Crazy College Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Figyelem! Az oldal teljes tartalma csakis regisztrált, felhasználók számára elérhetõ!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Tyler Durden & Kyle Cornell szobája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Chloe Tyana McCallister
Admin / Blonde Princess
Chloe Tyana McCallister


Hozzászólások száma : 363
Join date : 2011. Jan. 20.
Tartózkodási hely : St. Trinian's leányiskola

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptySzomb. Jan. 22, 2011 5:39 pm

***


A hozzászólást Chloe Tyana McCallister összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 08, 2011 2:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://crazycollegelife.secrets-stories.com
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Feb. 27, 2011 2:53 pm

Ky Razz


Kicsit elszaladtak velünk az indulatok, és az érzések is a bárban, mert miután az ölébe ültem kicsit túlléptük, ami megengedett lett volna. Legalább is én, de jól esett játszadozni vele, arról nem is beszélve, hogy kifejezetten élvezte, nem csak a jelenlétével, hanem ennek mást hol is teret adott.
- Ügyes kis fiú –cukkoltam még egy kicsit, mikor a becsempészésemről volt szó, de kicsinek nem nevezném, legalább is jelenlegi állapotában, ezért is tettem neki az ajánlatot, hogy menjünk el.
Miután elváltunk otthagytam, hogy úgy mond lenyugodjék picit. Talán túlzásba vittem a felhúzását, mert szinte majd nem startra készen állt. Szóltam a csajoknak, hogy leléptem, és majd valamikor megyek, lehet csak reggel lesz belőle. Tudták, hogy nekem már sikerem van ma estére, legalább is ,ami terveztünk. De ők is jól álltam már ,ahogy láttam, nem voltak egyedül.
A bejáratnál belekaroltam Kyba és a kocsija felé vettük az irányt, de mielőtt beszálltunk volna megcsókoltam.
- Mehetünk –nevetgélve szálltam be a kocsiba, és az út is igen kellemesen telt. Félig felé voltam fordulva, így szoknyám kicsit feljebb csúszott, de nem igen zavart.
- Sűrűn csinálsz ilyet? –kérdeztem út közben tőle.
Az út igazán kellemesen telt, és a véremmel is bírtam, nem akartam őt zavarni vezetés közben. A kolihoz érve vártam, hogy merre felé irányít, de mikor már a szobájánál voltunk alig bírtam visszatartani a nevetésemet. Ráadásul, amíg esetleg az ajtóval babrált neki dőltem a falnak háttal, egyik lábammal megtámaszkodtam, és elkaptam őt, hogy csók csatát indítsak. Közben pedig kezem a pólója alá vándorolt.
- Ha nem sietsz azzal az ajtóval itt helyben vetkőztetlek le, és eléggé visszhangzik a folyosó –kuncogva engedtem vissza,hogy végre kinyissa az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Feb. 27, 2011 11:42 pm

Cat
Tyler Durden & Kyle Cornell szobája C-Gigandet-3-cam-gigandet-8854037-104-101


- Fogjuk rá. - vigyorgok a kérdésére, amit nem sokkal beszállás után tesz fel. Bizonyára már rájött, hogy elég sokat vagyok ott és többnyire hasonlóképp végződik, mint most. De azért nem minden csajt szoktam felvinni a szobára. Csak ő ahhoz túl nagy préda hogy egy ócska motelben húzódjunk meg. Pedig aranyszabály, hogy ha semmit nem akarsz a másiktól, akkor menj az ő lakására és hagyd ott minél előbb bármiféle elérhetőség vagy személyes cucc ottfelejtése nélkül. Hát most teszek a szabályokra.
Többet nem nagyon beszélgettünk, inkább csak én malőröztem a tekintetemmel az út és Cat kivillanó lába között. Egyszerűen túlságosan vonzza a látvány a figyelmem. Persze csináltam már vezetés közben sokkal merészebbet is, de inkább ebbe nem akarnék most belemenni. Így az nem is számít annyira figyelemelvonásnak, hogy néha a kezem a váltóról a combjára kalandozott, majd vissza. Tapizni szabad.
Nem sokáig vezettem, viszonylag hamar megérkeztünk a sulihoz. Kiszállva rögtön az ő felére sietek és ajtót nyitok. Ő közben belém karol, én pedig indulás előtt lezárom a kocsit. Tulajdonképpen az arcunkra van írva, hogy mennyire nem bírunk magunkkal, de egyelőre át kell esni az udvaron, a folyosókon keresztül be a szobába, mindezt persze feltűnés nélkül. Kézen fogva mutatom neki az utat, és talán csak a portást kell kijátszani, onnéttól szabad az út. Annak ellenére, hogy nagy a kockázat, a portás mögött úgy haladunk el, hogy majdnem szétröhögjük a fejünket, és akkor még fel sem tűnik neki. De a szoba folyosójára érve már végképp nehezen bírunk magunkkal. Míg a kulcsomért matatok, Cat már rám is veti magát. Én sem habozok és jóformán a kulcsot úgy dugom bele a zárba, hogy fél kézzel Cat fenekét taperolom, az arcom valahol eltűnik a hajzuhatagában, míg a nyakát csókolgatom, de nagy nehezen kattan a zár és szabályosan betörjük az ajtót.
- Még az sem okozott volna gondot. - vigyorgok egy kis szünet erejéig, meg míg bevágom magam mögött az ajtót, aztán ismét Cat-re koncentrálok. Amennyire már felcsigázott a pubban, most ez annyira kiütközik. Még épp csak csapódik az ajtó, máris a lány ruhája alatt tapizok, míg őt finoman a falnak nyomom és vad csókcsatába kezdünk.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyHétf. Feb. 28, 2011 12:19 am

+17 felé hajaz Razz

Lassan kattan a zár mi pedig már alig bírunk a hormonjainkkal, eléggé fel vagyunk hevülve már mind ketten.
- Nem? akkor majd legközelebb ott csináljuk –nevettem el magamat, majd behátráltam a szobába, ahol már is a falhoz lettem nyomva, és vadul csókolóztam Kyal.
Kicsit később fogtam csak fel, hogy azt mondtam neki, hogy legközelebb. Nem tudom, hogy neki feltűnt e a dolog, remélem nem. Nem olyan pasinak nézem, aki hosszabb ideig meg marad egy lány mellett, és az én esetemet nézve, ez nem igen jöhetne szoba. mindig ott lebegne a múltam,mint damoklész kardja, és ez megkötné a kezemet. Mert mindig eljön a kapcsolatokban az – az idő mikor a másik a múltkor kezd kérdezni. Ráadásul, ahogy elnézem a szobát, bár ez lehet nem csak az ő művel, nem éppen az alsó osztályba tartozhatnak a lakói. Én meg ki vagyok? Egy kis senki, akinek az anyja egy gyógy központban van, nincs hová haza mennie, pedig a városban lakik, mikor nincs iskola , akkor a város egyik maffiózójánál száll meg, akinél régen táncolt, vetkőzött, és még mást is csinált. Ki akarná mindezt, amikor bármit megkaphat. Na de hagyjuk most ezt a sok butaságot, és térjünk vissza az élvezetes estéhez, és a férfihoz, aki mind ezt megadja, most nekem. Ha nem is állandóra, de szívesen eltöltenék vele máskor is pár kellemes órát.
Nem nagyon tétlenkedtünk. Ő rögtön a ruhámmal foglalatoskodott, ahogy én is az övével. Egyből a tárgyra tértem, és a nadrágját kezdtem bontani.
- Akarlak –suttogtam zihálva, majd lecsaptam a nyakára, és tovább fejtegettem a nadrágját, amíg ki nem csomagoltam teljesen belőle. Ruhám idő közben feljebb húzódott, és lassan felpöndörödött, ahogy a lábamat felhúztam.
- Ne fogd vissza magadat. . . –sóhajtottam fel, és végig simítottam férfiasságán, hogy még jobban tűzbe hozzam, de érezhetően, már így is abba volt.
- Ne húzd sokáig, hosszú még az éjszaka, vedd el ,amit szeretnél, majd később finomkodunk – csaptam le ajkára újra, és fentebb húztam a ruhámat, hogy azzal már ne igen legyen dolga.
Teljesen megörültem tőle, és rég volt már ilyen. Ky valódi férfi, és ez már hiányzott nekem.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyHétf. Feb. 28, 2011 8:10 pm

Közelíti a + 18-at Razz


- Benne vagyok. - suttogom a fülébe, bár nem értem magam, minek ígérgetek fölöslegesen. Ismerve magam úgysem lesz több alkalom. Pedig egy ilyen kis vadmacskát szívesen tartanék. Igazán vágykeltő és hasznos dolog. De ezen nem akarok agyalni különösen, biztos én is csak egy alkalomra vagyok jó neki és csak a pillanat hevében mondta azt.
Így nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget ennek a megjegyzésnek, inkább hagytam, hogy a hév magával ragadjon. Míg a nadrágommal foglalatoskodik, addig a ruhától próbálom teljesen megszabadítani, közben persze apró csókokkal halmozom el, hol az ajkait veszem birtokba, hol a nyakát. Ahogy elhagyja az a szó a száját, hogy "akarlak", jobban begerjedek. Valahogy sikerül némiképp megszabadulni attól a makacs ruhától és előbukkan a melltartó. Finoman masszírozni kezdem a cicijét rajta keresztül, majd megunom és alá nyúlok.
Felnyögök, mikor a nadrágomat teljesen eloldja és amúgy is felhevült férfiasságomhoz ér. Egyre kezdem úgy érezni, hogy cselekednem kell és bíztatása csak tesz rá egy lapáttal. Vágyakozva megcsókolom, miközben jobban a derekamhoz húzom felemelt lábát, hogy jobban hozzá tudjak simulni. Egyik kezemmel átkarolom, hogy tudjam tartani, miközben egyre vadabb csókcsatát kezdünk. Végül egyre lejjebb haladok, kezdem felfedezni, a nyakát csókolgatom ismét, még kicsit meg is szívom, majd egyre lejjebb. A mellét kezdem kényeztetni, simogatni, majd csókolgatni. Közben kezem levándorolt a legérzékenyebb pontjára és lassan apró mozgásba kezdett. Nem akartam még elkapkodni, had melegedjen be ő is, aztán majd úgyis letaroljuk nagyjából a fél szobát. És ahogy mondta, hosszú még az éjszaka.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptySzer. Márc. 02, 2011 9:59 pm

+18

A választ megkaptam, de a tetteknek csak a felét. Egyre jobban feszített a vágy utána. Kyt akartam itt és most azonnal. Egyszerűen megőrjít a csókjaival, a simogatásával, ahogy hozzám ér, ahogy becézget.
Lassan bontakoztam ki a keze között a ruhámból, de én se álltam csak úgy ott. Ugyan úgy vetkőztettem én is, amíg el nem értem a célomat. Közben segítettem neki, hogy kibújtasson a ruhámból.
A megjegyzésemre nem mondott semmit sem, de én egyre biztosabb kezdtem lenni abban, hogy akarok majd más eseteket is még vele, mert már most megőrjít. főleg, hogy nem adja meg, amit szeretnék, hanem játszadozik velem.
Ahogy finoman masszírozni kezdi halmocskáimat felsóhajtok, majd picit megrezdülök, amikor már a kezei s bőrömet érik ezen területen.
- Ky … - sóhajtva ejtettem ki a nevét, és lábamat még feljebb húztam, de még mindig húzta az időt. Egyre közelebb és közelebb húzódunk, szinte már forr körülöttünk a levegő, majd felnyögök, ahogy kényeztetni kezd a kezével, de nem szólok semmit sem, csak alsó ajkamba harapva figyelem őt. Oldalra pillantok, ahol egy íróasztal állt, majd mikor megszívja a nyakamat felsikkantok.
- Hé, óvatosan –állítottam le, majd leengedve a lábamat kijátszva vágyát kiszabadultam a fal és közüle, majd az asztalhoz léptem, és felültem rá.
- Rossz kis fiú – nevettem el magamat, majd oda húztam mivel az egyik kezét nem engedtem el. Hevesen , szinte követelőzve csókoltam meg, és kezem tovább dolgozott az amúgy is startra kész testrészén.
- Ne kínozz tovább –suttogva kértem őt, majd kintebb csúsztam az asztalon, hogy odalent majd nem összeérjünk, de még volt egy aprócska dolog köztünk, amire lepillantottam.
- Nem gondolod ,hogy valami felesleges itt? – néztem a szemébe, majd hátra dőltem az asztalon kicsit, hogy feszes domborulataim még jobban feszéljenek felkínálva neki mindent.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 9:35 pm

+18


Tudom, hogy rosszabb vagyok a kelleténél, de hát ezért is bomlanak utánam a nők. Ezt már megszoktam, inkább az lenne furcsa, ha pont az ellentettje történne meg. Eddig azonban a javulás meg sem fordult a fejemben, ahhoz sok kiváltó ok kéne, hogy jobban fékezzem magam, legalábbis nekem teljesen jó ez az életvitel és nem akarok változtatni.
Cat már kezd nálam is türelmetlenebb, fékezhetetlenebb lenni, főleg miután az asztalra ül fel. Szinte hívogató a látvány és nem is ellenkezek, amint odahúz. Már látszik mindkettőnkön, hogy nem bírjuk sokáig, így azt hiszem most már akár lesodorhatjuk az egész asztalt is. Nem válaszolok semmi, helyette fölé támaszkodok és vágyakozva megcsókolom, miközben kipattintom a melltartója pántján, aztán gyorsan megszabadítom a ruhadarabtól. Nem ellenkezik, sőt alig várja, hogy a végső göncöt is lehalásszam róla. A forró csókok a nyakán folytatódnak, majd a kulccsontján, a kebleinél kicsit elidőzök, majd a hasán folytatom és végül a csípőjén. Aztán gondolok egyet és a fogammal megragadva a bugyiját lehúzom, ezzel immár teljesen megszabadítva minden ruhadarabtól. Rajtam már egy ideje semmi sincs, így elhajítom a bugyit és megragadom Cat csípőjét, hogy közelebb húzzam magamhoz. A tekintetem már vágyakozással teli, és nem is adok időt már semminek. Ismét vadul, vágyakozva megcsókolom, majd finoman becsusszanok. Lassan hátradöntöm az asztalon és feltérdelek fölé, hogy jobban hozzáférjek. Közben mozgásba kezdek.
Csókokkal halmozom el, hogy fokozzam a mámort és közben egyik kezemmel birtokba veszem a kebleit. Ha most valaki benyitna, olyan szinten nem érdekelne, hogy akár végig is nézhetné, miképp fogjuk szétszedni a helyet. De Cat itt és most kell és ezt ő is így gondolja rólam.
- Teljesen feltüzelsz. - suttogom a fülébe, majd beletúrok a hajába. Nekem kell ez a nő, úgy ahogy van, mindenestül. Ennyire még nem csigázott fel soha senki, valamihez nagyon ért. És az a megőrjítés. A nyakát kezdem csókolgatni, miközben már szaporábban mozgok. Egy kezemmel még mindig támaszkodok, ám a simogatásról nem mondok le. Érzem, a légzésem felszaporodik és halk fújtatásba kezdek. Hogy elnyomjam, ismét forró csókcsatát indítok, miközben mindkét kezem Cat csípőjére téved, hogy stabilabban tudjam magunkat tartani ahogy növelek a tempón.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptySzomb. Márc. 05, 2011 1:33 pm

+18

Lassacskán kezdtem megszabadulni minden ruhadarabomtól, amit egyáltalán nem bántam. Nagyon feleslegesek most azok, ő rajta se volt már sok minden, gyorsan megszabadítottam az utolsó daraboktól is, majd miután sikerült kijátszanom felültem az asztalra, mint egy felkínálva neki magamat. Csókjaival halmozza el a testemet, amikbe beleremegek, főleg mikor a formás kis dombocskáimnál jár. Aztán pedig kuncogva figyeltem, ahogy lehúzta az utolsó darabot is rólam.
- rossz fiú – mondtam újra nevetve, még akkor is nevettem mikor megragadta a csípőmet, és közelebb húzott magához. A nevetés csak akkor maradt abba, amikor vadul táncba hívtuk egymás ajkát, majd éppen csak fel tudtam nyögni mikor egyesültünk. Testem megfeszült alatta, majd egyik lábamat felhúztam, hogy jobban hozzám férjen. Hihetetlen érzés volt, ahogy mozogni kezdett bennem. Testem minden íve passzolt az övéhez, és odalent is kitöltött. Még soha nem éreztem ilyet, mint most, annak ellenére, hogy vad dolognak indult, és most is az, valahogy még is másnak érzem, mint az eddigi együtt léteimet. Egyre biztosabb voltam abban, hogy akarok még vele lenni többször is, bár félek is ettől a dologtól azért.
Lassan döntött hanyatt az asztalon, és magasodott felém miközben mozgott bennem folyamatosan. Eleinte aprókat sóhajtoztam csak, majd egyre jobban ziháltam, és kaptam levegő után. Főleg , hogy közben a melleimmel is játszik.
- Ky –nyögdécseltem a nevét, majd mikor gyorsítani kezdett kezemmel megkapaszkodtam az asztal szélében, felhúztam a másik lábamat is, és így az egyik pillanatban mélyebben csúszott belém, mint eddig és ettől az érzéstől megfeszült a testem, és apró sikoly hagyta el az ajkamat. Ahogy ütemesen mozgott, úgy ringtam alatta, csókokkal borítottam el ahol értem közben, és kezemmel végig szántottam a hátát.
A sikolyok megmaradtak, főleg, hogy stabilan megfogta a csípőmet, és olyan iramot kezdett diktálni, amit nem bírtam sokáig, és átléptem azon a bizonyos kapun. Körmeimet a vállába eleresztettem, hogy aztán nehézkesen végig húzzam a mellkasán, hagyva őt, addig mozogni, ameddig ő is utánam nem jön. Addig is amíg mozgott még benne halkan nyögdécseltem, és szinte félig eszméletemet vesztettem az élvezettől, amiben részesített.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Márc. 06, 2011 12:16 am

Még mindig +18


Sikolyai még inkább csak lázba hoznak és ahogy belejövök, ezt egyre szaporábban hallom. Valamelyest könnyebbé válik az egész, amint a lábai feljebb csusszannak, és így zavartalanul tehetem a dolgom. Érzem, egyre közelebb kerülök én is a végéhez, ahogy tartom az iramot, kellemes, borzoló érzések futnak végig bennem. Mégis ahogy egyre előrébb jutunk, ő előbb ér el a csúcsra. Ismerjük el, eddig sok nővel volt dolgom és talán ez a tény is közrejátszik, de az biztos, hogy még egyikükkel sem élveztem ennyire az együttlétet.
Ahogy a vállamat elereszti és gyengéden végighúzza kezét a mellkasomon, újult erőre kapok és én is követem őt, nem sokkal lemaradva. Majd még néhány mozdulat és kihátrálok. Látom, hogy fáradt, hisz én is az vagyok. Pedig aztán mindkettőnknek bőven van már tapasztalata. Úgy tűnik kicsit bevadultunk és ez annyira fel sem tűnt az elején. De talán így lett a legjobb. Lágyan megcsókolom és magamhoz vonom, hogy ölbe vehessem, aztán az ágyhoz lépdelek vele. Még mindig szuszog kicsit, talán tényleg nem kellett volna ennyire belehúznom. Óvatosan leteszem az ágyamra, aztán ledőlök mellé és azt a leheletnyi vékony kis takarót - mivel nem szeretek igazán vastagban aludni - magunkra húzom, de csak épp egy picit. Oldalt fekszek Cat-tel, a könyökömre támaszkodva és csak őt figyelem. Még kicsit én is fáradt vagyok és most valahogy jól esik ez a kis pihenés. Lassan cirógatni kezdem szabad kezemmel a vállát.
- Kár, hogy előbb még nem találkoztunk. Én szívesen megismételném ezt az estét. - szólalok meg kis csönd után. Nem tudom ő hogy van vele, de remélem hasonlóképp. Azt hiszem eddig kevés nő tudott nekem ilyen vad és szenvedélyes estét szerezni.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Márc. 06, 2011 12:42 am

+18

Ahogy elmentem, ő is nem sokra rá követett. Nagyon jó volt vele, már idejét sem tudom mikor volt ennyire jó valakivel lenni. Akármennyire is vadak voltunk, valahogy még is más volt.
Éreztem, hogy felnyalábol, és az ágyra visz, ahová lefektette, és félig be is takar. Mosolyogva figyeltem minden mozdulatát. Miután oda feküdtem mellém közelebb húzódtam hozzá, hogy érezzem testének a melegét, de nem szóltam, szépen pihegtem csak mellette. Eléggé kimerített az előbbi kis attrakció, bár nem annyira, hogy ne akarjak még egyszer ma éjszaka vele lenni, ahol remélhetőleg megismerhetem a másik, finomabb oldalát is, egy rendeset együttlétet vele mindennel, ami vele jár.
Ahogy cirógatni kezdett nyújtózkodtam elégedetten mellette egyet, majd kezemmel az arca vonalait kezdtem tanulmányozni.
- Miért kár? Hiszen, ezek után is megismerhetsz, főleg, hogy szeretnék még én is veled lenni – kacsintottam rá, és búgó hangon suttogtam a fülébe, miközben másik kezemmel kezét a keblemre húztam, és megcsókoltam. Vagy is inkább csak finoman kóstolgatni kezdtem az ajkát.
- sűrűn csinálod védekezés nélkül? – kérdeztem kuncogva tőle. Talán kicsit rá akartam hozni a frászt, hogy az előbb nem védekeztünk, de rögtön meg is nyugtattam.
- Ne izgulj, szedek tablettát – haraptam bele az alsó ajkamba finoman, és úgy néztem rá.
Oldalra fordultam, hogy szembe legyek vele, majd csókolózni kezdtem vele, addig, amíg hanyatt nem döntöttem az ágyon. Ajkam elindult felfedezni a teste minden egyes porcikáját.
- Szeretnék vele lenni újra, és újra. Annyira jó veled –hajoltam oda a füléhez.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Márc. 06, 2011 1:08 am

+18


Igazán izgató a hangja, ahogy a fülembe duruzsol, noha nemrég voltunk túl egy nagyobb felvitelű egymásba bonyolódáson. De egyszerűen túlságosan is frusztrálja a fantáziám, még csak ennyire is.
- Igen, ez igaz. Bőven lesz időnk bepótolni. - vonom le a következtetést kis mosollyal. Örülök neki, hogy ő sem lenne ellenére, sőt... Azzal, hogy a kezemet a keblére húzza, még csak ösztönzésképp is hat. Belém folytja a szót egy csókkal, én pedig automatikusan birtokba veszem domborulatát. Kezd ismét felcsigázni, de most nem vagyok kapkodós. Amit akartam, már megkaptam, innéttől érezhetjük magunkat kellemesebben, ráérősebben is. A csók sem olyan követelőző, inkább csak lágy és így én is könnyebben fel tudom őt fedezni. Elsőre valóban egy vadmacska, de látszik rajta, hogy egy érzékeny leányzó, akihez ha valaki nem ért, az halálos vétek.
- Nem... -hal el hirtelen a hangom. Igazából csak miután megemlíti, tudatosul bennem, hogy védekezésképp semmit nem tettem. Olyan szinten elragadott a hév, hogy meg sem fordult ez a fejemben. Nem is tudom mihez kezdenék most egy hirtelen becsúszott terhességgel, ezzel még igazán nem számoltam sosem el magamban. Pedig most belegondolva akadt néhány olyan alkalom, amire nem is emlékszek, nem hogy még arra emlékezzek, mikor védekeztem és mikor nem. Pedig többnyire elővigyázatos vagyok. Valószínűleg elég rendesen kiült az arcomra az a pillanatnyi pánik, amit következő megnyilvánulásával eloszlat és ismét nyugodttá válik az arckifejezésem. Fuh, ezt megúsztam. Igazából a vicces az, hogy akár én, akár a lányok védekezhetnek, mégis ha bekövetkezik a baj, kapásból rám lesz kenve az egész. Legalábbis néhány ismerősöm járt már így.
Pánikszerű gondolataimat tovarepítem és inkább önfeledten bonyolódok bele egy újabb csókcsatába. Már közelebb helyezkedett, de én még jobban magamhoz vonom. Most annyira nem is vagyok követelőző, de a csókok szenvedéllyel jönnek. Aztán hanyatt dönt és csak hagyom, ahogy lassan felfedez. Eddig én tettem, hát most fordítva. Nem is bánom, hogy így adódik. Kellemes bizsergések futnak végig a gerincemen, miközben hogy tegyek valamit, a hátát simogatom.
- Én is. - suttogok vissza, majd állát finoman megragadva magamhoz vonom, hogy megcsókoljam. Ismét feltámad bennem a vágyakozás, de közel sem annyira hevesen, mint korábban. De talán így jobb is. Egy együttlét során nem feltétlenül a szex éltet maga, hanem hogy minden apró zugból felfedezzem a partnerem, és közben még élvezzük is azt az időt. Főleg, hogy nem kell foglalatoskodni semmi mellékes dologgal, hogy mondjuk idegeskedni, ha valami baj történne. Csak mi ketten vagyunk és a mámorító légkör. És cseppet sem bánom, hogy most én fekszem, ő pedig tulajdonképpen azt teszi, amit én az imént.
- De azt ne mondd, hogy még nem volt hasonló. Mármint gondolom elég tapasztalt vagy és sok pasival voltál már. Vagy tényleg ennyire lehengerlő lennék? - kérdem kis vigyorral, miközben ismét megcsókolom, majd a nyakát kezdem apró kis puszikkal elhalmozni. Sosem szoktam kérkedni a hódításokkal, annyira azért nem vagyok egoista. De az most nagyot dobna az egómon, ha kijelenti, hogy ő márpedig tényleg nem érezte ennyire jól még magát. A választ azonban nem megvárva játékosan megharapom a fülét. - Mondtam már, hogy megőrjítesz? - kérdezem ártatlan tekintettel.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Márc. 06, 2011 12:59 pm

+18

Elmosolyodtam azon, amit mondott. Ezek szerint egyrészt lesz még több alkalom is, meg ki tudja. Bár azért félek bár kit is közel engedni magamhoz, félve attól, hogy egyszer kibuknak a dolgok. És mindig attól félek a leginkább, hogy nem értené meg senki, hogy mit miért csináltam. Szokás mondani, hogy a kényszer nagyúr, és rajtam nem kis teher volt akkoriban. Túl hamar kellett felnőnöm, és elég furcsa módon, de visszagondolva semmit sem csinálnék másképp, mert így elértem, amikre szükségünk volt.
Elmosolyodtam, ahogy sikerült a frászt hoznom rá, majd szépen megnyugtattam legalább is a szavaimmal, míg kezem épp az ellenkezőjére készült.
Ahogy végig simított a hátamon az teljesen megfeszült, én pedig ráfeküdtem, hogy finoman kóstolgassuk egymás ajkát.
- Valóban nem te vagy az első, sem a második, de veled valahogy sokkol jobb, mint eddig bárkivel. Ahogy így hozzád simulok teljesen olyan, mintha kiegészítenél, erről a részedről nem is beszélve –finoman megharaptam az ajkát, miközben kezem férfiasságára téved, ahogy féloldalasan mellé feküdtem.
- Azt hiszem már igen- nevettem el magamat, majd megcsókoltam, most kicsit szenvedélyesebben, mint eddig. Kezem továbbra is ágyékán járt táncot.
- most teljesen megfoglak –súgtam a fülébe, majd ajkam elindult a testén. Először a kulcscsontján haladtam végig, onnan a mellkasára, majd a hasára értem miközben újra felette voltam. Folyamatosan haladtam lefelé, addig, amíg el nem értem oda, ahol a kezem már munkálkodott kicsit, annak most ajkam vette át a helyét, és finoman kényeztetni kezdtem őt, illetve felkészíteni a következő kis játékunkra. Miután úgy éreztem, hogy már eléggé felkészült, visszaindultam csókjaimmal, és felültem a derekára.
- húzódj fentebb, hogy ki tud támasztani a hátadat –suttogtam a fülébe, majd megemeltem a csípőmet, hogy fel tudjon ülni a támlához. Miután megtörtént az ölébe ültem, úgy hogy forró pontjaik összeérjenek. apró köröket írtam el a csípőmmel, és ezzel ingereltem magunkat, közben pedig a nyakát csókolgattam, majd ki is szívtam megjelölve őt. Végül pedig ajkára csaptam le, és csípőmet megemeltem, hogy helyet foglalhassak férfiasságán. Lassan ereszkedtem rá, a végén pedig aprót felnyögtem, de nem kezdtem el mozogni.
- Légy a szeretőm! –hajoltam a füléhez, és méz édes hangon kérleltem őt.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Márc. 06, 2011 2:25 pm

+18


Azt a megjegyzést nem gondoltam semmiképp sem komolyan, hisz biztos volt már hasonló alkalom, de akkor úgy tűnik beletrafáltam. Nem tudom, mi bónuszt nyújthattam, de azt sem tagadom, hogy ő nagyon érti a dolgát. Az eddigi lányokkal kétféle problémám szokott adódni, vagy olyanok voltak, mint a bábok és teljesen behódoltak, vagy pedig annyira mást akartunk, hogy egyszerűen nem tudtunk dűlőre jutni és egyszerűen nem élveztük egymás társaságát. Néhány esetre meg egyszerűen nem emlékszek. De ő egyszerűen más. Ő tudja mit akar tőlem és ezt jelzi is. Valamiért azonban mindketten hasonló dolgokat akarunk és ezért tudjuk annyira élvezni a másik jelenlétét. Valahogy sikerült megtalálni az ideális alkalmi partnert és ennek örülök is.
Válasz után megcsókol és közben kellemes érzés fog el, ahogy kényeztetni kezd. Úgy tűnik nem tudunk egymással betelni, de nem is akarunk. Újabb válaszára már csak mosolygok, hangulatom ismét mámoros lesz. Amit a fülembe suttog, arra már nem is válaszolok, csak szenvedéllyel, vágyakozva viszonzom a csókot és hagyom, hogy felfedezzem. Teljesen ellazítom magam és hagyom, hogy csókokkal halmozzon el, kényeztessen, felfedezzen. Kellemes bizsergés fog el, közben pedig egyre inkább felhevülök és elfog a vágy, hogy ismét magamévá tegyem. Ajkamba harapok és azon hezitálok, hogy visszahúzzam magamhoz, mikor ezt önként is megteszi. A derekamra ül, ami csak még jobban feltüzel. A közelsége már-már veszélyesen hat rám nézve, de türtőztetem magam és eleget téve a kérésének, felülök és az ágy háttámlájának támaszkodok.
Amint sikerül elhelyezkednem, ő máris rám veti magát. Tovább hergeli így is felhevült kedélyállapotom és forró csókkal halmoz el. Ösztönösen magamhoz húzom, minél közelebb, miközben ő a nyakam kezdi csókolgatni és meg is szívja.
- Rossz kislány. - vágok vissza ugyanazzal mosolyogva, de rögtön lelkesen bonyolódok bele a csókba, míg végleg elhelyezkedik. Ám nem moccan, amin kicsit elcsodálkozok, hisz ő is ugyanúgy vágyik rám, min én őrá. De nem teszem szóvá, hisz amint a fülemhez hajol, rögtön megértem az okot. Előbb tisztázni szeretne valamit. De nem is akármit, hanem hogy legyek a szeretője. Első alkalom után ennyire nagy hatással lennék rá? Mondjuk már bevallotta, sőt én sem csak egy egyszerű alkalmi partnerként kezelem. De lehet mással is csinálja ezt. Mégis oly' csábító ez az ajánlat, hogy fittyet hányok légből kapott gondolataimra és nem is késlekedek a válasszal.
- Örömmel. - válaszolok hasonlóképp hízelgően, majd vágyakozva megcsókolom. Jelen pillanatban az sem érdekel, ha csak a hangulat hevében mondta ezt ki, egyszerűen csak akarom őt. Közelebb vonom magamhoz és míg csókcsatát vívunk, kezem a keblére téved és azt kezdi kényeztetni. Ismét feltámad bennem a vágyakozás, de nem szeretnék úgy kapkodni, mint előbb. Szeretném ízlelgetni, felfedezni rendesen és ehhez bizony az kell, hogy játsszam a jó kisfiút és ne kapkodjak semmivel. Másik szabad kezem közben derekáról formás fenekére téved, jelezve ezzel, mennyire is akarom őt újra és újra.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Márc. 06, 2011 8:32 pm

+18

- Csak egy kicsit –nevetem el magamat, majd tovább csókolgatom, és simogattam, hogy még jobban felpezsdítsem őt.
- Helyes válasz –mosolyodtam el, majd szinte kínzó lassúsággal kezdtem ringani az ölében.
Vettem a jelzését, és halkan felnyögtem, ahogy megérintette a mellemet. A vállaiba kapaszkodva lassan, még is ütemesen mozogtam az ölében, majd csók közben csak apró köröket írtam a csípőmmel.
- annyira jó veled –suttogtam ismét ezeket a szavakat neki.
- olyan, mintha a testemnek a másik fele lennél – búgtam a fülébe, majd picit megharaptam azt neki. Lehet, hogy ezzel túlságosan is kiadom neki magamat, de meg akarom fogni, még ha csak alkalmi együtt létek erejéig is, mert olyat gyújt, amit nagyon élvezek.
Kicsit ütemesebben, gyorsabban kezdtem mozogni, aminek a vége az lett, hogy kicsusszant belőlem, amit nem is annyira bántam, mert kezdett elszaladni velünk a ló megint a vadság felé.
Összedörgöltem az kelyhemet az övével, majd megint ráhelyezkedtem, és tovább mozogtam. Kicsit hátra dőltem, hogy kebelimet felkínáljam neki. De a vágy ezektől az apró mozdulatoktól kezdte elvenni az eszemet.
- vedd át az irányítást, ahogy szeretnéd –súgtam az ajkába majd megcsókoltam, csípőmet megemelve elválltam tőle.
- csak ne légy vad, finoman akarlak most –csókoltam meg, majd váram hogy merre fordít, vagy mit tesz velem.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Márc. 06, 2011 11:18 pm

+18


Cat-tel úgy tűnik tényleg teljesen más. Értem ezt az alatt, hogy nem vagyok türelmetlen, sem pedig követelőző. Sőt még a beszélgetést is igénylem. Ez eddig még nem fordult elő, mikor egy nővel együtt voltam. Vagy gyorsan végeztünk, aztán búcsút intettünk egymásnak, vagy pedig egyszerűen nem igényeltük a társalgást. Na de ő más, hisz előbb lett megbeszélve egy nagyobb előrelépés. És meglepődök magamon is, hogy még így is élvezetes egy együttlét. A hangjával is képes felizgatni, és ez csak ösztönöz arra, hogy beszéljünk.
Lassú mozgása ütemesebbre vált, ahogy kényeztetni kezdem, és közben másik kezem visszacsúszik a derekára, hogy tudjam tartani, noha annyira nem vadultunk be. Pedig nehéz megállni, egyszerűen csak így hatunk egymásra.
- Tsss, most csak a pillanatnak éljünk, ne pazaroljuk a szavakat.- fojtom belé a szót egy csókkal. Nem szoktam hozzá, hogy egy nő ennyire kitárulkozik, és ennyire nyíltan elmondja a véleményét. És nagyjából már tudom mennyire bonyolult egy női jellem, ha nagyon kitárulkozik, akkor elbizonytalanodik és sebezhetőnek érzi magát. Na ezt semmiképp nem szeretném most, nem szeretném kétségekbe sodorni. Az csak az együttlétet is zavarná. - Nyugi, én is így vagyok most ezzel. - mosolyodok el végül, nehogy félreértse az előbbi megnyilvánulásom.
A kis párbeszéd után veszem csak észre, mennyire is nekigyürkőztünk már megint. Pedig becsszó most hagytam magam. De ezek szerint túlságosan is élvezzük egymás társaságát. Igen, csak ez lehet az oka, de ez teljesen rendben van. Kicsusszan, mielőtt még tényleg fékezhetetlenekké válunk, de továbbra is hergel és élek a felkínálkozó lehetőséggel. Ismét formás keblei után nyúlok, majd egyik kezem a hátára téved és finoman hátra döntöm az ágyon, amint átadja az irányítást.
- Nem fogok kapkodni. - ígérem meg, majd apró csókokkal kényeztetem ajkait és a nyakát. Közben fölé helyezkedek, de csak épp hogy súroljuk egymást. Érezni akarom a közelségét, a vágyakozását.
A csókjaimmal egyre lejjebb haladok, a kebleinél különösen elidőzök, majd lejjebb haladok a hasára is csókokat hintek, végül megállapodok legérzékenyebb pontján. Néha felpillantok, hogy lássam, mennyire szerzek neki örömet, miközben egyik kezemmel felnyúlok és formás kebleit kezdem masszírozni. Szeretem, ha örömet szerzek a másik nemnek, nem az a kisajátító típus vagyok.
Végül mikor kezdem érezni, hogy elég és teste kezd megfeszülni, félbehagyom tevékenységemet és néhány puszi után, melyet a combjára adok, ismét visszatérek hozzá és finoman, vágyakozva megcsókolom. Lassan megint becsusszanok, és most lassú mozdulatokkal indítok. Nem szándékszom elkapkodni, inkább az apróbb kényeztetéseknek adok helyet. Az ajkait ízlelgetem, majd a nyakát, közben pedig a kebleit és a hasát simogatom. A sok kicsi ha összeadódik, néha többet ér mint egy nagy és most szeretném ezt elérni.
- Akarlak, minél többször. Lassan olyanná válsz számomra, mint egy drog. És bosszantó, hogy elég volt csak ennyi idő hozzá. Máris ösztönösen vonzol.- suttogom a fülébe, egyre mámorosabban.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptySzer. Márc. 09, 2011 6:53 pm

+18

Máskor megelégedtem azzal, hogy ha ilyen volt, hogy egyszer megtettük, engedve a vágyainknak, és az ösztönöknek aztán mindenki ment a maga dolgára. De most nem akartam menni, Ky mellett szeretném reggel felébredni, hogy édes ajkaival ébresszen, szeretkezzen velem reggel újra. Ha így folytatjuk, félek még a végén baj lesz, már, mint nem terhességre gondolok, hanem sokkal inkább másra, ami nem kézzel fogható. Lehet elhamarkodott döntést volt őt arra kérni, hogy legyen, a szeretem. De azt hiszem most, hogy már nem először vagyok vele, és nem is utoljára már nem tudnék meg lenni attól a kényeztetéstől, amit ő nyújt számomra. De majd kiderül mit szán nekünk a sors.
Elkuncogtam magamat, ahogy el akart hallgattatni, de erre legjobb módszer a csók, és éltünk is a lehetőséggel.
Túlságosan kezdett elszaladni velem a ló miközben lovagoltam rajta, ezért picit megálltam, ő pedig készségesen vette át tőlem az irányítást. Kéjesen felnyögtem, ahogy feszes keblemet masszírozta megint. Nem sűrűn gondolok vagy akár mondok ilyet, de mintha azokat is a tenyerébe teremtették volna.
Csókokkal halmozott el, én pedig mint egy cicus dörgölőztem hozzá, hogy folytatásra bírjam.
- Ky kérlek – motyogtam elhaló hangon, mert, ahogy halad lefelé egyre csak kapkodok levegő után, hasamat behúzom mikor oda ér. Megfeszült a testem, ahogy izgatni kezdett, és közben a melleimet is kényeztette. Egyre jobban felizgultam, és ezt a hangom is jelezte számára. Teljesen megőrjítette a testemet, és lassan engem is.
Ahogy felém magasodik, kezeimet a vállára teszem, és simogatni kezdtem őt, lábamat pedig automatikusan húztam az oldalához. Amikor újra egyesültünk felnyögtem, és nagyon közel kerültem a csúcsponthoz.
- Te is engem –nyögdécseltem a fülébe, majd pár mozdulata után elértem egy újabb csúcsot, de nem eresztettem őt.
- Ne …hagyd…abba… - biztattam, és belé kapaszkodtam, hogy bírjam még. Amikor tudtam végig szántottam a kezemmel a hátát, és vártam, hogy vele együtt ismét elérjem azt a bizonyos pontot.
A fejemben pedig kezdett tudatosulni, hogy ez nem holmi egy éjszakás dolog, ami egy vad, vágyakat kielégítő együttlét, hanem sokkal inkább már inkább szeretkezés, ami teljesen átírja a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyKedd Márc. 15, 2011 7:56 pm

+18


Érzem ahogy a nagy hevesség közepette kicsit elgyengül a fogása, ami miatt arra következtetek, hogy ismét elérte a csúcsot, de nem ereszt el, ezzel ösztökélve, hogy folytassam. Eleget teszek neki és továbbra sem hagyom abba. Lábait felhúzom a csípőmre, hogy ott átkulcsolja és őt pedig átkarolom, hogy sokkal jobban a közelében legyek. Már-már a fizikai határokat súroljuk.
- Nem hagyom abba. - suttogom a fülébe, majd vágyakozva megcsókolom. - Ameddig csak bírod, teszem a dolgom. - duruzsolom tovább, majd a nyakát kezdem puszilgatni. Ajkaim aztán felvándorolnak az állára, végül heves csókcsatában végződik. És megint kezdek nem bírni magammal, mert a tempó egyre csak fokozódik. Zihálásom is csak felszaporodik és őt is egyre őrültebben kívánom. Már fékezni sincs kedvem magam, így viszonylag elég hamar érjük el megint a csúcsot. Ez a légkör egyszerűen megbolondít, még több időt szeretnék vele eltölteni, amennyit csak lehet és ott ahol csak összefutunk. Bármire kapható vagyok.
Annyi biztos, egy huzamban egy nővel még nem voltam együtt. Ez új és beismerem, furcsán jó érzés. Most büszke lehetek magamra, hogy gondolkodás nélkül belementem a szeretősdibe.
Lassan kicsusszanok belőle, mert látom rajta, hogy fárad már, és inkább mellé fekszek. Két ujjammal szórakozottan lépegetni kezdek a felkarján, miközben az jár a fejemben még mindig, hogy az előbbi nem is tudom hány órában mekkora szenvedéllyel élveztük egymást. Valószínűleg odakint az éjszakai élet nyüzsgése is alábbhagy. Most, hogy belegondolok, sosem volt még arra példa, hogy valakit felcipeltem volna a szobámba. Ilyenkorra már rég leléptem és elfelejtettem az egészet. De most Cat-et nem tudom és nem is akarom kitenni. Túlságosan csábító az a gondolat, hogy többször is lássa.
- Na és legközelebb mikor látlak? - kérdezem, miközben egy puszit adok a vállára. Túlságosan frissek az élmények ahhoz, hogy csak gondoljak egyet és máris magam alá gyűrjem. Elsőre pedig olyan kis falatnyi csajszi a törékenyebbik fajtából, de már leesett, hogy ez csak a látszat, mert igenis egy belevaló doromboló cicus, aki igazán belevaló és szenvedélyes, odaadó szerető az ágyban. Minden megvan benne, ami eddig a legtöbb lányból hiányzott.
- Annyira kívánatos vagy így egy szál semmiben. - végigkóstálom ismét, majd magamhoz húzom és hosszan, vágyakozva megcsókolom. Ma egyszerűen nem bírok magammal. Beletúrok a hajába és végigsimítok a testén.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyPént. Márc. 18, 2011 4:51 pm

+18

Mivel kicsit átesett a dolog a ló túl oldalára, így elélveztem mikor ismét egyesültünk, de kérlelésemre a válasz igen volt. Mosolyogva hagytam, hogy a lábamat maga kőré húzza, mert kicsit kellett a segítség, mivel már remegtem a gyönyörtől, amit adott nekem az előbb, az – az előttiről meg ne is beszéljünk. ki fog készíteni teljesen, de így jár az, aki sok időt fordít a tanulásra, és másra, a pasikat meg hagyja. Mondhatni azt hiszem ki voltam éhezve egy jó, és kiadós együtt létre, és most ezt egyben, sőt mi több egy személytől kapom meg.
- Tedd –nyögdécseltem tovább, majd ajkam az övéhez forrt, hogy ne csak egy helyen legyünk egymáséi. Ez már tényleg túltett számomra azon a fogalmon, hogy egy szimpla szex és kész. Fogalmam sincs,hogy Ky is így érez e, de nekem ez tényleg már szeretkezés, ami számomra sokkalta több mint az előző dolog. fogalmam sincs mi ütött belém, lehet tényleg csak egy hirtelen fellángolás azért, mert ennyire jó vele. De ahogy hogy kiderítsem, ezt többszöri alkalom kell, és az hogy megismerjem őt. A kérdés, hogy erre lesz e alkalom, mert abban biztos vagyok, hogy ha találkozunk, akkor nem sokéig fogjuk tudni megállni, hogy valami sötét sarokban ne essünk egymásnak. Ahhoz túl jól működik most ez a dolog közöttünk.
- Ky –egyre csak a nevét hangoztattam, amikor éreztem, hogy elveszítette a fejét. Egyre hangosabb voltam, a vége felé már tényleg csak sikítoztam az élvezet túl, amit adott nekem, és körmeimmel felszántottam a hátát. Az ominózus pillanatban pedig még a vállába is eresztettem őket, és szinte lehullottak a lábaim a derekáról,mint egy élettelen rongy darabok, mert annyira kimerített. Levegő után kapkodva, félig eszméletlenül feküdtem alatta, majd egy aprócskát rámosolyogtam, hogy lassan jól vagyok, de mikor kicsusszant belőlem felnyögtem. Szinte már olyan érzés volt ez az egész, mintha a részem lenne, én pedig az övé.
Nem tudtam mit tegyek mikor mellém feküdt.
- fantasztikus vagy –suttogtam csak, mert többre nem volt erőm.
Fogalmam sincs mikor nyújtottak ilyet számomra, mint ő, de szerintem soha nem történt még meg.
Viszont most megfordult a fejemben, hogy jelenleg képtelen vagyok megmozdulni is, nem hogy haza menni, és már épp meg akartam kérdezni valami, amikor ő tett fel egy kérdést, ami szerintem magáért beszélt.
- Mit szólsz a reggelhez? Aztán újra megkérdezheted – kuncogtam el magamat, majd picit közelebb húzódtam hozzá, mint aki fázik. pedig aztán erről szó sincsen, mert még mindig melegem van az előbbi akciónk után. Kíváncsian vártam, hogy vajon mi lesz a válasza. Jó lenne vele tölteni az egész éjszakát, reggel a karjai között ébredni, csókkal ébreszteni, szerelmeskedni a tusolóban egyet mielőtt haza visz, mert remélem vissza fog vinni a kollégiumba.
- nyugi nagyfiú, most nem menne még egy, picit pihenjünk jó? –néztem rá kérlelően, majd ahogy magához húzott oda is simultam, mint egy engedelmes kis cica. fejemet a mellkasához húztam, majd megremegtem, ahogy a keze végig simított rajtam.
- Ky – fogtam kezeim közé az arcát, majd pici csókot leheltem rá.

A következők csak akkor következtek be, ha a válasza igen volt a reggelig maradásomra.
- Reggel - ásítottam egyet, majd visszafészkeltem magamat az ölelésébe, és még utoljára megcsókoltam a mellkasát. Éreztem, hogy az állom ,a fáradtság, az élmények hatására egyre csak nehezedik a szemhéjam.
- szeretlek – suttogtam álmomban valamikor hajnal tájékán, mert vele álmodtam, csak már jóval előrébb jártunk az időben, és együtt voltunk,de ez csak álom volt, ami nem csoda egy ilyen éjszaka után.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptySzomb. Márc. 19, 2011 7:58 pm

Kérdésre szinte kérdés volt a válasz, amit alaposan átgondoltam. Tulajdonképpen gyorsan mérlegeltem csak, hogy mit vesztek vele, ha esetleg itt maradna. Még sosem csináltam ilyet, hogy elhozok a szobámba egy lányt, azt meg pláne nem, hogy itt is aludjon. Van egy ismerősöm, aki hasonlóképp kezdte, aztán valahogy összebonyolódott a csajjal és nem tudta szétválasztani a bulis életet a barátnőjétől. De ha jobban belegondolok, akkor én mit vesztenék? Végtére is Ty azt hiszem csak valamikor délelőtt esik be, vagy kora délután, máskülönben meg én nem szeretnék semmiféle komoly kapcsolatba belebonyolódni. Nekem jó ez így, eddig is csak ebbe a szerető dologba mentem bele, de az meg egészen más. Szóval összegezve semmi értelmét nem látom, hogy ki kéne őt dobnom. Pláne nem így, egy ilyen este után.
- Hmm... Jó ötletnek tűnik. - mosolyodok el, miközben hagyom, hogy közelebb húzódzkodjon, látszik rajta, hogy kifáradt. Megsimítom az arcát és válaszolok a kérdésére is.
- Akartam mondani, hogy nem muszáj hazamenned, ha gondolod maradj akkor. - ha most valaki látná, hogy Kyle Cornell ilyet mond egy lánynak, akkor alaposan ledöbbenne. Nem vall rám valóban, de csak remélni tudom, hogy nem sül ki ebből rosszul semmi sem. Nem is érdekel már az egész képmutatósdi, egyszerűen csak jól akarom érezni magam.
- Várok én annyit, amennyit csak akarsz, de attól még ez az igazság. - széles vigyor terül el az arcomon, de amint kezei az arcomra tévednek, visszacsókolok. Most jó is ez a nyugalom, már ami az előbbieket illeti, a nagy fékezhetetlenség után jól esik egy kis lustálkodás. Átölelem, és hagyom, hogy lassan elaludjon. Nem csoda, hogy kifáradt, én is alaposan elálmosodtam ezek után a mutatványok után.
- Akkor reggel. - ismétlem meg ezt a szót mosolyogva, majd egy puszit nyomok a fejére és hagyom, hogy elaludjon. Én érdekes mód nem tudok elaludni, pedig egyre fáradtabb vagyok. Mégis hol az órára nézek, ami a falon ketyeg, hol pedig Cat-re ahogy édesen alszik, mint a tej. Még igazán nem aludt lány így az ölelésemben, mert vagy ő lépett le előbb, vagy én. De ez a helyzet új, mégis meg tudnám szokni.
Épp hogy sikerül félálomba kerülnöm, mikor hallom, hogy Cat motyogni kezd. Nem igazán tanúsítok nagy jelentőséget neki, így aztán könnyen el is alszok. A fáradtságom legyűr, és egy pillanat alatt az igazak álmát alszom, csak éppenséggel álommentesen.
Reggel azzal a tudattal ébredek, hogy egyedül alszok. Az estére emlékszek, a többi viszont annyira álomszerűnek tűnt... De ahogy lepillantok, tudatosul bennem, hogy minden úgy történt, ahogy emlékszek. Cat még mindig békésen szunyókál és akaratlanul is elmosolyodok a látványon. Óvatosan puszit nyomok a homlokára, aztán figyelem tovább. Megnyugtató, ahogy így fekszünk és semmit nem teszünk. Szívesen elidőzök. Kis idő múlva azonban azon kapom magam, hogy szörnyen kiszáradt a torkom, hisz a bárban csak alkoholt ittam, az meg persze semmire sem jó, csak még jobban meghozza az étvágyat és a szomjúságot. Viszont nem akarok csak úgy felállni, arra biztosan felébredne. És valahogy nem szeretném, ha álmosan ébredne miattam.
Időnként az órára lesek, és mikor elüti a hetet, úgy döntök, most már felébresztem. Lágyan megcsókolom az ajkait és mosolyogva figyelem, ahogy ébredezni kezd.
- Jó reggelt cicus. Hogy aludtál? - kérdezem tőle kíváncsian, majd ismét megcsókolom. Lehet már most nem fogok bírni magammal, de reggel azért viszonylag tudom magam fékezni. Azt hiszem.
- Nem vagy éhes? Vagy kérsz valamit? - sokan mondják, hogy nem vagyok épp a legjobb házigazda, de azt hiszem igyekszek.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyVas. Márc. 20, 2011 11:21 pm

Kicsit fura volt, hogy a dolgok után itt maradtam éjszakára, ráadásul a karjai között.
Örülte mikor beleegyezett ebbe a dologba, amúgy se sok erőm lett volna most arra, hogy felöltözzem. Ráadásul egyes ruhadarabjaim fogalmam sincs, hogy merre vannak jelenleg.
- ne vigyél kísértésbe – kuncogtam mikor arról beszélt, hogy mennyire is talál kívánatosnak.
- reggel akkor fel se tudnék kelni az ágyadból, plusz akkor reggel nem fogunk tudni csinálni semmit sem – kacsintottam még ré utoljára, majd szépen elnehezedtek a szempilláim.
Egész éjjel éreztem magamon a forró bőrét, a kezét, ami szorosan tartott maga mellett. És valahogy ez az egész nagyon kellemesen érintett. Még soha nem éreztem ezt. Annak ellenére, hogy tusolás nélkül aludtam el nagyon pihentető volt az éjszaka, és az álmok is fantasztikusak voltak. Bár jelenleg nem hinném, hogy teljesülne belőle bár mi is, meg hát csak szeretőnek akarjuk egymást. Ha tényleg csak ennyi lesz, akkor is elégedett vagyok, mert nagyon jó vele és tőle olyat kapok, amit egyetlen férfitól sem. Ha más is kialakulna, akkor nem mondanék neki nemet, ő pont olyasfajta fiú, akibe bele tudnék szeretni, bár mindent tönkre tehetne a múltam. Ettől félek a legjobban, pedig egyszer valakinek , akit szeretek el kell mondanom mielőtt ő jönne rá valamilyen módon. Csak remélni tudom, hogy majd az illető megérti mit miért tettem.
Reggel arra ébredtem, hogy lágyan megcsókol. Odafordultam, és elbújtam a mellkasában, közben, pedig mint egy cica olyan hangokat adtam ki.
- jó reggelt- motyogtam még álmoskásan, majd visszacsókoltam.
- igazán kellemesen – súgtam ajkai közé, majd még egy csókot csentem tőle.
- hány óra van? –bizonyára már reggel lehet, mert kicsit világos van. Ez pedig csak egyet jelenthet, hogy mennem kell. Még a nem is akarok.
- Nem gond, ha letusolok, mielőtt elmegyek? ezen kívül még egy csókot szeretnék – kuncogtam majd kezem a tarkójára futott,hogy megcsókolhassam. De nem holmi lopott, vagy gyors csókot kértem és adtam neki, hanem szenvedélyeset, forrót és hosszút, így mikor elváltam az ajkától felsóhajtottam.
- jobb,ha most megyek tusolni mielőtt, kikészítesz megint – kuncogva ültem fel, és hagytam, hogy a takaró lecsússzon rólam, majd elindultam a tusolóba, de az ajtóból visszakacsintottam rá, és hívogattam az ujjammal, hogy tartson velem.
Vissza az elejére Go down
Kyle Cornell
Golden Boy
Kyle Cornell


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Feb. 08.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 6:22 pm

Nehezen állok ellen az ajánlatnak, talán nem is akarok. Így nem kell kétszer kérlelni, azonnal felállok és utána megyek. Magam után becsukom az ajtót és ugyan tényleg a fürdésre kéne koncentrálni, néhány puszi azért így is közbekontárkodik.
Miután megengedem a vizet, a tusfürdőből kinyomok egy keveset a tenyerembe és elkezdem lassan lemosni Cat-et. Hisz ha már fürdünk, akkor is adjunk valamit az élvezetnek. És nehéz ellenállni, hogy ne simítsam meg néha pihe-puha bőrét. A közelsége már most lázba hoz, de fékezem magam és inkább arra törekszem, hogy minél előbb végezzünk. Így is eléggé lefoglaljuk egymást a másik kényeztetésével, simogatásával. A kellemes langyos zuhany már csak a hab a tortán.
Aztán nagy sokára végzünk és előkeresek neki valami törölközőt, én pedig a sajátomat tekerem a derekamra. Igazán nincs már mit rejtegetni előle, de ha mondjuk Tyler hazajön, akkor nem kéne így látnia. Ki tudja, mióta vagyunk bent. Mielőtt kinyitom az ajtót, még forrón megcsókolom Cat-et, aztán visszaszállingózunk a szobába. Örömmel tudom le, hogy még mindig csak ketten vagyunk, bár nem tudom mennyire szeretne még maradni. A fürdőben teljesen elszállt az időérzékünk, mert már lassan fél tizenegy lesz és nem tudom mikor kéne dolgozni mennie. De ahogy elnézem, nem akaródzik még menni.
Eloldom a törölközőt és gyorsan letudom a szárazra törölközést, aztán felkapok valami tiszta boxert és az ágyra huppanok. A hajam meg úgyis megszárad magától.
Onnét kezdem figyelni, ahogy Catherine is lassan törölközni kezd. Nem tudom levenni róla a szemem, egyszerűen túl jó nézni, csak úgy vonzza a tekintetem. Közben pedig gondolkozni kezdek, mit is kezdtünk el tegnap beszélni.
- Na és legközelebb mikor látlak? - kérdezem szórakozottan, majd ahogy kicsit is a közelembe ér, oda húzom magammal szemben, hogy jobban tudjak rá figyelni. Na meg hogy még inkább érezhessem a közelségét. Ahogy őt figyelem, eszembe jut, milyen édesen is aludt. És valahogy feldereng, az a kis motyogása is, amit álmában mondott. Ugyan félálomban voltam, de valahogy ez megmaradt a fejemben.
- Édesen aludtál, ugye tudod. - vigyorodok el, de nem tudom megállni hogy megfogjam a kezét és egy puszit nyomjak rá. - Képzeld, még motyogtál is. Mit álmodtál?
Bizonyára nem velem álmodott, hisz alig ismer. Hamar meg csak nem von le következtetéseket. Meg egy csomó dologra mondhatja azt, csak egyszerűen kíváncsivá tesz, mégis miről álmodott. Az ölembe húzom és lágyan megcsókolom, mielőtt bármit is mondana. Igaz már félig-meddig felöltözött, de még így is annyira kívánatos tud lenni. Pedig most már tényleg nem kéne semmit sem csinálni, most fürödtünk meg, vicces lenne, ha máris mehetnénk újra.
Vissza az elejére Go down
Catherine Smith
Easy huzzy
Catherine Smith


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Feb. 17.

Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája EmptySzomb. Márc. 26, 2011 11:28 pm

Miután becsábítottam a fürdőbe magam után nem sokat tétlenkedtünk. Szépen lemosdattuk egymást, közben egy két csók elcsattant. És közben pedig szépen, lassan felfedeztük a másik minden egyes domborulatát, hol rövidebb, hol pedig hosszabb ideig. Igen kellemesre sikerült a fürdés, így nagy sóhajjal szálltam ki a tusolóból, és mentünk vissza a szobába. amíg a hajammal foglalkoztam Ky addig magára kapott egy boxert, és az ágyról figyelt. Már csak a heccelés miatt is mutogattam neki a törölközős hátsómat, majd elkezdtem lassan megtörölgetni magamat. Szégyelleni, vagy takargatni teljesen felesleges bármit is, hiszen az éjszaka többször is megestünk egymásnak, most pedig a fürdőben végig simogattuk a másikat eléggé alaposan. Szerintem már minden egyes hajlatomat, domborulatomat ismeri kellő képpen. Csak attól tartottam, hogy esetleg valaki benyit, de nem így történt.
Elkezdtem összeszedegetni a ruháimat, a melltartóm gyorsan meg is lett, amit fel is vettem, így a törölköző a derekamra került, de akár hogy is keresgéltem nem találtam az alsóneműmet. Már épp meg akartam kérdezni, amikor Ky az ölébe rántott.
- héé –nevettem el magamat, majd szépen helyet foglaltam az ölében, és a kezem a haját kezdtem simogatni két oldalt.
- mit szólnál az estéhez? munka után esetleg értem jöhetnél, és szeretkezhetnénk a parkolóban, vagy valahol út közben,vagy esetleg felmehetnénk a motelbe is – haraptam bele az alsó ajkamba.
- bár félő,hogy estére az első után ki fogok készülni teljesen a munka miatt – húztam el picit a számat.
- nem tudod, hogy az este merre felé is dobtad el a bugyimat? – vontam kérdőre miközben belecsókoltam a nyakába.
- ha nem lesz meg , akkor vissza kell vinned a koliba, nem szeretnék alsónemű nélkül flangálni az utcán – adtam újabb csókot a nyakára.
- még soha nem láttam magamat aludni, de tény, hogy kellemesen aludtam, és elég mélyen is, arról nem is beszélve, hogy valaki melegített az éjjel és tett arról, hogy olyan édesen aludjak – kacsintottam rá, majd az kérdőn néztem rá.
- Motyogtam? –néztem rá nagy szemekkel.
- Nem emlékszem semmire sem – vagy legalább is nem teljesen emlékszem a dolgokra, csak azt tudom, hogy vele álmodtam, de azért ez nem csoda ilyen éjszaka utána.
- És mit motyogtam? – jó lenne megtudni mielőtt, elárulnám, hogy vele, de talán jobb,ha nem árulom el, még a végén többet látna bele a dologba, mint amiben megegyeztünk és akkor oda lesz az egész. Azt pedig nem akarom, mert túlságosan is jó vele minden értelemben, és időm igazán nincs arra, hogy pasit keressek magamnak, vele meg már megegyeztünk, sés hát szükségletei mindenkinek vannak. És Ky egy bizonyos szükségleteimet teljesen kielégíti, aztán hogy mi lesz a vége ennek a szeretőzsdi dolognak? Lehet a végére teljesen egymásra ununk majd, de addig kifogok használni minden lehetőséget vele.
- Mennem kell- mondtam szomorúan.
- Visszavinnél a koliban, a bugyim meg a tiéd lehet – kuncogva pattantam fel az öléből, majd gyorsan magamra kaptam a maradék meglévő ruhámat.
- egy óra múlva a munkahelyemen kell lennem – húztam el megint a szám sarkát, mert nem szívesen hagytam most itt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Durden & Kyle Cornell szobája   Tyler Durden & Kyle Cornell szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tyler Durden & Kyle Cornell szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Christopher Thorne szobája
» Roger McCartney professzor szobája
» Brandon Hawk & Jason Black szobája
» Stefan Somerhalder & Zachary Wilkins szobája
» Samuel Salvatore & Marcus Des Press szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Crazy College Life :: Hálókörlet-
Ugrás: