem gondolatban a lehetőségeinket és végeredményként a tengerpartot ajánlom neki, mint lehetőséget. Úgy tűnik tetszik neki az ötlet, ezért egy elégedett mosollyal teszem le a telefont és megyek el lelkesen reggelizni.

A kedvem egész délelőtt kitart, végig mindenkivel viccelődöm, bárkivel beszélgetésbe elegyedem és a mosoly egyáltalán nem akar megszűnni. Alig várom már hogy eljöjjön a megfelelő idő amikor mehetek le a tengerpartra és találkozhatok vele. Amikor közeledik az idő neki is állok a készülődésnek egy újabb zuhany után felveszem a fürdőnadrágomat, majd arra ráveszek pár ruhadarabot, egy szokásos ing-farmer összeállítást, csak most az ingem nem fekete, hanem fehér tekintettel arra, hogy elég meleg van odakinn. Ezek után lelkesen indulok el a megbeszélt helyre.

Már messziről észreveszem Őt, ezért igyekszem halkan odalépkedni hozzá és hamarosan már újra a karjaimban tartom.*
- Szia, cica. - *Viszonozom a csókját és nem vagyok hajlandó engedni azt jó ideig, hogy abbahagyja az ajkaink játékát. *
- Hát persze, hogy gyors voltam, egész nap arra vártam, hogy mikor találkozok már végre veled... - *Mondom mosolyogva és megsimogatom az arcát.
Felcsillannak a szemeim, mikor megkér arra, hogy bekenjem a hátát... a perverz énem újra előjött.*
- Ki nem hagynám. - *Mondom egy még nagyobb mosollyal és elveszem tőle a tubust.*

- Mellesleg, még mindig csodásan nézel ki fürdőruhában. - *Egy kis szemtelen mosolyt villantok felé, majd ha hasra feküdt nyomok a tenyerembe egy kis naptejet és óvatosan a hátára simítom a kezem. Valószínű még így is hideg a naptej, de ebben a hőségben csak felüdülés lehet. Simogatóan kezdem el kenegetni néha egy-egy puszit adva a nyakába, mert nem bírom ki. Közben a gondolataim elkalandoznak, hogy mi is lehet a fürdőruha alatt... Imádom. Komolyan.*

- Közben mesélj, történt veled valami, mióta nem beszéltünk? - *Kérdezem suttogva, egész közel hajolva hozzá. Legszívesebben most levenném a fürdőruháját, de visszafogom magam, ami nagy teljesítmény. Ez is csak miatta van.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Tyana McCallister
Admin / Blonde Princess
Chloe Tyana McCallister


Hozzászólások száma : 363
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : St. Trinian's leányiskola

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptySzer. Feb. 16, 2011 12:07 am

Edinburgh Beach  Xrb5l_www.kepfeltoltes.hu_
Edinburgh Beach  Herecomesthesun-2
    * A számításaim helyesek voltak és Ty nagyon szívesen vállalta a feladatot, hogy bekenje a hátam így hát átadtam neki a tubust majd a hajamat oldalra fogva hasra feküdtem és kényelmesen elhelyezkedtem. Néhány másodperccel később már meg is éreztem az erős kezét a bőrömön. Megborzongtam nem csak azért mert az érintése állandóan ezt váltja ki belőlem hanem azért is mert a krém eléggé hideg volt.A bókját hallva elvörösödöm amit szerencsére nem láthat hiszen most háttal vagyok neki, de tudom, hogy direkt szokott zavarba hozni mert valamiért imádja nézni ha vörös a fejem. Ez egy rossz szokása, de hát istenem túlságosan szeretem ahhoz, hogy megharagudjak rá. A puszik a nyakamban megint csak borzongásra késztetnek és még egy halk sóhajt is sikerül kicsalnia belőlem. Felidéződtek bennem annak a bizonyos estének a képei amikor először lettem az övé...Olyan csodálatos volt ő pedig annyira vigyázott rám mintha csak porcelánból lennék. A gondolataimból a hangja rázott fel *

    - Mármint az alatt a 3 óra alatt mióta utoljára beszéltünk? - *érdeklődtem kuncogva *
    - Semmi különös. Készülődtem és már siettem is hozzád. Én is úgy vártam már, hogy újra együtt lehessünk. A szobatársaim leléptek mire felébredtem reggel, azóta sem láttam őket, de hagytam nekik egy cetlit, hogy ne várjanak ébren hátha...sikerül téged meggyőznöm arról, hogy aludjunk együtt.. - * a végét már zavartan motyogtam, de muszáj volt megpróbálnom. Gyakran aludtunk már együtt, én pedig már annyira megszoktam, hogy mellettem fekszik, érzem ahogy szuszog, ahogy a mellkasa emelkedik a fejem alatt, hogy képtelen vagyok nélküle rendesen aludni. *
    - Szóval mit gondolsz? - *érdeklődtem kíváncsian bár még mindig kicsit zavartan*

    * Miután Tyler végzett a kenegetéssel felültem és nyújtóztam egyet majd mosolyogva fordultam felé *
    - Kicsit sok a ruha rajtad kedves - * mondtam egy huncut mosoly kíséretében majd előtte is teremtem és szépen lassan elkezdtem kigombolni az ingét. Ahogy egyre többet láttam a tökéletes, kidolgozott mellkasából akaratlanul is az ajkaimba haraptam. Gyerünk Chloe gondolj másra, most nem veszítheted el a fejedet. Lesimogattam róla az inget és a táskámra tettem, hogy ne kerüljenek rá homok szemek majd ugyan ezt a folyamatot végre hajtottam a nadrágjával is *
    - Feküdj hasra szívem én is bekenlek - * mondtam mosolyogva majd miután kényelmesen elhelyezkedett már el is kezdtem felvinni a hátára a hideg krémet *

    - Mesélj veled mi újság? Mik a terveid a nyári szünetre? - * tettem fel a kérdést csak úgy mellékesen miközben gyengéden, már - már simogatva kentem a hátát *
    - Utazol valahova vagy otthon leszel? - * közben csak nem bírom ki egy apró puszit adok a nyakába. Jól van na hát én sem vagyok fából, túlságosan is vonz. Olyan jó lenne ha nyáron is találkozhatnék Tylerrel mert biztos vagyok benne, hogy nem élnék túl nélküle egy egész nyarat. Szerintem még három napot sem, de hát azért egy bizonyos korlátot kell szabni magamnak, nem akarok állandóan rajta lógni. Még a végén megunná, hogy vele vagyok azt pedig nem akarom *


    Ruha.: Ez
    Neki írtam.: Tyler ♥
    Megjegyzés.: Szívből jött ♥
Vissza az elejére Go down
http://crazycollegelife.secrets-stories.com
Tyler Durden
Incendiary Casanova
Tyler Durden


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Jan. 22.

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptySzer. Feb. 16, 2011 1:40 am

Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_

*Nem sok kellett hozzá és máris visszaemlékeztem arra az éjszakára, amit együtt töltöttünk. Jól van én már csak ilyen perverz alak vagyok, de ki ne lenne az ilyen helyzetben? Egy gyönyörű lány, pardon nő, hátát kenegetem, hát persze, hogy beindulok rá, alapvető emberi ösztön... mondjuk nekem eleve rátesz egy lapáttal az, hogy én ezt a bizonyos nőt szeretem és legszívesebben mindig vele lennék. Már megint ez a szentimentalizmus. Ilyen nincs, sürgősen el kell terelni a gondolataimat... például, arra, hogy milyen jó, hogy végeztem a vizsgákkal. Meg milyen jó itt a tengerparton, az aprócska szellő, aki hűsítőleg hat, apró hullámokat vet a tengerben és egész csábítónak tűnik a víz, főleg ahogy belegondolok, hogy Chloe dekoltázsán folynak le a gyémántként ragyogó vízcseppek... Ty állítsd már le magad, az istenért! Chloe ebből a belső vívódásból mindösszesen azt veheti észre, hogy még simogatóbbá válnak a mozdulataim. Mily szerencse, hogy a gondolataimban nem olvas. A helyzetet pedig csak tetézi az, hogy aprókat sóhajt, szóval hamarosan a nyakba küldött puszikat is abbahagyom, bár igazán csábító, hogy az ajkaimmal érintsem a bőrét... Legyen az akárhol.*

- Igen, tudod milyen hosszú az a három óra? - *Kérdezem meg mosolyogva, bár kicsit rekedten, ami a felindultságomat szintén mutathatja, ha a lány figyel erre. Huncut mosoly tűnik fel az ajkaimon és felcsillannak, a már amúgy is csillogó szemeim, mikor megemlíti azt, hogy talán együtt aludhatnánk... Úgy látszik csak én gondolok most rosszra, szóval megint próbálom lehűteni magam egy kicsit.*
- Én abban mindig benne vagyok, hogy veled aludjak. Olyan jó téged figyelni, ha te előbb elalszol mint én, ahogy a szőke hajad a szemeidbe hull és ahogy édesen szuszogsz a fülembe... - *Oké, megint sikerült elkalandoznom a témától. Ügyes vagyok. *
- Khm... - *Köszörülöm meg a torkom.*
- A lényeg az, hogy nem kell engem győzködni, felvetem én ezt magamtól is. - *összegzem a lelkesedő gondolatmenetemet. Azt viszont most mélyen elhallgatom, hogy én nem éppen csak aludni szeretnék, bár az is egy jó dolog, de arra amire én gondolok, az még jobb. Legalábbis szerintem... az, hogy ő mit gondol, azt nem tudhatom.

Lassan végzek a naptej felkenésével és újra felém fordul így láthatom újra azt a gyönyörű mosolyát, így először fel sem fogom a szavait, amit mond nekem... Csak akkor eszmélek fel a figyeléséből mikor nekiállja kigombolni az ingemet. Na tessék talán mégsem én vagyok az egyetlen, akinek a fejében perverz gondolatok születnek.. Amikor beleharap azokba a gyönyörű cseresznyepiros ajkaiba, inkább én érzek késztetést arra, hogy ezt tegyem, de még türtőztetem magam. Végső megoldásként pedig itt van a tenger, hogy lehűtsem magam. Ááá, ez reménytelen. Most vagy végig beindult állapotban leszek, vagy sürgősen kitalálok valamit... Szerencsére nem sokat kell gondolkoznom, mert Chloe felajánlja hogy ő is beken. Erre csak bólintok mosolyogva és lefekszek hasra. Na ez így most jó. Semmi sem látszik... de az ugyanúgy jólesik, amikor nekiáll kenegetni. Csak nagy erőfeszítések árán sikerül elfojtanom egy sóhajt. Csak a kérdés tud kizökkenteni abból, hogy mennyire is élvezem azt, ahogy hozzámér.*

- Velem sincs semmi érdekes azóta, amióta beszéltünk. Vártam már nagyon, hogy végre lássalak. Hogy mit csinálok nyáron? - *Pár perc csönd áll be a válaszomban, de végül csak válaszolok.*
- Szeretnék minél több időt veled eltölteni, de nem tudom, hogy összejön-e... Van néhány dolog, amit el kell intéznem. - *Ennél többet nem vagyok hajlandó mondani, még neki sem. Talán majd egyszer...*
- De otthon leszek végig és tulajdonképpen nem annyira messze, csak olyan fél órányira innen... jó, hogy ilyen közel lakom ide. Na és te? Utazgatsz vagy... otthon leszel? Egyáltalán terveztél valamit a nyárra? - *Kérdezem.

Ha így folytatja a simogatást, akkor képtelen leszek tovább türtőztetni magam teljesen. Hirtelen mozdulattal megfordulok és magamhoz húzom nagyon közel és megcsókolom. A csókomban fellelhető a szenvedély és a forróság, meg persze a gyengéd érzelmeim iránta, de ez már annyira, de annyira vonzott, hogy már tényleg képtelen voltam neki ellenállni...*

Vissza az elejére Go down
Chloe Tyana McCallister
Admin / Blonde Princess
Chloe Tyana McCallister


Hozzászólások száma : 363
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : St. Trinian's leányiskola

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptySzer. Feb. 16, 2011 7:29 pm

Edinburgh Beach  Xrb5l_www.kepfeltoltes.hu_
Edinburgh Beach  Herecomesthesun-2
    * Legnagyobb örömömre Tylert nem kell sokáig győzködnöm belement abba, hogy együtt töltsük az éjszakát amit már borzasztóan várok. Habár csak együtt alvást említettem neki talán másképp alakul az este és más is szerepel majd a teendőink listáján. Az óta a bizonyos este óta minden annyira megváltozott. Csodálatos volt egynek lenni vele olyannyira, hogy nehezen bírom ki újra nélküle. Ááá szedd össze magad Chloe nem gondolhatsz állandóan arra...Igyekeztem elterelni a figyelmemet, de ez nem igazán akart összejönni mikor megláttam azt a tökéletes felsőtestét. Szerencsére hamar hasra feküdt így hát nekiláttam a kenegetésnek és a kérdezősködésnek. Borzasztóan érdekeltek Tyler tervei mivel szerettem volna sok időt vele tölteni a nyáron, de nem tudom, hogy ez mennyire megoldható hiszen lehet, hogy elutazik valahova, elfoglalt lesz vagy ilyesmi én pedig nem szeretném magam beleélni egy olyan dologba ami talán össze sem jön. Ahogy kenegettem figyelmesen hallgattam amit mond, és egyre lelkesebb lettem *

    - Hát az eredeti tervem az volt, hogy hazamegyek a szüleimhez és mindenféle rendezvényre, jótékonysági eseményre megyek mivel általában erre szoktak kényszeríteni, de mióta megvan a villám itt Edinburghben azóta minden megváltozott. Itt fogok maradni, mert így közel lehetek a barátaimhoz és... - *itt egy kicsit elvörösödöm*
    - És hozzád is...Szerettem volna minél többet találkozni veled a nyáron, de megértem, hogy akadnak elintéznivalóid... - * mondtam halkan miközben lassan végeztem a kenegetéssel. Egyszer csak Tyler hirtelen megfordult és magához rántott majd egy szenvedélyes, forró csókba invitálta az ajkaimat. Nem volt időm gondolkozni és nem is akartam, egyszerűen csak hozzábújtam és viszonoztam a csókját. Olyan forró volt mégis éreztem benne a szerelmet és a gyengédséget is, épp úgy mint azon a bizonyos estén, a születésnapomon amikor az övé lettem. A testemet megint kezdte elönteni a forróság, de valahogy éreztem, hogy ennek még nincs itt az ideje így ha nehezen is, de elhúzódtam tőle. Kisimítottam egy tincset a szeméből *

    - Szeretlek - *csúszott ki belőlem a szó ami nem igazán fedi azt amit valóban érzek hiszen ez sokkal több, erősebb érzelem mint amire ezt a szót mostanában használják. A tekintetem a tenger felé siklott és egyből az jutott eszembe, hogy meg akarok mártózni benne *
    - Jössz úszni kedves? - * néztem rá ellenállhatatlanul és már fel is keltem a plédről. Megvártam, hogy ő is felkeljen majd már szaladtam is a tenger felé. Hamarosan már meg is éreztem a hideg vízcseppek tömkelegét a testemen, de valahogy most jól esett a bőrömnek, talán a hőség vagy sokkal inkább a forró gondolatok miatt *
    - Úszunk versenyt? -* feltűnt az arcomon az a huncut kislányos mosoly aminek tudom, hogy nem tud ellenállni *
    - Mondjuk addig a szikláig - *mutattam néhány méterrel arrébb egy magas sziklára. Ha Tyler elfogadta a javaslatot már neki is készültem *
    - Vigyázz - *kicsit előrébb úsztam mint ő *
    - Kész... - * még előrébb *
    - Rajt - * tudom ez csalás, de hát na szerettem volna nyerni ez talán csak nem baj. Vagy mégis? Mindegy most nem volt időm ezen gondolkozni mert hiába a kis "előnyöm" Tylernek hamar sikerült utolérnie és legnagyobb meglepetésemre hamarosan két erős kart éreztem meg a derekam köré fonódni *
    - Héééé. Mit csinálsz? - * kérdeztem kuncogva*


    Ruha.: Ez
    Neki írtam.: Tyler ♥️
    Megjegyzés.: Kicsit csaltam, büntess meg Razz
Vissza az elejére Go down
http://crazycollegelife.secrets-stories.com
Tyler Durden
Incendiary Casanova
Tyler Durden


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Jan. 22.

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 7:32 pm

Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_
+18

*Élvezem azt, ahogy hozzám ér, szeretem azt, hogy hallhatom a csilingelő hangját. Tulajdonképpen most ebben a helyzetben, olyan kis idilli a légkör, mintha a világon soha nem lenne gond és szenvedés. Annyira jó, hogy ezt váltja ki belőlem. Mondjuk az sem kutya, hogy a simogatós kenegetésével, csak feltüzeli a testem és hát utána persze, hogy csak nehezen tudok lehiggadni. Alig várom már a mai éjszakát, mert hogy én nem csak aludni fogok vele, az már biztos…*
- Édesem, ugye tudod, hogy az együtt alvásból, csak az éjszaka talán egyötöde fog alvással eltelni? - *Kérdezem meg egy szemtelen mosoly kíséretében, bár ezt a mosolyt nem láthatja, hiszen háttal vagyok neki. Annyira várom már az estét, de persze a mostani pillanatokat is élvezem, mindenesetre elég nehéz elrejteni előle azt, hogy mennyire kívánom… ezért jött jól az, hogy a hasamra kellett feküdnöm, mert így nem láthatja azt, hogy az a testrészem, amivel élvezeteket tudok neki okozni, bizony megmoccant. Mily szerencse, hogy egyedül vagyunk a parton…*

Hidd el, minden vágyam az, hogy az egész nyarat veled tölthessem el, így amikor sikerül elszabadulnom otthonról, akkor számíthatsz rá, hogy folyton a nyakadon fogok lógni, ha esetleg, akkor te is éppen ráérsz. - *Újabb nagy mosoly, ezek után húztam magamhoz egy forró, szenvedélyes csókra, ami közben csak egyre jobban feléledtek a vágyaim hullámai. Mintha azt is érezném eközben, hogy az ő bőre is forrósodik és nem csak az enyém. Ez, pedig egyáltalán nem a nap miatt van. Így végül nehezen, bár, de kiengedem a karjaimból, pedig úgy csókoltam volna még… Viszont azt valószínűleg tudhatta, hogy túlságosan is el tud engem ragadni a hév, vagy éppenséggel pont ő, alig tudja türtőztetni magát? Nem tudom, hogy ő mit gondolhat, abban viszont biztos vagyok, hogy az előbbi kis incidens után, ugyanúgy felizgult, mint én. Csillogó szemekkel figyelem és megfogom azt a kezét, amivel kisimított pár tincset a szemeimből. Belepuszilok a puha tenyerébe, majd az apró sebhelyekre simulnak rá gyengéden az ajkaim, végül, pedig elengedem a kezét. A kis akcióm után, most a nyakára adok egy apró csókot, szinte alig-alig hozzáérve a selymes bőréhez, de azért mégis érezhetően.

Elmosolyodom, mikor meghallom azt az egy szót, hogy: „szeretlek”. Én még nem mondtam ki neki szóban, csak írásban, de ez szerintem pontosan elég. Ha nagyon igényli, akkor persze kimondhatom, de az érzelmeimet ez nem fogja tükrözni egyáltalán. Újabb puszit lehellek a nyakára, majd az ajkaira. A kérdésére pedig, csak szélesebb lesz a mosolyom.*
- Veled? Ki nem hagynám. Szeretném látni, hogy a fürdőruhád még ennél is jobban hozzád tapad. - *Újabb szemtelen mosoly, de ezt úgyis imádja bennem, így nem fogom magam visszafogni. Utána megyek a vízbe és élvezem, ahogy a lassú hullámok lehűtik kicsit a testemet. Akkor eszmélek fel, mikor egy újabb kérdést intéz felem, azzal a huncut kislányos mosolyával, amit mindig is imádtam és ellenállhatatlan a számomra.*
- Persze, ússzunk. Úgyis én fogok nyerni. - *Újabb mosoly. Talán e miatt a megjegyzés miatt, talán más okból kifolyólag, de képes csalni! Ördögi mosoly tűnik fel az ajkaimon, és máris utána úszom és persze, hogy utolérem. Átfonom a karjaimmal a derekát, és jó szorosan tartom, hogy még véletlenül se tudjon elszabadulni. Nagyon közel hajolok hozzá.*
- Megbüntetlek, amiért csaltál. - *Suttogom úgy, hogy össze-össze érnek az ajkaink és hirtelen felkapom a karjaimba, majd kimegyek vele a partra.*

*Lefektetem a pokrócra és egy pillanatig élvezettel figyelem, ahogy a vízcseppek különböző helyekre csordogálnak, és mielőtt a lány felocsúdhatna, már rajta is fekszem, egészen hozzásimulva.*
- Ugye, tudod, hogy most nagyon rossz kislány voltál? - *kérdezem meg tőle kéjes hangon, és még inkább hozzásimulok. Játékosan lefogom a kezeit és beleharapok a nyakába, persze óvatosan. Végül az egyik kezemmel elengedem az ő fogságban tartott karjait, de a másikkal ugyanúgy lefogom. Az a kezem, ami most szabad a hasára vándorol, és lágyan végigsimítok rajta, felfelé haladva egészen a kívánatosan elrejtett keblekig. Nem tud érdekelni, hogy ha esetleg megjelenne valaki, most túlságosan el vagyok foglalva a „büntetéssel”. Gyengéden belemarkolok az előbb említett testrészbe és egy újabb harapást, intézek a nyakára. Letagadhatatlanul élvezem a helyzetet és azt, hogy én irányítok.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Tyana McCallister
Admin / Blonde Princess
Chloe Tyana McCallister


Hozzászólások száma : 363
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : St. Trinian's leányiskola

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:02 pm

Edinburgh Beach  Xrb5l_www.kepfeltoltes.hu_
Edinburgh Beach  Herecomesthesun-2
    +18

    * Amikor Tyler kijelentette, hogy ő fog nyerni úgy is, annyira sikerült felbosszantania, hogy elhatároztam ha kell csalás árán is, de legyőzöm, csak hogy ne legyen magában annyira biztos. Egy ideig úgy tűnt, hogy sikerrel jár a kis tervem és Tyler elé kerülök, azzal viszont nem számoltam, hogy gyorsabb úszó mint én és hamar utolér. Hamarosan meg is éreztem az erős karjait a derekam köré fonódva amivel közel vont magához majd szembe fordított magával. Azt mondta meg fog büntetni, de időm sem volt, hogy felfoghassam az eseményeket mert a következő pillanatban Tyler egyszer csak felkapott és kicipelt a partra. Felsikítottam majd kacagásba törtem ki olyan viccesen jött ki az egész helyzet. Lefektetett a pokrócra és mielőtt felocsúdhattam volna már rajtam is feküdt szorosan hozzám simulva amitől a már amúgy is felhevült testemet még inkább elöntötte a forróság. *

    - Igen tudom, de főleg te tehetsz róla. Te sodortál csalásba a nagyképű kijelentéseddel. - * mondtam játszva a duzzogó kislányt mégis mikor megéreztem, hogy Tyler még inkább hozzám simul hirtelen úgy éreztem nem akarok semmi mást csakis azt, hogy a magáévá tegyen itt és most. *
    - Büntess meg - *suttogtam a fülébe kéjes hangon majd egy kicsit megharapdáltam a fülcimpáját mivel tudom, hogy ezzel a kis akciómmal a maradék józan eszétől is sikerül megszabadítanom Tylert ami nekem épp kapóra jön. Úgy tűnik hogy bevált a módszerem mert Tyler teste még forróbbá vált. Játékosan lefogta a kezeimet és beleharapott a nyakamba, ezzel egy kéjes sóhajt előidézve amely nem tükrözte eléggé a bennem tomboló vágyat. Az egyik keze mely eddig fogságban tartott hirtelen eleresztett és lefelé kezdett kalandozni a hasam tájékára. Nagyon jól tudja, hogy megőrjít azzal ha nem érhetek hozzá, nem tehetek semmit bizonyára épp ezért teszi ezt velem. Ez a büntetésem a csalásért, na de ezért még úgyis bosszút állok az már egyszer biztos. Ahogy a keze lágyan végig cirógatja a hasamat felfelé haladva jólesően megborzongok. Lehunyom a szemeimet és egy újabb sóhaj törik fel belőlem amit hamarosan követ még egy mikor is gyengéden belemarkol az egyik mellembe. Újabb harapást intéz a nyakamba én pedig kihasználom, hogy egy pillanatra gyengébben fogta le a kezeimet és kiszabadítom magamat. Átfonom a nyakát a karjaimmal és hirtelen fordítok magunkon, hogy fölé kerekedhessek. Tudom, hogy ő szeret irányítani és nem is akarom elvenni tőle ezt az élményt, csak szeretném egy kicsit az őrületbe kergetni, hogy megdolgozzon a vezető pozícióért. Túl magabiztos, szeretem is benne viszont, néha egy kicsit jó megingatni azt a fene nagy önbizalmát. Felülök rajta és hátra vetem a hajamat ami eddig valamennyire takarta az arcomat, közben pedig gyengéden mégis ingerlően végig karmolom a mellkasát *

    - Ugye tudod, hogy mi ezt a partot néhány óráig még nem hagyjuk el? - *suttogtam a fülébe miközben végig cirógattam a mellkasát. Nehezen de kénytelen vagyok bevallani, hogy borzasztó nehezen tudom magam visszafogni. Legszívesebben most rögtön megszabadítanám ettől az előnytelen fürdőnadrágtól és egyesülnék vele, de nem akarom elsietni a dolgokat hiszen előttünk az egész este. Kár lenne csak úgy túlesni az egészen. Az ajkaim a nyakára siklanak és gyengéd mégis forró csókokkal hintem be lefelé haladva egészen a kulcscsontjáig majd meg is harapdálom egy kicsit mivel tudom, hogy szereti. Kíváncsi vagyok, hogy vajon meddig tűri még, hogy felcserélődtek a szerepek és mikor veszi vissza tőlem az irányítást *

    - Na hol van az a büntetés? Vagy nem voltam elég rossz kislány? - * suttogtam kihívóan úgy, hogy össze - összeérnek az ajkaink amiket egy kicsit meg is harapdálok majd egy újabb forró csókba egyesültek *

    Ruha.: Ez, de remélem már nem sokáig Wink Embarassed
    Neki írtam.: Tyler ♥️
    Megjegyzés.: Erre mit lépsz?
Vissza az elejére Go down
http://crazycollegelife.secrets-stories.com
Tyler Durden
Incendiary Casanova
Tyler Durden


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Jan. 22.

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyHétf. Feb. 21, 2011 11:10 pm

Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_Edinburgh Beach  406245312alex_pettyfer_burberry_www.kepfeltoltes.hu_
+ 18


*Természetesen a testi adottságaimnak hála nagyon gyorsan utolértem és a karjaim börtönébe tudtam zárni azt a törékeny testét. Már azt érezni is csodálatos, hogy a karjaimban van, és amikor felemelem a súlyát sem érzem szinte. Oké, mással vagyok elfoglalva, mert olyan édes a kacaja, és ráadásul nagyon szép a kilátás a dekoltázsára, így azt vizslatom, ahelyett, hogy a lábam elé néznék. Ezért egyszer meg is botlok a kifelé haladásban, még szerencse, hogy nem vesztem el az egyensúlyomat, így biztonságban megérkezhetünk a pokrócra és én szorosan, a közelébe kerülhetek. Most a gyönyörű szemeibe nézek, jó mélyen. Láthatja a szemeimben a mérhetetlen vágyat és azt, hogy szeretem. De most leginkább a vágy a legjellemzőbb rám. Legszívesebben már rég letámadnám, de végül mégsem teszem, hiszen bár én alapvetően a vadságot részesítem előnyben, Vele, mindig gyengéd vagyok, mert tudom, hogy neki így jobb és Rá és az igényeire nagyon is figyelek.

Ohh, igen? Szóval én tehetek róla. Valahogy nem bánom, mert így most rajtad lehetek. Különben is, imádom, amikor duzzogsz, cicám. - *Mondom egy hatalmas mosollyal, és kicsit szorosabban fogom a kezeit, ezzel is tudatva, hogy most Én irányítok. Persze ez máskor is így van, de ezt most a mostani helyzetben, mindenképpen akarom vele tudatni. Mikor meghallom a kéjesen elsuttogott szavakat, felcsillannak a szemeim, talán még nagyobb tűzzel, mint eddig és máris akcióba lépek. Amikor pedig megharapdálja a fülcimpámat, valóban minden józan gondolat eltűnik a fejemből és most már csak is azt tervezem, hogy minden porcikáját újra bebarangolom és Őt a végletekig felizgatom. Viszont ezt sajnálatos módon nem sokáig művelhetem, mert amikor kicsit elkalandozik a figyelmem, a csodás kebleire, kihasználja az alkalmat és fordít a felálláson, most Ő van felettem. Egy sóhajba vegyített nyögés törik elő belőlem, amikor végigkarmol a mellkasomon. Mindig is tudtam, hogy egy igazi vadmacska. Viszont én sem tétlenkedek. Pontosabban a kezeim nem tétlenkednek. Végigsimítok azokon a hosszú combjain, közben a másik kezemmel újra az egyik mellét veszem kezelésbe, most már folyamatosan simogatom. Mindig is tudtam, hogy őt nekem teremtették, mert a csodálatos keblei olyan jól illenek a kezeimbe… Viszont, ha azt hiszi, hogy sokáig tiszteleghet a vezetői pozícióban, akkor nagyot téved. Azt már mondjuk, tudja, hogy lehet engem a végletekig felhúzni, csak hogy nekem is ez a szándékom Ővele. Azzal a kezemmel, amivel eddig a combjait cirógattam, azt most simogatóan felvezetem az oldalán keresztül a hátához és a fürdőruha felsőjének a csatjához ér. Hamarosan pedig már nem is található rajta az a bizonyos fölső, ami eddig takarta, azokat a csodás halmokat, amit legszívesebben folyton bebarangolnék. Ugyanolyan lelkességgel figyelem azokat, mint első alkalommal és most már mind két kezemmel a csodálatomnak tárgyait simogatom. Közben sok sóhajt elejtek az ő tevékenykedései során, amivel, ha lehetséges csak még jobban feltüzel.*

- Pontosan tudom. De szerintem inkább azon kellene agyalnod, hogy egyáltalán kiengedlek-e valaha a karjaimból, mert hogy én tényleg jó sokáig nem foglak elereszteni az is biztos. - *Megint csak egy szemtelen mosoly jelenik meg rajtam, és kicsit erősebben markolok bele azokba a kívánatos mellekbe. Legszívesebben már az ajkaimmal és a nyelvemmel ízlelném azokat, de még ennek nem jött el az ideje. Először is, át kell vennem tőle az irányítást, de egyelőre még túl jó az, ahogyan az apró csókjait hinti el a mellkasomon, na és persze az a harapdálás! Újabb sóhaj. Izzó szemek, beharapott ajkak. Túlságosan elgyengültem a vágytól, hogy most megint csak a vezetői szerepemről biztosítsam így még egy ideig, élvezem a kényeztetését. Közben persze nem hagyom abba a simogatást. Még csak az kéne, hogy megszakadjak a csodálatra méltó testétől, amit még az Isten is nekem teremtett.*

*Esélyem sincs a kérdésére válaszolni, mert az ajkai újra megtalálják az enyémet és azok egy forró csókban, egyesülnek. Szeretnék én is vele, forrón egyesülni. Az előbbi szavai feleszméltetnek a kábulatomból és a csók közben újra én szerzem meg a gyeplőt, azzal, hogy fölé gördülök és már úgy csókolom tovább. A hosszú-hosszú szenvedélyes időtöltés után, apró csókokkal a nyakára haladok és annál lejjebb… egészen a melleihez. Most már nem bírom megállni, hogy azokat ne kényeztessem az ajkaimmal és mindennel, amivel csak lehet, ezért le is csapok rájuk, telehintem a kebleket forró csókokkal, simogatom az ajkaimmal, az azokon lévő legérzékenyebb pontokat kényeztetem a nyelvemmel, sőt még apró harapásokat is intézek, végtelenül gyengéden, de borzasztó vággyal fűtve.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Tyana McCallister
Admin / Blonde Princess
Chloe Tyana McCallister


Hozzászólások száma : 363
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : St. Trinian's leányiskola

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptySzomb. Márc. 05, 2011 7:35 pm

Edinburgh Beach  Tumblr_lh7fu4vDfI1qzmqvyo1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Edinburgh Beach  Herecomesthesun-2
+ 18
    * Leírhatatlan az a rengeteg érzés amely most a hatalmába kerített éppen úgy ahogyan a 18. születésnapom estélyén amikor Tyler megpecsételte a kapcsolatunkat, és átléptünk a következő szintre. A szívem olyan hevesen ver már mint a gőzmozdony, a bőröm borzasztó forró és libabőrös, a gyomromban mintha pillangók száz meg százai repkednének miközben úgy érzem egyetlen józan gondolatom sincsen már csak a forróság és a vágyakozás tölt ki bennem mindent. Érzem ahogy Tyler szíve is olyan sebesen dobog mint az enyém, hogy az ő bőre is felhevült nem is beszélve duzzadó férfiasságáról melyről tudom, hogy hamarosan végre megmerítkezik bennem én pedig befogadhatom és végre újra egyek lehetünk, teljes mértékben kiegészülhetek a másik felemmel, Tylerrel. Teljes mértig megvagyok róla győződve, hogy minket még az Isten is egymásnak teremtett hiszen nincs a világon még egy olyan pár akik ennyire szeretnék egymást mint Tyler és Én. Nem sok mindent fogok fel a körülöttünk zajlódó eseményekből, csak foszlányokban jut el a tudatomig az, hogy megszabadultam a melltartómtól és ismételten Tyler alá kerültem, túlságosan lekötött az a forró csók melyben ajkaink végre újra egyesülhettek. Kellemes bódulat telepedett rám, úgy éreztem nincsen a világon nálam szerencsésebb ember. Megszűnt minden gond, probléma, zavaró tényező, csak mi ketten voltunk végre valahára, nem zavarhattak meg minket és ez az érzés némiképpen felbátorított. Tyler ajkai hamarosan elváltak az enyémtől, hogy bebarangolják a testem minden egyes kis apró porcikáját, majd megállapodtak a melleimnél. Éreztem ahogy a testem hirtelen megfeszül miközben ajkait a kebleimre simította majd kényeztetni kezdte azokat....Lehunytam a szemeimet és egy kényes sóhaj tört fel belőlem amit hamarosan újabb és újabb követett. A kezeimmel végig cirógattam mind a két oldalát gondosan elidőzve azokon a helyeken melyekről tudom, hogy borzasztó ingerlő hatással vannak rá majd a hátát simítottam végig felfelé haladva. Miközben ő az izgatásommal volt elfoglalva, egyre csak tüzelve a bennem izzó vágyat magam sem tétlenkedtem hanem a tettek mezejére léptem. A kezem egyenesen a fenekére siklott majd onnan alsóbb régiókba kalandozott egyenesen duzzadó férfiasságához melyet először a hozzá tapadó fürdőnadrágon keresztül markoltam meg majd mivel kissé türelmetlenné tett hosszas izgatása egy laza mozdulattal elszakítottam a nadrágot és félre dobtam *
    - Hupsz. Bocsi - * motyogtam bűnbánó, gyermeki pillantást vetve szerelmem felé majd ez a pillantás hamarosan el is tűnt helyet adva a vágyakozó, szenvedélyes szerelmesének akinek minden vágya csak annyi, hogy újra egyesülhessen imádottjával. Most már minden zavaró tényező nélkül hozzáférhettem Tyler férfiasságához melyen először épp csak alig hozzáérve simítottam végig. Tudom, hogy ezzel igen csak az őrületbe tudom őt kergetni és nekem most éppen ez a célom. Miközben eme áldásos tevékenységemet folytattam az ajkaim Tyler nyakán kalandoztak, néha végig simítva mind két oldalon vagy éppen megharapdálva a legérzékenyebb területeket *
    - Azt akarom, hogy ezt...sose...felejtsd el - *suttogtam a fülébe miközben megint csak átvettem tőle az irányítást és fülé gördültem. Apró csókokkal hintettem be ismét a nyakát lefelé haladva a kulcscsontján, vállain majd a mellkasát kezdtem beborítani csókokkal ki nem felejtve egyetlen apró porcikáját sem. Éreztem ahogy még inkább felhevült, de ez nekem még mindig nem volt elég, túl sokat kellett várnom rá, túl hosszú ideje nem érezhettem magamon, magamban, jár nekem az elégtétel nem is akármennyire. Pajkosan hozzádörgölőztem miközben néha az ajkaiba haraptam. *
    - Nem tudom...miért szeretlek..és kívánlak ennyire - *suttogtam a fülébe majd ha már ezen a területen jártam megharapdáltam a fülcimpáját is *
    - Nem érdekel meddig maradunk itt...azt szeretném ha soha nem engednél el - * hirtelen éreztem, hogy kedvesem két erős karja a derekamnál kalandozik majd a következő pillanatban megint csak Tyler alatt találhattam magam. Megint csak hozzá simultam miközben a lábaimmal átfontam a csípőjét, hogy még közelebb érezhessem magamhoz. Sajnos még nem volt tökéletes a helyzet hiszen rajtam még ott volt egy tenyérnyi kis zavaró tényező mely gátolt abban, hogy teljesen hozzá bújhassak...remélem már nem sokáig *
    - Na és most? - *suttogtam úgy, hogy összeértek az ajkaink *
    - Mit fogsz tenni? Milyen büntetést érdemlek?

    Ruha.: Már csak egy apró zavaró tényező... Embarassed
    Neki írtam.: Tyler ♥️
    Megjegyzés.: Erre mit lépsz?
Vissza az elejére Go down
http://crazycollegelife.secrets-stories.com
Tyler Durden
Incendiary Casanova
Tyler Durden


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Jan. 22.

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyVas. Márc. 06, 2011 5:07 pm

+18


*Az életemet fenekestül felforgatta az a lány, aki jelenleg itt fekszik alattam. Neki erről még fogalma sincs, de elég, hogy ha ezt én tudom. A testem forróságban ég és érzem, hogy az övé is és még soha nem éreztem úgy, hogy ennyire tudok vágyni valakire. Már-már egyenesen fáj ez a vágyakozás és minden egyes sejtem, azt lükteti bennem, hogy gyerünk, egyesülj vele újra és újra! De mégsem tépem le róla az utolsó ruhadarabját, és nem veszem el azt, ami nekem most, azonnal kell. Az óta az este óta, amikor megtörtént az első együttlétünk tudom, hogy Chloe sokkalta jobban szereti azt, ha gyengéd vagyok, mintha vad lennék. Azt is kitapasztaltam, hogy sokkal jobban élvezi, ha jó hosszan elnyújtjuk a szerelmeskedést, és bár én a vadsághoz vagyok szokva, Rá, végtelenül figyelek ezért is, nem téptem le róla már az elején mindent és tettem a magamévá.

Élvezettel hallgatom a sóhajait, amit azzal váltok ki belőle, hogy a melleit kényeztetem és eközben a kezem, sem tétlenkedik. Először csak a combjait, majd a nőiességét simogatom, még csak bugyin keresztül. Eközben ő sem tétlenkedett és ez engem is csak egyre hangosabb és hangosabb sóhajokra késztet. A forróság még jobban nő, és talán már a körülöttünk lévő levegő is izzik, vagy csak én érzem így? Valószínűleg. Amikor megmarkolja a férfiasságomat, felnyögök és egy csintalan mosoly, jelenik meg az arcomon, amikor leszakítja rólam a fürdőnadrágot. Hmm… talán most mégsem a gyengéd, elnyújtott szerelmeskedésre vágyik? Mert, ahogy így elnézem… *

- Inkább örülök. - *Megharapdálom a gyönyörű cseresznye piros ajkait és most már habozás nélkül, szabadítom meg az egyetlen, zavaró tényezőtől, ami még megakadályozza azt, hogy teljesen érezzem. Mindeközben mélyen a szemeibe nézek, mert imádom az ő lélektükreit és a benne tükröződő érzelmeket látni. Az íriszei mindent elárulnak nekem. Nem mintha, az én szemeim nem sugároznák a szerelmet és a vágyakozást, de jóval kevésbé fejezik ki az érzéseimet, mint az övéi. Újabb nyögéssel honorálom azt, amikor végigsimít a férfiasságomon, amitől csak még jobban az őrületbe kerget, de ezt pontosan tudja. A bódulat sűrű köde, újra csak hatalmasan nehezedik rám, így már azt sem tudom, hogy hol vagyok, csak azt, hogy kivel, és hogy ez a valaki, éppen mit tesz. Eközben persze én sem állok meg a nőiessége simogatásával, és már kezdem azt érezni, hogy bizony, én ma annyira nem leszek türelmes, mint a múltkor. Túlságosan vágyom rá. Elmerítem az ujjaimat a nőiességében, és bár tudom, hogy legszívesebben már a férfiasságomat akarja magában érezni, de az őrületbe kergetés miatt ez a bosszúm, hogy még mindig várok ezzel.*

- Azt már most tökéletesen elérted, hogy soha ne felejtsem el. - *Suttogom vissza, és már megint átvette az irányítást. Most kivételesen ezt egyáltalán nem bánom. *
- Megőrjítesz. - *Suttogom újra és beleharapok a nyakába. Amikor pedig kalandozni kezd a csókjaival, azt vágyakozó sóhajokkal honorálom, és közben cirógatom a hátát, az oldalát és a fenekét és persze direkt azokon a pontokon, ahol tudom, számára az élvezetet okoz. Mikor hozzám dörgölőzik egy újabb nyögés, hagyja el az ajkaimat és csillogó szemekkel figyelem őt, kicsit kipirulva a vágyakozástól. *

- Én sem… tudom… - *Már a szavaim is akadoznak, ami eddig még nem igen fordult elő, úgyhogy sürgősen tennem kell valamit az ügyben, hogy végre benne legyek. *
- Eszemben sincs téged elengedni. Soha. - *Suttogom a fülébe, amikor újra átveszem tőle az irányítást. Teljes mértékben hozzásimulok és már tényleg nincs semmilyen akadályozó tényező, így egy elégedett sóhajjal simítok végig a nőiességén a férfiasságommal.*

- És most… végre újra az enyém leszel. - *Mondom kéjes hangon és már jó mélyen el is, merülök benne, egy még nagyobb sóhajjal. Végre újra benne vagyok, végre újra érezhetem a forróságát, ami körülölel, mennyire hiányzott már ez! Lassan és jó mélyre hatolva mozogni kezdek, miközben újra egy jó hosszú és forró csókban egyesítem az ajkainkat.*
Vissza az elejére Go down
Chloe Tyana McCallister
Admin / Blonde Princess
Chloe Tyana McCallister


Hozzászólások száma : 363
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : St. Trinian's leányiskola

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 7:25 pm

Edinburgh Beach  Tumblr_lh7fu4vDfI1qzmqvyo1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Edinburgh Beach  Herecomesthesun-2
+ 18
    * Soha életemben nem gondoltam volna hogy egyszer csak abba a férfiba fogok beleszeretni aki éveken át csak taszított az örökös nyomulásával, kétértelmű vagy éppen túlságosan is egyértelmű megjegyzéseivel illetve a cicababákkal akikkel szántszándékkal előttem vonult fel. Nem is tudom talán annak idején azért bosszantott a sok lány mert a szívem mélyén borzasztó féltékeny voltam rájuk? Mármint nem arra, hogy lefeküdhetnek Tylerrel hiszen a legtöbb lányt rögtön másnap ejtette, hanem inkább arra, hogy vele lehetnek, beszélgethetnek vele...Na mindegy nem is akarok már a múltra gondolni hiszen a jelen és a jövő sokkal csodálatosabbnak tűnik a számomra. Tyler egyszerűen fantasztikus, már nem is tudom, hogy mennyi ideje mondhatom el magunkról, hogy egy pár vagyunk, de ez idő alatt úgy éreztem én vagyok a legszerencsésebb ember a földön. Figyelmes, kedves, előzékeny és mindig minden helyzetben számíthatok rá, nem is beszélve arról, hogy számtalan kétségem ellenére melyeket a múltban felállítottam Tyler bizonyította, hogy hűséges. Az együttlétünket sem sürgette, várt amíg látta, hogy szükséges, erre pedig igazán nem sok fiú képes. Nagyon szeretem....

    Most is ahogy itt fekszem alatta és érzem ahogy eggyé válunk, a testemet jóleső forróság járja át, és megvonaglok alatta a gyönyörtől melyben oly rég óta először, ismét részesít. Megrészegítő érzés melyet nem lehet az általunk ismert szavakkal visszaadni, rendesen kifejezni. Miközben bennem mozog közelebb húzom magamhoz és a lábaimmal szorosan átfonom a csípőjét majd az ujjaimmal a hajába túrok mivel tudom, hogy ezzel csak még inkább feltüzelem, gyorsabb, mélyebbre ható mozgásra ösztökélem. Élvezem ahogy elmerül bennem és kitölt. Hosszabb idő után elválasztom az ajkaimat az ajkaitól és megint csak felfedező útra kalandozom velük végig a nyakán, a vállán, a kulcscsontján majd már a mellkasát borítom be forró csókokkal. Tudom, hogy Tyler nem éppen a finom, gyengéd szerelmeskedéshez van hozzászokva, csakis miattam fogja magát vissza ennyire, ami miatt borzasztó hálás vagyok neki, de éppen ezért szeretném ha kiélhetné mindegy vágyát amit csak akar.

    Az ujjaimmal először gyengéden cirógatom végig a mellkasát majd váratlanul amikor a lehető legkevésbé sem számítana rá végig karmolom azokon a helyeken melyekről tudom, hogy igen csak izgatóan hatnak rá *
    - Ne fogd vissza magad kedves - *suttogom a fülébe majd harapdálni kezdem a fülcimpáját és a nyakát *
    - Szeretném ha mindent megtennél amit csak akarsz... - * hirtelen fordítok magunkon kihasználva a pillanatnyi figyelmetlenségét és lefogom a kezeit ahogyan nem olyan régen még ő tette velem. Elhelyezkedem rajta lovagló pózban majd mozogni kezdek rajta miközben az alsó ajkát harapdálom, de még csak egy pillanatra sem engedem el a kezeit. Ha eddig az volt a véleménye, hogy megőrjítem akkor még nem tudja mi vár rá mellettem. Lehunyom a szemeimet és átadom magam az élvezeteknek és csak akkor engedem el a kezét amikor már érzem, hogy mind a ketten közel járunk az orgazmushoz. Mélyen a szemeibe nézek és megint csak megjelenik az arcomon az a szokásos huncut mosoly amit már olyan jól ismer, és ami után mindig meglepetést tudok neki okozni. Jelen esetben a füléhez hajolok és kéjes hangon, szinte dorombolva suttogok bele *
    - Ne is álmodj róla, hogy ilyen könnyű dolgod lesz - * a következő pillanatban legördültem róla, megfosztva őt és magamat a végső extázistól és kihívó tekintettel pillantottam rá miközben elfeküdtem mellette hason a pléden *
    - Na erre mit lépsz? - * vontam fel a szemöldököm majd az ajkaimba haraptam remélve, hogy kedvesem nem sokáig tétovázik és hamarosan újra magamban érezhetem *

    Ruha.: Semmi Embarassed
    Neki írtam.: Tyler ♥️
    Megjegyzés.: Erre mit lépsz?
Vissza az elejére Go down
http://crazycollegelife.secrets-stories.com
Tyler Durden
Incendiary Casanova
Tyler Durden


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Jan. 22.

Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  EmptyVas. Márc. 20, 2011 3:36 pm

+ 18

*Számomra nagyon nehéz volt az, hogy ilyen szinten megnyíljak valaki más előtt. Ő tudja egyedül a legjobban, hogy milyen is vagyok valójában, és bár még mindig szinte semmit nem mondtam el neki a családomról, hamarosan kénytelen leszek. Hogy miért? Mert kezd olyan komollyá válni a kapcsolatunk, amikor már ezt a beszélgetést nem halogathatom tovább. Ez bizonyos esetben jónak számít, de máshogy nem igazán, hiszen még mindig rettegek attól, hogy ha megtudja mit is tettem egyszerűen, csak elhagy, mert nem akar többé egy ilyen alakkal együtt lenni. Még mindig alig merem elhinni, hogy ez a csodálatos lány szeret engem, és hogy én szerelmes lettem. Régebben, soha nem beszélgettem még ennyit senkivel, hiszen csak egy dologra mentem a lányoknál, csak arra vágytam, hogy minél előbb elfeledtessék velem a múltamat, ha csak egy kis időre is. Ezzel szemben Chloe intelligens, kitűnő hallgatóság ráadásul engem is borzasztóan érdekel az, amit ő mond nekem. Ezért is van joga tudni a titkaimról, hiszen én a legnagyobb titkát már tudom. Szeretném, ha úgy érezné, megbízok benne. Csak ne lenne ilyen nehéz, és ne félnék ennyire a reakcióitól… Gyorsan visszaterelem inkább a gondolataimat rá, ahogy itt fekszik alattam, és látom a csillogó szemeit, a kipirult arcát és érzem azt a mérhetetlen szerelmet, amit sugároz felém.

Végre újra együtt vagyunk, végre érezhetem a bőrét újra az én bőrömön. Egy vagyok vele. Soha nem is sejthettem, hogy ennyivel sokkal jobb a szerelmeskedés az egyszerű szexnél. Úgy szeretném boldoggá tenni, és akarom, hogy élete egyik legszebb napja legyen a mai. Nekem már ez is a legszebb napjaim, közé tartozik, de mindenképpen el szeretném érni, hogy ő is ezt érezze. Ezért most a szokottnál is jobban odafigyelek rá, érzékelem minden lélegzetvételét, minden rezzenését. A lágy, gyengéd és lassú lökések közben simogatom, ahol csak elérem azokat a pontjait, amikről tudom, hogy mennyire feltüzeli még ennél is jobban. Mikor a lábaival átfonja a csípőmet, így egy kicsit rásegít arra, hogy még mélyebbre merüljek el benne… ezt, pedig csak erősíti az, amikor a hajamba túr. Pontosan tudja, hogy miket szokott ez kiváltani belőlem, valóban gyorsabban kezdek mozogni és most már olyan mélyen, amennyi csak tőlem telik, ennél fogva már teljesen kitöltöm őt. Mikor az ajkai elkalandoznak, újra előtör belőlem egy sóhaj, utána rögtön én is fokozom az élvezeteket, gyengéden harapdálni kezdem a nyakát.

Újabb olyan megmozdulása következik, amivel csak még inkább felizgat. Elképesztő, hogy mi mindenre képes. A karmolása kivált belőlem egy hangos és kéjes nyögést és már megint meglep. Ez a lány, elképesztő. Mintha, pontosan tudná, hogy mire vágyom. Időm sincs válaszolni arra, amit mond, mert újra változtat a felálláson, és már ő van felül. Bár még mindig jobban szeretek én uralkodni, azért tagadhatatlan, hogy ez is mennyei így. Kár, hogy lefogja a kezeimet, mert közben kényeztetni akarom, de rendben, kicsit engedem, hadd érezze magát úgy, hogy a nyeregben van. Mikor, pedig végre valahára elengedi a kezeimet, azonnal rásimítom azokat a melleire, és simogatni kezdem, bár sajnos nem sokáig tehetem ezt, mert megjelenik az arcán az a huncut mosoly… amiről tudom, hogy megint készül valamire. Elégedetlenül nyöszörgök, amikor megfoszt magától, és kicsit duzzogva nézek rá. Hogy merészeli? De persze hamar elszáll ez a kis duzzogás is belőlem, amikor újra végignézek a meztelen testén és inkább rajtam is megjelenik egy csintalan kis mosoly, ami közölheti vele, hogy máris lett egy ötletem. Nem válaszolok a kérdésére, most nem, egyszerűen csak megint ráugrok, ha nem is szó szerint, de úgy hogy nem fordítom magam felé, maradjon csak nekem háttal. Megharapdálom a nyakát és kicsit felemelve a csípőjét jobban elérhetővé, teszem és így egyesülök vele újra. Ezek után olyan mérhetetlen tempót diktálok, ami vele még nem volt példa, de pont ő mondta, hogy tegyek meg mindent, amit akarok… Hát én megteszem. Nem is vagyok hajlandó kiengedni a karjaim közül, amíg mind ketten el nem érünk a csúcsra, de persze leginkább azt akarom elérni, hogy ő érjen el az orgazmusig, viszont sikerül teljesen egyszerre ezt elérni. Kicsit kapkodva a levegőt nyúlok el rajta, úgy, hogy még véletlenül se nyomjam össze őt, inkább tartom magam.*
- Szeretlek. - *Suttogom a fülébe olyan halkan, hogy talán nem is hallja meg. Most mondtam ki először szóban.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Edinburgh Beach  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edinburgh Beach    Edinburgh Beach  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Edinburgh Beach
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Edinburgh Állatkert
» Edinburgh Lovarda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Crazy College Life :: Külváros-
Ugrás: